Arama sonuçları: *

• Users: ANIL KENAR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Web geliştirme için önerilen Udemy dersleri

Merhaba, ben web geliştirmek istiyorum. Daha araştırıyorum pek bilgim yok, öncelikle şunu sormak istiyorum. Ben şimdi web sitesi yapmak istiyorum ama web tasarım var web geliştirme var. Bir de web programlama var. Ben web sitesi yapmak istiyorum bunlar aynı anlama mı geliyor yoksa farklı...
  2. A

Oyuncu koltuğu önerisi

Sizce hangisi daha iyi hangisini almalıyım benim için rahatlık önemli bide yastıkları
  3. A

APU sistem ile mining yapmak

Merhaba ben Cryptotab browser ile mining yapıyorum evde kullanmadığım bir laptop var iki tanede telefon var laptop 2000 h/s telefonlar ise 1500 h/s kazım yapıyor bir de benim kullandığım APU bir sistem var Ryzen 5 Pro 3400G 16 RAM var Snowman X6 6 adet bakırlı fan var ekran kartı Vega 11 bu PC...
  4. A

PFN_LIST_CORRUPT mavi ekran hatası

Sistem: Ryzen 5 Pro 3400G. HyperX 2×8 16 GB 3600MHz. Gigabyte B450M S2H V2. MP510 480GB. PSU 550W Corsair. GameLoop PUBG Mobile oynadım PUBG kapadım tam GameLoop kapıyordum PFN_LIST_CORRUPT mavi ekran hatası aldım yeniden başlayınca tekrar girdim PUBG açtım oynadım sorun yok PUBG kapadım tam...
  5. A

APU Sistemde ani fps düşüşü

Oyun oynarken çok nadir oyuna fps düşüyor dona dona gidiyor bu bazen kısa bazen uzun sürüyor mesela valorant oynarken kısa sürüyordu ama gta v oynarken uzun sürüyor 15sn falan en fazla ram testi yaptım stres test yaptım bir sorun çıkmadı sıcaklıklar normal sizce nedendir Sistem: Ryzen 5 3400g...
  6. A

Apu sistem oyun oynarken kapaniyor

Benim anakartım B450M S2H V2 RAM'ler ise 3600MHz CL17 değerinde anakartın 3600MHz destekliyor RAM'lar ise BIOS baktığım zaman 3600 biraz üstünde çalışıyordu bende 3600MHz 3533 çektim sorun düzeldi ama bugün GTA V oynarken yine kapandı bende 3466MHz düşürdüm şimdi yine deneyeceğim sizce RAM'ler...
  7. A

GTA V bulanık gözüküyor

GTA V ilerisi bulanık gözüküyor bir de yerler 1280x1024 çözünürlük 75Hz oynuyorum hepsi en düşük ayarlarda FXAA açık Sistemim: Ryzen 5 Pro 3400G. M.2 SSD MP510 Corsair. 16 GB RAM 3600MHz CL 17 B450M S2H V2. İşlemci fanı Snowman X6. Ekran kartı Vega 11.
  8. A

Cpu ve Fan yapilan OC nasıl silinir

1.sorum App center üzerinden cpu oto oc vardı onu açtım birde cpu fan hızını ayarlamıştım app center silsem birde bios pilini çıkarsam resetlesem oc gider mi 2.sorum Cpu oc yazıyordu benim sistemim apu Cpu yaptığım oc Gpu yapmismidir Cpu oc yazıyordu
  9. A

Gigabyte App Center uygulaması arkada çalışması lazım mı?

App Center uygulamasından oto OC açtım her PC başlatıldığında OC uygula dedim App center PC açılırken açılmasını kapadım ben PC açtığım zaman App Center kapalı olsa bile OC yapar mı yoksa App Center açık olması lazım mı?
  10. A

5.8 upload 23 download ile kaç bitrate yayin yapilir

23 download 5.8 upload ile yayın yapabilirmiyim yapabilirsem kaç bitrate vermeliyim yayında valorant oynayacağım ping durumum ne olur istanbul serverında burda valorantda ping çıkmayacak şekilde bitrate değeri söylerseniz sevinirim
  11. A

Upload 1 yeni modem aldım 5.8 çıktı

Benim modemim 8 senelik gibi bir şey yeni bir modem aldım ZyXEL VMG1312-T20b aldım normalde 23 download 1 upload alıyordum kablolu bir şekilde şimdi ise 23 download 5.8 upload alıyorum daha iyi modem alsam daha iyi upload değeri verir miydi?
  12. A

Ryzen 5 pro 3400g valorant drop sorunu

Ryzen 5 pro 3400g apu sistemim var 3533mjz 2x8 16fb ram var ama valorant çok nasır bi donma giriyor nasıl desem 5 sn falanfps 150-120 gösteriyor ama sanki 10fps inip geri çıkıyor gibi hızlı bir şekilde oluyor bir daha olmuyor bu genelde 5 saat oynadım diyelim bazen hiç olmuyor bazen 2 3 defa...
  13. A

Oyun oynarken pc kapanıyor

Oyun oynarken birden pc kapanıyor normalde masaüstünde dolaşırken kapanmıyor temiz kurulum yaptım ama yine devam ediyor daha dün aldım bilgisayarı GPU ve CPU stres test yaptım GPU 61derece CPU 55derece ve onu 5dk yaptım kapanmadı acaba oyundan kaynaklı mı yoksa bios ayarlarıyla mı alakalı ben...
  14. A

pc açılırken gigabyte yazısından sonra görüntü gidiyor

dedim gibi gigabyte yazısından sonra görüntü gidiyor vga kablosunu tak çıkar yapınca düzeliyor bunun nedeni nedir normal orjinal kablosuna tek bir tane kablosuna bombeli bir yer vardı bu kabloda ise iki tane var o yüzden olabilir mi
  15. A

Yeni pc oyun oynarken kapanıyor ve arada monitöre görüntü vermiyor

Merhaba ben yeni apu bir sistem topladım daha yeni dün aldım bios güncelledim windows kurdum driver yükleyip oyun kurdum oyun oynarken bir anada pc kapandı sonra yeniden açıldı kendisi sanki reset atmışım gibi sonra hiç kapanma gibi bir sorun olmadı daha sonra sabah kalktığımda pc monitör...
  16. A

Pc açılıyor ama ekranıma goruntu gelmiyor

Ben yeni pc topladım parçalarını ben kendim taktım pc açıyorum açılırken gigabyte yazısı çok hızlı geçiyormuş gibi oluyor ve bi anda ekrandan görüntü kesiliyor ben böyle oldu gibi açıldı mi ona bakmak için şifreyi girdim alt+f4 yaptım enter yaptım kapandı neden ekrana görüntü gitmiyor bunları...
  17. A

Pc bir anda kapandı yeniden başladı

Bugün pc parçaları geldi kendim evde ilk defa topladım her şey tamamdı başlattım çalıştı daha sonra bios güncelleyip windows kurdum daha sonra oyun indirdim oynuyordum bir anada kapanı verdi sonra hemen yeniden başladı sanki reset atmışım gibi ama sonra yime oyuna girdim baya bir oynadim bir şey...
  18. A

APU sistemdeki GPU overclock yapma

Merhaba benim apu sistemim var Ryzen 5 3400g anakart ise gigabyte B450 S2H V2 var ben GPU Mhz arttırmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum sıcaklık değerlerinde ise oyun oynarken 55 derecenin üstüne geçmiyor stres test hiç yapmadım sizce yapmalimiyim yaparsam sorun olur mu ömrünü kısaltır...
  19. A

Ryzen 5 3400g GPU Mhz arttırma

Merhaba benim apu sistemim var Ryzen 5 3400g anakart ise gigabyte B450 S2H V2 var ben GPU Mhz arttırmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum sıcaklık değerlerinde ise oyun oynarken 55 derecenin üstüne geçmiyor stres test hiç yapmadım
  20. A

Apu sisteme vram 2gb daha iyi otomatik mi daha iyi

Merhabalar benim apu bir sistemim var ryzen 5 3400g işlemci 16gb 3600mhz ram var ben bios vram atamak istiyorum ama kafamı karıştıran bir soru var 2gb atasam yoksa otomatiğe mi alsam. Bir youtube videosunda otomatiğe alırsanız boşta kullanıma 256mb vram ayırır oyun oynarken 7.8gb vram gerektiği...
Top Bottom