Arama sonuçları: *

• Users: Canx2
  • Order by date
  1. Canx2

DA-G3 tekrardan stokta

bankaya göre değişiyo knk
  2. Canx2

DA-G3 tekrardan stokta

bankayı ara siparişini ve fiyatını söyle onlar açacak. fiyat yüksek oldugu için tek seferde onaylamıyor ben öyle yapmıştım sinerjiden alırken. Büyük ihtimal aynı şey. Fiyat 8k olunca bankalar onaysız işlem yapmıyor
  3. Canx2

Nvidia denetim masası yüklemeden driver kurmak.

denedim onu da hocam her şeyi denedik. Asla çözülmüyor zaten izlediğim video 60fps'imiş. Kafayı yememek elde değil 60fpsde sorun olmayıp geri kalan her şeyde flicker olması. İnan denediğim yöntemleri yazsam 2 sayfa yazı okursun. Neyse iyi geceler hocam sağolasın
  4. Canx2

driver kurmadan formatla derken windows kurulumu mu baştan.
  5. Canx2

sorun zaten ondan değil benimki ümit . arkadaşım 4 yıldır çözülmeyen benim de 1 yıldır uğraştığım bir sorunumuz var yasak mı bilmiyorum ama https://www.technopat.net/sosyal/konu/ekrandaki-titreme-yansima-ve-goeruentue-bozuklugunun-adi-nedir.1537984 Kafa yormak istersen buyur bak. Ama şu...
  6. Canx2

Video izlerken flicker oluyor az önce ddu ile sürücü temizliği yapıp driveri sildim Şans eseri driveri kurmadan video açmam gerekti baktım flicker yok fakat driver yüklü olmadıgı için yırtılıyor tabi . Nvidia denetim masasından olacagını düşündüm. Tabi sorun elektrik tesisatında değilse. Konumuz...
  7. Canx2

Geforce ile driver kurdugumda otomatik nvidia denetim masasını da kuruyor. Windows update ile de aynı şekilde. 2019-2020 arası sürüm driver lazım kısaca eski driver gerekli. Ekran kartım rtx2060 evo. Sistem imzada nasıl yapabiliriz aygıt yöneticisinden kurmayı biliyorum fakat eski driverleri...
  8. Canx2

3500x,RTX2060 Sistemim ne kadar eder?

Dostlar evdeki elektrik tesisatından dolayı 5-6 aydır çözemediğim sorun yüzünden sistemi satmaya karar verdim. Sorun dalgalanma veya gölgelenme sorunu video film izlerken ghosting tarzı bir şey oluyor. ilgilenen olursa detaylı olarak anlatırım.3 farklı pc 3 farklı monitör ile denendi. Sorun asla...
  9. Canx2

Evin Elektrik tesisatı monitörde dalgalanma yapıyor

bilmiyorum hocam ama eski olacağını düşünmüyorum 1 yıl oldu taşınalı ayıptır söylemesi şayet kirası 1700 TL konya gibi bir şehirde üstelik belki öyle bi tahmin yapabilirsiniz hiç fikir sahibi değilim
  10. Canx2

farklı prizle de denedim hocam. x foruımunda aynı sorunu bire bir yaşayan bir arkadaş buldum dün geceden beri konuşuyoruz. ben sorunumu açıklayamıyordum sağolsun o soruna tam tanım koydu. ayrıyeten o 4 yıldır ugrasmasına ragmen çözememiş. Sorun şu : İzlenen videolarda (tarayıcılar VLC vs...
  11. Canx2

Anksiyete bozukluğu ve obsesif kompulsif bozukluğum var.

bunlar bende de var adı böylemiymiş hayret. Ama o kadar çok sağlık problemim var ki bunla ugrasacak vaktim olmuyo daha beter haldeyim. genelde bunu dinliyorum dinle geçer belki
  12. Canx2

kontrastla beraber parlaklıgı da düşürmem gerekiyo şimdi denedim de 0a çekmek bile işe yaramadı illa hepsini 0 yapcam o zaman da karanlıktan belli olmuyor galiba 1623099782 anladım hocam ben bi baktırayım yine de çözüm bulmamız imkansız . umarım sisteme zarar falan vermemiştir yoksa çekeceğimiz...
  13. Canx2

mesela su sarkı hocam 00:15 saniyesinde adamın sapkaya bakın. bende dalgalanıyor o şapka 1623099394 ve bir şey keşfettim hep tam ekranda oluyor büyütmeden izleyince daha az
  14. Canx2

Yok pc sorunsuz monitorden oldugunu dusundum ama diger bilgisayarda da oluyor video bozuktur belki dedim ama 5 videodan 3 tanesinde oluyor. Ve boyle arka plan gecişlerinde kasiyor sanki 1623099136 Hocam telefonun kamerasindan cekince belli olmuyor. 7 senedie kullandigim eski bilgisayarimda...
  15. Canx2

Video izlerken dalgalanma yasiyorum ozellikle hareketli geçiş sahnelerinde. 2 farkli monitör 2 farkli PC denedim. Akla gelebilecek Windows olsun ekran karti ayarlari olsun her şeyi denedim. Fakat gordum ki sorun prizde. Eski bilgisayarim da ve monitörümde de oluyor. Priz degiştirdim yine...
  16. Canx2

Asus vg249q Ghosting Garantiye Girer mi ?

dostlar monitörü alalı 8 ay oldu garantisi devam ediyor , ilk başlarda belli etmese de film izlerken ve oyunlarda hareketli sahnelerde dalgalanma tarzı bir şey oluyor. Ufo test gözümle bakarken göremiyorum ama telefonun kamerası ile çektiğimde 1 tane ufo 3 tane falan görünüyor kısaca...
  17. Canx2

60Fps videolarda sorun yok ama normal videolar dalgalanıyor

Dostlar sorunu nedense bir türlü çözemiyorum daha doğrusu sorunu tam anlatamıyorum da. Özetle örneğin YouTube'da 1080P60 veya 720p60 video izlerken titreme olmuyor. Fakat normal bir videoda kalite fark etmeksizin karakterlerin kafalarında titreme oluyor ve özellikle kamera geçişlerinde kamera...
  18. Canx2

Disk bölme işlemini yapamıyorum (SSD)

SSD bölme işlemini yapamıyorum yer olmasına rağmen izin vermiyor var mı çözümü ?
  19. Canx2

Oyun oynarken drop yiyorum

imzadaki sistemle aynı sorunu yaşarken grafik ayarlarından donanım hızlandırmalı gpu zamanlamasını kapatarak bu sorunu çözmüştüm deneyebilirsin.Bundan mı bilmiyorum ama artık yaşamıyorum bu sorunu bir de sıcaklık drop yapıyor 82 ile drop yerken 70 civarında drop yemiyorum.
Top Bottom