Arama sonuçları: *

1. Metin Kandemir

TP-LinkWifi Menzil Genişletici İnternet Sorunu

amazon.com.tr sitesi üzerinden TP-Link TL-WA854RE N300 Mbps Wi-Fi Menzil Genişletici ürünü aldım. Telefondan uygulamasını indirim kurulumu yaptım ve 1-2 hafta süreyle sorunsuz kullanmaya başladım. Bir gün evde internetin sadece wifi dan çalıştığını ancak ethernet portu ile ana modeme bağlı...
  2. Metin Kandemir

12K-13K arası sistem önerisi

Arkadaşlar hepinize merhaba öncelikle işim gereği pek vakit ayıramıyorum hazır sistem karşılaştırmaya. Şu an önerebileceğiniz bir sistem var mı bu bütçeye uygun. Duruma göre bütçeyi 1-2 k kadar arttırabiliriz. Uzun vadede işimi görsün birazda ileriye yatırım olacak bir sistem istiyorum. İşten...
  3. Metin Kandemir

Bilgisayarımı Revize Etme Hakkında Yardım

Merhabalar dostlar, elimde olan donanım parçalarıma uyacak şekilde anakart işlemci ve ram tavsiyelerine ihtiyacım var. Elimdeki ekran kartı, power, hdd ve ssd'yi kullanmak istiyorum. amd veya intel sistem tavsiyelerinize açığım. İleriye dönük olmasına gerek yok ortalama bi sistem için...
  4. Metin Kandemir

Mavi Ek Hatası IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

dostlar bilgisayarın başlatma tuşuna bastıktan sonra 3-4 sn içinde kapanıyor. ekrana hiçbir şekilde anakart logosu gelmiyor. tekrar bastığımda pc sorunsuz açılıyor. böyle acıldıktan 10-15 dk sonra tarayıcıda gezinirken mavi ekran veriyor. onun haricinde oyun vs oynarken vermiyor. çözümünü bilen...
  5. Metin Kandemir

Sistem Yükseltme İçin Tavsiye

Merhabalar dostlar tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şu an mevcut sistemim aşağıdadır ; işlemci : Intel Core 2 Quad Q9550 anakart : MSI G41M-P33 Combo Intel G41 Soket LGA775 DDR2 / DDR3 VGA Anakart ekran kartı : MSI NVIDIA GeForce GT 1030 AERO ITX 2GB GDDR5 ram ...
Top Bottom