Arama sonuçları: *

• Users: AsilLord
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. AsilLord

Anonymous çeviri ekibi rezilliği-küstahlığı

Merhaba arkadaşlar. Bakın 2 gündür sıcağı sıcağına yaşadığım durumu aktarmak istiyorum sizlere ki temkinli olun, konudan haberdar olun. Üyelik aldım buradan. Immortal Fenyx Rising oyununun DLC'lerini türkçe oynamak için. Parayı ödedim. Yamayı indirdim. Yama sorunlu oyun açılmıyor. Discord...
  2. AsilLord

Steam %66 indirimli kupon takası

Merhaba iyi akşamlar. Şu an 149 TL fiyatlı American Truck Simulator adlı oyunun %66 indirimli kuponu bende mevcut.Rozet işlemeden çıktı. İndirimle 50.66 TL ye denk geliyor. Oynamayacağım bir oyun olduğu için eğer ki sende de yoksa bu oyun ve almayı düşünüyorsan, değerlendirmek istersen yada...
  3. AsilLord

Çözüldü✓ HDR ve Adaptive-Sync sorunu

Merhaba arkadaşlar.Dün Pc de hiçbir sorun yoktu.Adaptive ve hdr açık kullanıyorum pcyi. Az önce açtım.Çözünürlük aynı ancak ekran yataya doğru uzamuş boya doğruda kısılmış iekilde yarım bir görüntü var.Bir kısmı görünmüyor masaütünün ama çözünürlük aynı. Bende her ikisini ayrı ayrı kapatıp...
  4. AsilLord

Oyun İçin Hangi Telefonu Tercih Etmeliyim?

Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy S20 FE 5G Xiaomi Mi 10T Pro Xiaomi Black Sharck 4 Sadece oyun amaçlı olarak kullanmak istediğim bu 3 seçenekten oyuncu için en ideal olanı hangisidir sizce?Panel kısımlarında çok ayrıma düştüm.IPS mi Amoled mi telefonlarda kullanılsa daha iyi olur kararını...
  5. AsilLord

Oyuncu Telefonu Önerileri

Merhaba arkadaşlar. Bütçe: 10.000 TL-12.000 TL arası olacak şekilde; * Hızlı şarj * Yüksek FPS * HDR yada üstü + sertifikalı-destekli * İşlemcisi hızlı * 256 GB dahili hafıza * Amoled-Süper Amoled yada IPS ekrana sahip özellikleri barındıran; İçinizde bu tür özelliklere sahip telefonları...
  6. AsilLord

Türk Lirası-TL-TL-Türk Lirası

Şu yardım,öneri,danışmak .... vs vs... konularında X bir şey alacağım 16k tutar mı? Y bir şeyin fiyatı 5k sizce nasıl?Sizce bu x şey bilmem kaç k eder mi? konu başlığı açıp bu açılan ''K'' adı altındaki yorumlara da 'K' olarak cevap veren vatan evlatlarına yazıyorum.Size bu ''K'' mevzusunu kim...
  7. AsilLord

Eski yapım oyunların mevcut güncel sistemlerde açmaması sorunu

Merak ettiğim konu şu.Basit mantıkla yeni çıkmış bir windows,son sistem parçaları varken normal olarak her türlü programı,oyunu vs açması gerek.Neden bir çok eski oyunlar yeni sistemlerde açılmıyor?Mesela win 98 de çıkmış yada 2005 yılında çıkmış bir oyun win 11 de hata veriyor yada...
  8. AsilLord

Witcher 3 wild hunt yüklüyor sorunu yardım

Hapishaneden kaçış yennefer görevindeyim lağıma giriyorum adamları öldürdüm senaryo girecek 1 saattir bu şekilde nedir bu çözüm bilen var mı? Steamden oynuyorum hiç sorun olmamıştı. İlk kez böyle bir sorunla karşılaşıyorum
  9. AsilLord

Steam oyunlarında yaramazlık yapmak?

Arkadaşlar WeMod,Plitch gibi uygulamaların yanı sıra başka sitelerden indirilen hilelerle steam oyunlarında single playerde hile yapma hesabı banlatır yada herhangi başka bir sıkıntıya sokar mı? Normalde hilesiz oynarım tüm oyunları ancak steamde ilk kez witcher 1 ve 2 oynarken hile yapma...
  10. AsilLord

The Witcher Enhanced Edition chapter 2 yardım

Arkadaşlar oyunu oynuyorum hala ısınamadım çok sıkılarak oynuyorum.2.bölümdeyim bir ton görev yar yan ana çoğunu yaptım.Mezarcı var kayboldu şüpheliler duruyor.Görevi yapmak için gidiyorum ortada yoklar.Her tarafıda gezdim herkesle konuştum hikaye açılmadı.Shinayla hastanede buluşçam evine...
  11. AsilLord

Rdr 2 hakkında yeni başladım sıkıldım tavsiye....

Övüpte bitirilemeyen bu oyuna başlayalı henüz 7 saat oldu.7 saattir oynuyorum ancak grafiklerin mükemmelliği dışında pek bir heyecanlanmadım.Hatta sıkıldım kapadım şu an.Yani aşırı ağırdan mı alıyor oyun yada ben çooook mu başındayım bilemedim ama bir türlü ısınıp o heyecanı...
  12. AsilLord

Anket:Hangi oyuna başlamalıyım?

Muhterem oyuncu zaatlar.Malum iş güçten mütevellit günümüz oyunlarının hatta belki çağımızında epey gerisinden geliyorum oyun açısından.Oynamak istediğim bir sonraki oyun sizce hangisi olmalı? Bu konuda öok kararsız kaldım.Seçeneklerde belirteceğim serisi olan oyunların hepsini oynadım o seriye...
  13. AsilLord

Oyun modu kararı windows-ekran kartı işlemcisi?

Oyun modunda grfiklerin kontrolü win 11 de windows performans modumu seçilmeli yoksa ekran kartı perfomans modumu seçilmeli?Karar windows işlemcisine mi bırakılmalı yoksa grafik işlemcisine mi?
  14. AsilLord

Ac Odyssey Çökme sorunu yardım

Oyunu başlat diyorum açılmadan direkt bu hata geliyor.her şey sürücüler güncel dosya doğrulaması yapıldı tekraryükledim vs vs yinede bu çkıyor oyuna giremiyorum çözümü bilen var mı?
  15. AsilLord

Ac Origins The Curse of the Pharaohs DLC yardım

Ac Origins the curse of the pharaohs dlc sinin türkçe yaması olan var mı yardımcı olabilecek?netten birkaç dosya indirdim ama olmadı...
  16. AsilLord

Icue rgb oyun içi entegre etme

Arkadaşlar armoury crate yazılımından anakart logosunu ve ramlari oyun içinde rgb entegresini sağlıyorum ancak corsairin fanlarını armory crateden ayarlayamıyorum. Icuedende lightning setup kısımlarında uyarlanabilir yada akıllı led profil yada ışık ayarı yok.Standart rainbow rain gökkuşağı vs...
  17. AsilLord

Hdr ayarı yardım odyssey g7

Samsung odtssey g7 32" monitörüm. Win 11de hdr kullan dediğimde renkler soluklaşıyor.Araştırdım bir çözüme ulaşamadım. Yapılması gereken ayarlar mı var bunun için? Çözümü bilen var mı?
  18. AsilLord

Asus x570 e gaming tpu ayarı

Arkadaşlar biosta bu tpu 1 ve tpu 2 var. Cpu 4200mhz idi tpu 1 yaptım 4300mhz gösteriyor ramlarde sabit 3600mhz de kaldı. Sorum şu tpu yu bu şekilde seçili mi bırakayım böyle kalması ilerde zarar verir mi? Yoksa kapalı mı kalsın? Tpu kullanmalı mıyım kullanmamalı mıyım?
  19. AsilLord

3070 ti 2.kez aynı arıza sorun ne?

Arkadaşlar ekran kartım arızalanmıştı. Hdmi ve dp girişlerinden monitöre görüntü aktarmıyordu. Servise verdim yapıldı çipi değişmiş.Taktım sorunsuz çalışıyor. 2 3 gün geçti bios güncellemesi yaptım kaydedip çıkış yaptım.Tekrar biosa girdim ram mhz düşük hızdaydı destekleyen mhz ye aldım...
  20. AsilLord

Monitöre görüntü gelmiyor yardım lütfen

Arkadaşlar Samsung Odyssey G7 32'' monitörüm var.Dp kablosuyla sorunsuz kullanıyordum.Kabloları orjinal.Pc temizlemek için kabloları çıkardım tekrar açmaya çalıştığımda pc açılıyor ancak monitöre görüntü gelmiyor.Başka kablolarla denedim olmadı.Laptopa hdmı kablo bağlayıp monitöre aktarmaya...
Top Bottom