Arama sonuçları: *

• Users: rrouz
  • Order by date
  1. R

Pc için kablosuz gamepad önerisi

Hepinize iyi günler bilgisayarda kullanmak için gamepad arıyorum. Bütçe 400-450tl ama daha altı olsa daha iyi olur tabi ki tuş dizilimi xbox gamepadleri gibi olması bir tık önemli monster pusat pro wireless alıcaktım stoğa gelmesini bekliyordum ama o da artık üretilmeyecekmiş. Önerilerinizi...
  2. R

İ5 9400F ile Sistem Toplar Mısınız?

Kanka düşük orta sistemlerde gerçekten amd işlemci kullanman daha iyi bence de R5 1600 mesela
  3. R

İşletim Sistemi Yükleme Hatası

Kanka bi format dene istersen ondan sonra sonucu bi yaz
  4. R

format atmayı falan denedin mi hocam belki başka bir duırum vardır system32 yi falan silmiştir eski sahibi olabilir bunlar :d
  5. R

Ryzen 5 1600 & RX 590 Sistem Nasıl?

Ha pardon ben attığın kasadan bahsediyorsun sanmıştım bu arada dostum r5 1600 güzel bir işlemci ama gerçekten bir şekilde r5 2600 e falan çıkabilirsen üzülmezsin çünkü ben de böyle bir bilgisayar toplıycam ama ekran kartını yüksek bırakıp r5 1600 alarak darboğaz yapmak istemedim gerçi belki...
  6. R

biosa girebiliyor musun
  7. R

kankam kasa olarak rgb li şunu önerebilirim https://www.hepsiburada.com/corsair-cc-9020121-eu-spec-delta-rgb-temperli-cam-midtower-atx-oyuncu-bilgisayar-kasasi-vs550-power-supply-p-HBV00000O1WG6?magaza=teknoraks&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it- benim hoşuma gidiyor ama tabi ki senin gitmeyebilir...
  8. R

Ryzen 5 1600 & RX 5500 XT Sistem Önerisi

şşşş çaktırma gördüm hemen değiştirdim zaten askafnmaslf (1x8gb) olarak görünce direk 8 olarak kabul ettim .d
  9. R

Ryzen 5 1600 & RX 5500 XT Sistem Önerisi

kanka bence ekran kartı nvidia almaya çalış ya daha garanti bence o fiyatlarda gtx1660 falan daha iyi değil mi mesela 1660ti ile rx5500 xt hemen hemen aynı fiyat diye biliyorum
  10. R

Bu arada ben de konuyu gördüm girdim tam cevabı yazdım cevap yollanmıyor sayfayı yeniledim böyle bir konu yok diyor neye uğradığımı şaşırttın kankam :D
  11. R

kankam ne kadarlık bir kasa istiyorsun ortalama olarak ha genel bir kasa istiyorsan rgbli falan şunu atıyım...
  12. R

2k 60hz monitör mü yoksa 1080p 144hz mi?

Bir oyuncu olarak 1080p 144hz tercih ederim.
  13. R

RX570 Ekran Kartına Uygun İşlemci

Hocam eğer anakartın bu ise https://www.hepsiburada.com/gigabyte-ga-h61m-ds2-intel-h61-lga1155-ddr3-1333mhz-matx-anakart-pm-bd300061 burda 2133mhz e kadar yazıyor
  14. R

Netspeed mi Türknet mi sizce

hocam ben türktelekom kullanıyorum türknete geçmeyi düşünüyorum müşteri hizmetleri nerde oturduğuna bölgene göre değişir o da tabi ki önemli ama sadece ona bakıp tüm markayı karalamazdım ben :D ama netspeedi de merak ediyorum süreçle ilgili memnun kaldığın kalmadığın şeyleri yazabilir misin...
  15. R

6000tl laptop önerisi gelin konuşalım

Hocam ilgelinir misin bilmem kendi laptopumu satıyorum daha güçlü bir sisteme geçmek için ürün bu : https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v13-4/ Ekstra olarak eklediğim şeyler : 2x8 toplam 16gb ram, 1tb hdd, lisanslı windows, ömür boyu bakım garantisi falan da var attığım...
Top Bottom