Arama sonuçları: *

1. S

40.000-45.000 bandında oyuncu sistemi önerisi alabilirmiyim

50.000 TL ye kadar çıkabilirim sistem önerisi alabilirmiyim
  2. S

Çözüldü✓ Steel series nova 1 mi Razer blackshark v2 x mi arkadaşlar

Tamam reis alıyorum o zaman teşekkürler
  3. S

Tamam iptal edip bunu alıyorum madem 1709216659 1890 TL ye almıştım ama 500 TL fark için değer mi sence
  4. S

3500-4000 TL ARASI MONİTÖR ÖNERİRMİSİNZ

https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 Forumda paylaşıldı uygun fiyatlı baya tavsiye ederim
  5. S

1000-2500 Bandı hangi kulaklığı tercij etmeliyim ?

Max 2500 e çıkabilirim arkadaşlar. 1)Corsair hs80 2) asus tuf h3 3) razer blackshark v2 x 3) hyper x cloudcare 4) steel series artics nova 1 tercihiniz nedir
  6. S

Bumu daha iyidir diğer ikisinden reis iptal ederim sorun değil
  7. S

Razer aldım ama diğeri iyiyse iptal edicem yardımcı olurmusunuz
  8. S

Rampage rh-11 crack wireles kulaklık alınır mı? ?

Arkadaşlar kulaklığın incelemeleri gayet olumlu ama alınır mı? ? Yada farklı önerisi olan varmı ?
  9. S

1000-2000 TL bandında F/P kulaklık önerisi alabilirmiyim ?

sağlam kulaklık önerisi alabilirmiyim arkadaşlar 1000-2000 TL bandında
  10. S

Çözüldü✓ Oyuna oynarken bir süre sonra pc kendine reset atıyor

düzeldi reisim sorun buymuş eline sağlık teşekkür ederim :)
  11. S

galiba düzeldi şimdi programları kaldırdım ryzen masterde default a çektim oyuna girip test ediyorum şimdi tekrardan kapanıcakmı bakalım
  12. S

amd ryzen master programında oc yapmıştım bir ara sorunu bu teşkil ediyor olabilirmi program yok ama belki sistemde over clocklu kalmıştır 1708787822 böyle bir şey olma olasılığı varmı 1708787857 xmp açık ama expo ne demek anlamadım
  13. S

1708785461 şöyle bir hata yazıyor ama programı nasıl kullanıcam bilmiyorum 1708785855 3dk lık testte sorun çıkmadı 0 db fan açıktı ondan dolayı galiba eror vermiş daha uzunmu yapayım testi arkadaşlar 1708785914 reisim test sonuçlarına bakarmsn
  14. S

Yardımcı olurmusun nasıl yapıcağım 1708784425 Bende öyle düşünüyorum ama farklı psuda yok nerden öğrenicem bilmiyorum
  15. S

arkadaşlar iyi günler assasins cred valhala yı tam olarak indirmedi ubisoft ama girip oynayabiliyorum girdiğimde yaklaşık 10 15 dk sonra pc kendine reset atıyor nedeni ne olabilir Güç kaynağım 650W 80 PLUS ekran kartım Asus rog strix rtx 3060 işlemcim amd ryzen 5 5600
  16. S

Windowsum etkinleştirilmişmi ?

ürün anahtarı girerek windowsu etkinleştirdim ama başkasında windows dijital bir lisans şeklinde etkinleştirildi yazıyor aynı şeymi 1708634657 Bende windows microsoft hesabınıza bağlı bir dijital lisans ile etkinleştirildi yazıyor 1708634722 Daha önce bilmeden cmd ye kod yazarak yapmıştım oda...
  17. S

Çözüldü✓ pc yi formatladım pc ekran kartını görmüyor yardımcı olurmusunuz

iyi günler pc mi formatladım önceki formatta direk pc otomatik ekran kartımı görmüştü fakat şuan görmüyor nedense experience uygulaması nı indiriyorum windowsun fakat yüklemeye tıkladığımda pc kendine reset atıyor . netten driver ını kurduğumdada 7-zip Data eror hatası veriyor yardımcı olurmusunuz
  18. S

Çözüldü✓ windowsu kms ile etkinleştirdim ama cmd ye komut yazarak zararlı olurmu ?

Eve gidince bakıcağım teşekkür ediyorum
  19. S

Çözüldü✓ windowsu kms ile etkinleştirdim ama cmd ye komut yazarak zararlı olurmu ?

10 kurdum reis zaten flashda kurulum vardı tekrar baştan herşeyi sil yaparak kurdum kms kalkmıştır değilmi lisansburadadanda key aldım yazdım etkinleştirildi dedi
Top Bottom