Arama sonuçları: *

• Users: ogunozkann
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ogunozkann

ekran kartını yükseltmek istiyorum

selamlar elimde Asus 3060 Dual v2 var 8 ay kadar daha garantisi var sahibindede gigabyte 3080 var garantisiz 12 k istiyor takasda 6 k sayarım 3060ı diyor ne diyorsunuz ?
  2. ogunozkann

r5 3600 yükseltememe problemi

Selamlar Elimde r5 3600 işlemci var yükselteyim diyorum r5 5500 r5 5600 r5 5600x r7 5700x dahil baktığım incelemelerde öyle performansı uçuran kaçıran fark göremedim bu işlemciyi zamanında fazla mı iyi yaptılar sizce 4k daha verip 5700x almaya değer mi ?
  3. ogunozkann

Tam boy TKL klavye mouse önerisi

FPS oyunu oynuyorum macrolu olması lazım logitech steelseries razer gibi bilindik kolay sıkıntı yaşatmayacak bir şey 3 k bütçe var help
  4. ogunozkann

Led için kablosuz bağlantı

Evet gençler başlıkta göründüğü gibi ledler için kablosuz bağlantı lazım adaptör ile prize bağlayamıyorum mesafe hem çok uzak hem görüntü kirliliği olacak trafo alıp ayda bir prize taksan yeter diyen var bu güvenlik cihazlarını trafolarından nedir nasıl yapılır yardımcı olabilecek var mı
  5. ogunozkann

Ekran kartı sanırım öldü

Az önce emülatör üzerinden oyun oynarken kasadan %100 kullanımdaymış gibi fan sesi geldi ve sonra ekran gitt kapatıp açtığımda ilk start alıyor Asus ekranı gelip ekranda garip bir çizgi oluyor sonrası yok pc çalışıyor görüntü aynı help
  6. ogunozkann

R5 3600 ile R5 5600 takas

Merhaba iki yıl önce aldığım sistemde 3600 vardı ben 5600 e yükseltmek istiyorum ekran kartım RTX 3060 darboğaz konusunu bu şekilde aşabilirim diye düşünüyorum sorun şu ki 3600 ün üstüne 2.3k para ile takas yapabiliyorum bana çok Bi mantıklı gelmedi acaba hangi fiyat beni minimum zararla bu...
  7. ogunozkann

iş için laptop lazım bütçe 10 13 arası

e ticaret ve video edit yapıyorum öyle çok üst düzey olmayan bir laptopa ihtiyacım var 2 tane buldum ama kararsızım 5500u 7520u ya göre daha performanslı gözüküyor videolarda birde 7520u olan ddr5...
  8. ogunozkann

Arayüz ve ip adresi erişilememe sorunu

Şimdi sorun şu benim ufak kardeşim modemin ayarlarıyla oynamış dns adresine adguardın dns adreslerini girip İnternete bağlı cihazlarda reklam görmemek için dns yerine sağ olsun ip adresine girmiş modemin ara yüzüne şuan hiç bir şekilde giriş sağlayamıyorum modemi sıfırladım ama 192.168.1.1 e...
  9. ogunozkann

Haylou t15 hoparlör değişimi

Merhaba, kulaklığın sol tekinin hoparlörü patladı daha doğrusu dışardan darbe sonrası bozuldu sadece kulaklık olarak satılmıyor diğer kulaklığım sorunsuz merak ettiğim şey sağ ve sol hoparlörler aynı mıdır yani bir yerde sağ satıyorlar ama batarya bitik diyor bana lazım olan kısım hoparlör sağ...
  10. ogunozkann

17 max 18k aralığında laptop oyun ve günlük kullanım için

17 18 bin ₺ bandında laptop bakıyoruz kardeşime ko oynuyor genelde öyle aman aman oyun oynayan biri değil tavsiyeleriniz neler
  11. ogunozkann

Ekran kartı çalışıyor ama görüntü yok

Arkadaş merhaba iyi bayramlar benim bir sorunum var eski sistemimde https://www.vatanbilgisayar.com/hd7850-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti-6297.html linkteki ekran kartım var oyun açarken birden görüntü gitti pc yi tekrar açtığımda ek1 deki gibi ekranda çizgiler çıkmaya başladı...
  12. ogunozkann

Klavye Mouse Kulaklık Önerisi

2500 3000 TL bütçe ile hepsi aynı marka olması şartıyla klavye mouse kulaklık arıyorum önerebileceğiniz marka modeller nelerdir mümkünse garantisi vs uğraştırmayacak bir marka olursa daha güzel olur şimdiden teşekkür ederim
  13. ogunozkann

Gameloop Mavi ekran hatası

Selamlar sorunlar silsilesiyle baş başayım daha önceden başına gelen var mı varsa yardımcı olursa sevinirim. Gameloop oyunu başlatırken mavi ekran vermeye başladı Unifairy64.sys baktım dump klasöründen internetten araştırdım sorun gameloop un anti hile yazılımı gözüküyor beta sürümde çıkıyormuş...
  14. ogunozkann

Rgb kontrolcülü Fan tavsiyesi

Nzxt H510 için fan alacağım da kasada 2 tane fan var rgb değil bunları da değiştirip 4 toplamda 4 tane rgb fan düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir anakartta rgb desteği yok o yüzden kontrolcüde lazım anakart prime B450m k 2
  15. ogunozkann

Display port vga dönüştürücü

Yeni sistem aldım ama ekran hala eski vga giriş ekran kartı 3060 linki bırakacsm girişlerine bakabilirsiniz diye 1x HDMI 1.2 3x Dp 1.4 bana idarelik bir dönüştürücü lazım HDMI veya dp fark eder mi tavsiyeleriniz neler link bırakabilirseniz bakayım teşekkürler...
  16. ogunozkann

VOK-PRO/ 15.000₺ değer mi?

https://www.itopya.com/vok-pro-amd-ryzen-5-3600-asus-geforce-rtx-3060-dual-oc-v2-12gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Hayırlı olsun mu geçmiş olsun mu yorumlarınız nelerdir?
  17. ogunozkann

15.000 ₺ PC tavsiyesi

Bütçe 15. 000₺ dolar kuru malum 1660lı sistemler artık bu fiyatlara çıkmış ama yine de şansımı denemek istiyorum bu fiyata önerebileceğiniz bir sistem var mı link atarsanız bakayım daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum
  18. ogunozkann

Redmi note 9 pro vs Reno 5 lite

Sizce hangisini almalıyım note 9 pro batarya ve kamera ve inç olarak bir tık önde reno 5 lite 8 GB Ram ile daha cazip geliyor kullanan varsa iyi veya kötü yönlerini söylerse veya tercih sebebini ona göre karar vermek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir
  19. ogunozkann

Minidump kontrolü lazım

Minidump dosyası linkte kontrol edebilecek var mı ? https://drive.google.com/file/d/1MTYy0p2ciFD1a0BSKzcRUEU7ppVVAHFY/view?usp=sharing
  20. ogunozkann

Ram kullanımı %lik yüksekliği sebebi nedir

Ram kullanımı 2 GB bile olmamasına rağmen %75 80 lere çıkıyor 8 GB Ram var sebebi nedir ?
Top Bottom