Arama sonuçları: *

1. ogunozkann

ekran kartını yükseltmek istiyorum

cpu 3600 de onu yükselteceğim 5600 veya 5700x alacağım bakalım bütçeye göre ayar yapacağım
  2. ogunozkann

ekran kartını yükseltmek istiyorum

selamlar elimde Asus 3060 Dual v2 var 8 ay kadar daha garantisi var sahibindede gigabyte 3080 var garantisiz 12 k istiyor takasda 6 k sayarım 3060ı diyor ne diyorsunuz ?
  3. ogunozkann

r5 3600 yükseltememe problemi

yok reis hikaye oyunları bendekiler eskilerden crysis the witcher gow vs
  4. ogunozkann

reis sen komple sistemi değiştiriyorsun öyle bir bütçe bende yok 1710356276 4 k dan aşağı 5600 yok takasa zaten giren de kendi fiyatını yükseltiyor 3600 ün eski olmasına dayanarak
  5. ogunozkann

300 de vermiyor işte sorun orda the witcher gibi oyunda performansları aynı fps oyunlarında belki hissedilir bir fark olur ama 2 tane 3600 parası vermeye değer mi onu diyorum
  6. ogunozkann

r5 3600 + rtx 3060 kullanıyorum eğer ekran kartını 3070 üzerinde değiştirirsem eyvallah dediğine okey verebilirim ama 3060 için bir darboğaz yaşamadım yani ya ekran kartı ile beraber yükselteceğim ya da %10 performans için 4k para vereceğim 1710356018 3k fiyat farkı istiyorlar öyle ahım şahım...
  7. ogunozkann

Selamlar Elimde r5 3600 işlemci var yükselteyim diyorum r5 5500 r5 5600 r5 5600x r7 5700x dahil baktığım incelemelerde öyle performansı uçuran kaçıran fark göremedim bu işlemciyi zamanında fazla mı iyi yaptılar sizce 4k daha verip 5700x almaya değer mi ?
  8. ogunozkann

Tam boy TKL klavye mouse önerisi

FPS oyunu oynuyorum macrolu olması lazım logitech steelseries razer gibi bilindik kolay sıkıntı yaşatmayacak bir şey 3 k bütçe var help
  9. ogunozkann

Led için kablosuz bağlantı

Senin dediğin renk kontrolü için ben güç için diyorum power bank gibi düşün
  10. ogunozkann

Led için kablosuz bağlantı

Evet gençler başlıkta göründüğü gibi ledler için kablosuz bağlantı lazım adaptör ile prize bağlayamıyorum mesafe hem çok uzak hem görüntü kirliliği olacak trafo alıp ayda bir prize taksan yeter diyen var bu güvenlik cihazlarını trafolarından nedir nasıl yapılır yardımcı olabilecek var mı
  11. ogunozkann

Ekran kartı sanırım öldü

İşlemci soğutucu yüzünden ramleri çıkaramadım sadece tırnakları indirip az kaldırıp yerine taktım dp ile bağlıydı hdmi bağladım görüntü geldi başka bir dp ile denedim görüntü yine sorunsuz ilk takılı olan dp yi geri taktım yine görüntü geldi şuan sorun yok ama neden böyle yaptı anlamadım
  12. ogunozkann

Ekran kartı sanırım öldü

Görüntü bu şekilde 1703530447 Hayır zaten pc yi ben kapattım kasa sürekli yükteymiş gibi çalışıyor ama ekran kapandı koku veya değişik bir ses yoktu ki zaten ekran kartı kullanımı genelde %50 bandında bu farklıydı yani
  13. ogunozkann

Ekran kartı sanırım öldü

Az önce emülatör üzerinden oyun oynarken kasadan %100 kullanımdaymış gibi fan sesi geldi ve sonra ekran gitt kapatıp açtığımda ilk start alıyor Asus ekranı gelip ekranda garip bir çizgi oluyor sonrası yok pc çalışıyor görüntü aynı help
  14. ogunozkann

R5 3600 ile R5 5600 takas

Merhaba iki yıl önce aldığım sistemde 3600 vardı ben 5600 e yükseltmek istiyorum ekran kartım RTX 3060 darboğaz konusunu bu şekilde aşabilirim diye düşünüyorum sorun şu ki 3600 ün üstüne 2.3k para ile takas yapabiliyorum bana çok Bi mantıklı gelmedi acaba hangi fiyat beni minimum zararla bu...
  15. ogunozkann

iş için laptop lazım bütçe 10 13 arası

e ticaret ve video edit yapıyorum öyle çok üst düzey olmayan bir laptopa ihtiyacım var 2 tane buldum ama kararsızım 5500u 7520u ya göre daha performanslı gözüküyor videolarda birde 7520u olan ddr5...
  16. ogunozkann

Arayüz ve ip adresi erişilememe sorunu

Şimdi sorun şu benim ufak kardeşim modemin ayarlarıyla oynamış dns adresine adguardın dns adreslerini girip İnternete bağlı cihazlarda reklam görmemek için dns yerine sağ olsun ip adresine girmiş modemin ara yüzüne şuan hiç bir şekilde giriş sağlayamıyorum modemi sıfırladım ama 192.168.1.1 e...
  17. ogunozkann

Haylou t15 hoparlör değişimi

Merhaba, kulaklığın sol tekinin hoparlörü patladı daha doğrusu dışardan darbe sonrası bozuldu sadece kulaklık olarak satılmıyor diğer kulaklığım sorunsuz merak ettiğim şey sağ ve sol hoparlörler aynı mıdır yani bir yerde sağ satıyorlar ama batarya bitik diyor bana lazım olan kısım hoparlör sağ...
  18. ogunozkann

Uyumlu anakart lazım bilen varmi

ddr4 ram ddr4 anakarta nasıl uyumsuz olabilir
  19. ogunozkann

HaQQus Sistem Çıktı !!!!

3050 iyi bir kart olsa amnena 6600 de olmadı o sisteme ben beğenmedim
Top Bottom