Neler Yeni

Cyberpunk Tarzı Oyun Önerisi

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,Sistem Toplamaları,Konu Dışı, Sohbet
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
250 saat gömdüm hala etkisinden çıkamadım. 2 aydır başka oyun oynayamıyorum dün days gone aldım 1 saat oynadım sıkıldım. Yok mu şöyle ot çöp toplatmayan direk hikaye odaklı bir oyun yahu, aksiyon olmasa da olur amaç hikaye. Keşke tlou falan pcde olaydı. Belki vardır benim gibi hikayeli oyun manyağı sistem imzada.

lütfen assasin creed yazmayın acayip nefret ediyorum tşk ( oddysey hariç)

edit : rdr2(mükemmel) , witcher 1-2-3 (mükemmel) , tomb raider(sevmedim), battlefield 1 (sevmedim) ac oddysey (güzel), ac valhalla (sevmedim üstüne sinirlendim) , doom eternal (sürekli oynanmaz çerezlik) ,skyrim (mükemmel) gta4 (üzücü ama sevmedim) gta 5(eh işte oynanır) , Resident evil serisi (karanlık yav oynayamıyorum) , Mafia 1-2-3(3 kötü ikisi mükemmel) , Control (hikayesi başımı ağrıttı) Spec ops the line (aksiyon çok geldi) Sleeping Dogs: Definitive Edition ( Hayatımın en iyi oyunu mükemmel ötesi)

bu oyunları oynadım hatırladıkça düzenlerim

Son düzenleme:

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
250 saat gömdüm hala etkisinden çıkamadım. 2 aydır başka oyun oynayamıyorum dün days gone aldım 1 saat oynadım sıkıldım. Yok mu şöyle ot çöp toplatmayan direk hikaye odaklı bir oyun yahu, aksiyon olmasa da olur amaç hikaye. Keşke tlou falan pcde olaydı. Belki vardır benim gibi hikayeli oyun manyağı sistem imzada.

: lütfen assasin creed yazmayın acayip nefret ediyorum tşk ( oddysey hariç)
E rdr 2 ne güne duruyor?

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Witcher 3
Red Dead Redemption 2
Max Payne Serisi
What Remains of Edith Finch (tür olarak benzemiyor fakat ingilizcen iyiyse 2 saatlik harika film gibi bir oyun)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Death Stranding

Control (hikayesini anlamak çok zor fakat aksiyonu aşırı iyi)

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
The Plague Tale İnnocance

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
Witcher 3
Red Dead Redemption 2
Max Payne Serisi
What Remains of Edith Finch (tür olarak benzemiyor fakat ingilizcen iyiyse 2 saatlik harika film gibi bir oyun)

Death Stranding
aralarında galiba sadece death stranding oynamadım deneyeyim görmüştüm ama kargo taşıma oyunu diyorlardı o yüzden bakmadım hiç

The Plague Tale İnnocance
bunu da çok görmüştüm yazdım aklıma güzel görünüyor

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1

edit : rdr2, witcher 1-2-3, tomb raider, battlefield 1 ac oddysey, ac valhalla, doom eternal ,skyrim gta4-5 , Resiten evil 2, remake Mafia 1-2-3 Spec ops the line oynadım
Detroit become human Heavy rain Beyond two souls hikayeleride grafikleride döneminin çok ötesinde olan mükemmel yapımlar beğenmedim güzel değil diyen zulacıdır

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
Detroit become human Heavy rain Beyond two souls hikayeleride grafikleride döneminin çok ötesinde olan mükemmel yapımlar beğenmedim güzel değil diyen zulacıdır
direk hikaye dimi bunlar oynanış pek yok şey gibi the walking dead onun için gün saymıştım final sezonu için göz atıcam bunlara da oynanış olaydı iyiydi ama severiz yine de

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
direk hikaye dimi bunlar oynanış pek yok şey gibi the walking dead onun için gün saymıştım final sezonu için göz atıcam bunlara da oynanış olaydı iyiydi ama severiz yine de
Ne ararsan var ama hikayeleri daha ön planda sana o anları yaşattırıyor hikayeyi sen şekillendiriyorsun en ufak seçimin bile finale etkileri olabiliyor

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
,
Ne ararsan var ama hikayeleri daha ön planda sana o anları yaşattırıyor hikayeyi sen şekillendiriyorsun en ufak seçimin bile finale etkileri olabiliyor
twd gibi onda sona etki bile etmiyordu çok sevmiştim bunları daha çok severim sanırım yarın ilk iş oynayayım eyvallah reis

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

edit : rdr2(mükemmel) , witcher 1-2-3 (mükemmel) , tomb raider(sevmedim), battlefield 1 (sevmedim) ac oddysey (güzel), ac valhalla (sevmedim üstüne sinirlendim) , doom eternal (sürekli oynanmaz çerezlik) ,skyrim (mükemmel) gta4 (üzücü ama sevmedim) gta 5(eh işte oynanır) , Resident evil serisi (karanlık yav oynayamıyorum) , Mafia 1-2-3(3 kötü ikisi mükemmel) , Control (hikayesi başımı ağrıttı) Spec ops the line (aksiyon çok geldi) bu oyunları oynadım hatırladıkça düzenlerim
CyberPunk'ı 1 kere daha bitir yada benim gibi 5 kere bitir :D

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
CyberPunk'ı 1 kere daha bitir yada benim gibi 5 kere bitir :D
o kadar bağlanıp uzun süre oynadım ki saniyesi saniyesine hatırlıyorum :/ bir şeyi 2.kez yapmak zevk vermiyor ya çok nadir 2.kez oynarım mesela şey gibi olursa mafia 1 oynamıştım eski sistemde. Sonra yeni pc aldım baktım remake çıktı bile bile oynadım yenisini. Ancak öyle . Yoksa unutmam lazım

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
o kadar bağlanıp uzun süre oynadım ki saniyesi saniyesine hatırlıyorum :/ bir şeyi 2.kez yapmak zevk vermiyor ya çok nadir 2.kez oynarım mesela şey gibi olursa mafia 1 oynamıştım eski sistemde. Sonra yeni pc aldım baktım remake çıktı bile bile oynadım yenisini. Ancak öyle . Yoksa unutmam lazım
ne yalan söyliyim ben gram sıkılmadım normalde bende aynı şeyleri yapmaktan sıkılırım ama bu oyun bir başka adamım :)

Top Bottom