Arama sonuçları: *

• Users: Canx2
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Canx2

Nvidia denetim masası yüklemeden driver kurmak.

Geforce ile driver kurdugumda otomatik nvidia denetim masasını da kuruyor. Windows update ile de aynı şekilde. 2019-2020 arası sürüm driver lazım kısaca eski driver gerekli. Ekran kartım rtx2060 evo. Sistem imzada nasıl yapabiliriz aygıt yöneticisinden kurmayı biliyorum fakat eski driverleri...
  2. Canx2

3500x,RTX2060 Sistemim ne kadar eder?

Dostlar evdeki elektrik tesisatından dolayı 5-6 aydır çözemediğim sorun yüzünden sistemi satmaya karar verdim. Sorun dalgalanma veya gölgelenme sorunu video film izlerken ghosting tarzı bir şey oluyor. ilgilenen olursa detaylı olarak anlatırım.3 farklı pc 3 farklı monitör ile denendi. Sorun asla...
  3. Canx2

Evin Elektrik tesisatı monitörde dalgalanma yapıyor

Video izlerken dalgalanma yasiyorum ozellikle hareketli geçiş sahnelerinde. 2 farkli monitör 2 farkli PC denedim. Akla gelebilecek Windows olsun ekran karti ayarlari olsun her şeyi denedim. Fakat gordum ki sorun prizde. Eski bilgisayarim da ve monitörümde de oluyor. Priz degiştirdim yine...
  4. Canx2

Asus vg249q Ghosting Garantiye Girer mi ?

dostlar monitörü alalı 8 ay oldu garantisi devam ediyor , ilk başlarda belli etmese de film izlerken ve oyunlarda hareketli sahnelerde dalgalanma tarzı bir şey oluyor. Ufo test gözümle bakarken göremiyorum ama telefonun kamerası ile çektiğimde 1 tane ufo 3 tane falan görünüyor kısaca...
  5. Canx2

60Fps videolarda sorun yok ama normal videolar dalgalanıyor

Dostlar sorunu nedense bir türlü çözemiyorum daha doğrusu sorunu tam anlatamıyorum da. Özetle örneğin YouTube'da 1080P60 veya 720p60 video izlerken titreme olmuyor. Fakat normal bir videoda kalite fark etmeksizin karakterlerin kafalarında titreme oluyor ve özellikle kamera geçişlerinde kamera...
  6. Canx2

Disk bölme işlemini yapamıyorum (SSD)

SSD bölme işlemini yapamıyorum yer olmasına rağmen izin vermiyor var mı çözümü ?
  7. Canx2

yeni türk mmorpg oynayan var mı ?(rise online)

Uzun süredir beklediğim tr yapımı olan rise online çıkmış. Oynayan veya mmorpg geçmişi olupta oynamak isteyen var mı birlikte oynayalım. oyun knight online %90 benziyor metin2 den esintiler var. İki oyunla da geçmişim olmasına rağmen henüz çözmüş değilim çok detaylı. Bu arada Alpha2 sürecinde...
  8. Canx2

Uyumak İçin Taktik Önerisi

dostlar uyuyamıyorum uykusuzluktan ve yorgunluktan beter oldugum halde, sanırım üzüntüden ve bunalımdan oluyor çok fazla negatifim büyük sıkıntılar içindeyim uyumak için rahatlatıcı video,şarkı,yöntem falan önerebilir misiniz
  9. Canx2

Öneri Film izlemek için monitör önerisi

Sistemi topladığımda pek bilgim olmadıgından almışken komple set alayım diye gidip 144hz monitör aldım halbuki online oyun oynamıyorum bile . Asustan mıdır nedir 144hz monitörde film izlenmiyor. Forumda en az bu sorun hakkında 20 tane konu gördüm reddite baktım herkeste aynı. Galiba 144hz...
  10. Canx2

Öneri Pek bilinmeyen oynadığım en efsane oyun!

Belki benim gibi oyunlarda ot çöp toplamaktan sıkılan açık dünyadan bıkan değişik şeyler arayan arkadaşlar vardır diye bugüne kadar oynadığım en iyi oyunu spoiler vermeden kısaca anlatayım dedim. Oyunumuz Sleeping Dogs: Definitive Edition.Şuan Dlcleri ile birlikte fiyatı 13,35. Gta varimsi...
  11. Canx2

Cyberpunk Tarzı Oyun Önerisi

250 saat gömdüm hala etkisinden çıkamadım. 2 aydır başka oyun oynayamıyorum dün days gone aldım 1 saat oynadım sıkıldım. Yok mu şöyle ot çöp toplatmayan direk hikaye odaklı bir oyun yahu, aksiyon olmasa da olur amaç hikaye. Keşke tlou falan pcde olaydı. Belki vardır benim gibi hikayeli oyun...
  12. Canx2

Neden bu kadar şanssız/kadersizim

Bendeki bu şansı açıklamaya hiçbir güç yetmiyor. Kız arkadaş yaparız aldatır Sistem alırız bozuk çıkar vs bunları geçtim artık ama sağlık .. Özellikle hastalık konusunda. Kronik olarak böbrek yetmezliği ile uğraşıyorum diyalize giriyorum ( böbrek görevini gören makine kan temizliyor)...
  13. Canx2

Bu değerlere göre soğutucu önerisi

Biraz daha oynarsam alev alıcak (!) tavsiye alalım bütçe max 500 TL Sistem imzada stok fanlı. 1080P
  14. Canx2

Hayatın sonuna geldim galiba.

3 yıl içinde neyim varsa kaybettim. Önce üniversiteyi bırakmak zorunda kaldım, Evlenecektim okul ile beraber kız arkadaşım da gitti. Facebook'ta mizah grubumuz vardı arkamdan iş çevirdiler ve dolandırıcı muamelesi gördüm 3 yıl emek verdiğim ortam yıkıldı. 1 yıl eve kapandım daha sonra karşıma...
  15. Canx2

smooth video project kullanan varmı SVP (30fps video 60 fps izleme programı)

dostlar 144hz monitörde filmler 24 fps olduğu için youtube'de özellikle film izlerken acayip slutter oluyor. Bu program sayesinde videoları 60fps çekiliyor slutter ortadan kalkıyor. Videoyu indirip programdan da yapılıyor ama en güzel özelliği youtube eklentisi olması. Fakat ayarları çok kafa...
  16. Canx2

Hareketli Sahnelerde Titreme Sorunu Film&Oyun (videolu) RTX2060

Aylardır uğraştığım sorunu nedense çözemiyorum .Sistem imzada mevcut. Ek olarak monitör Asus tuf gaming v249q. Sorun şöyle : Film izlerken ve oyunların ara sahnelerinde geçişlerde, hareketli sahnelerde ekranın arka planı titriyor. Bir karakterden başka bir karaktere geçerken arka plandaki ev/...
  17. Canx2

Display port dönüştürücü ile Gysnc aktif olur mu ? (Kasa)

dp kablosu aldım kasanın arkasında display girişi yok. Monitörde var dönüştürücü alsam gysnc açabilir miyim
  18. Canx2

Düz ilerlemeli aksiyon oyunu tavsiyesi

Artık her oyunun açık dünya olması oradan oraya koşturması yok ot topla yok yan görev yap başım ağrımaya başladı. Düz hikayeli vur kır tarzı ilerlemeli oyun tavsiyesi alalım dostlar örnek verecek olursak Mafia1 hatta remake hali müthişti. Oynadıgım oyunlar şu şekilde emojiler ile belli edeyim...
  19. Canx2

Oyunlarda ara sahnelerin kasması drop

Dostlar aylardır uğraşmama rağmen sorunu çözemedim. Oyunlarda yüksek fps almama rağmen oyunların ara sahnelerinde sinamatiklerinde kasıyor hissi geliyor bakıyorum fps 60 ama sanki 20 gibi. Karakterler sabit konuşurken sıkıntı yok ama hareketli ara sahnelerde gözümü alıyor kasıyor. vsync...
Top Bottom