Arama sonuçları: *

• Users: Valve
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Valve

Xiaomi Note 11 Pro+ 9599 TL

https://www.mi.com/tr/store/daily-picks/ Satın ala basınca ek 400 TL kupon veriyor. Telefon düşünen varsa çok mantıklı kendim az önce sipariş verdim.
  2. Valve

🔥İndirim Samsung Galaxy Watch 6 44 mm akıllı saat 4899 TL

Samsung Türkiye satıcısından aldığınızda sepette ek 450 TL indirim ile piyasa fiyatının atlında alabilirsiniz. 44mm olması batarya ve ekran konusunda 40Mm'e göre artı özellik...
  3. Valve

1500 TL TWS kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar geçen sene Oppo Enco Air almıştım. Bağlantı sorunları vardı. Teknosa'ya servis talebi açtım ve bugün para iadesi çıktı. 800 TL iade yapacaklar. Bende de 700 TL var. en fazla 1500 TL'ye çıkabilirim. Kaliteli TWS kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Aklımdaki modeli aşağıya...
  4. Valve

Teknosa garanti durumunda ne demek istiyor

Merhaba arkadaşlar 2022 yılında Teknosa'dan bir kulaklık aldım bu sene bazı sıkıntılar çıkardı. Yaklaşık 1 ay önce servise verdim bugün 16. iş günü sitesi üzerinden takip etmek istediğimde aşağıdaki gibi evrak bekleniyor tarzı bir şey yazdı bu ne demek oluyor.
  5. Valve

EA Öğrencisi için fen tavsiyesi

Merhabalar sadece tyt de fen çözerek net artırmak istiyorum. Ama detaylı girmeden 20 soruda 12,13 net bile çok çok yeterli bana. Hızlı bitirebileceğim kanal öneriniz var mı 3 ders için. Kamp videoları çok daha iyi olur.
  6. Valve

Razer Viper Ultimate + Dock 2.311 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07Y8M4BCW/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1
  7. Valve

Canon EOS 650d Fotoğraf Makinesi İçin SD Kart

Yakın zamanda Canon EOS 650d fotoğraf makinesi aldım. Makineye sd kart alacağım fakat kart alırken dikkat etmem gerek bir püf nokta var mıdır? Ya da önerdiğiniz bir model?
  8. Valve

Anker Soundcore Life Q20+ 1499TL

https://www.trendyol.com/anker/soundcore-life-q20-anc-bluetooth-kulaklik-siyah-p-358433351 Konusu açıldıysa farketmedim iyi fiyat bence.
  9. Valve

Matepad SE bozuk mu ?

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce Matepad SE modelini satın aldım. Sitede yazana göre 2 adet solda 2 adet sağda toplam 4 adet hoparlör olduğu yazıyor ama ses sadece sol ve sağdaki üst hoparlörden geliyor acaba bendeki model mi bozuk anlayamadım bilgisi olan var mı ?
  10. Valve

7000 TL tablet önerisi

Merhaba bu sene tekrardan YKS sınavına hazırlanmaya karar verdim genelde kütüphanede takılacağım için şarj sıkıntı olmasın istiyorum saatler boyu yapacağım şeyler ise sadece kalemle soru çözmek YouTube üzerinden ders videosu izleyip kitapların video çözüm uygulamasından çözüm izlemek, istediğim...
  11. Valve

YKS öğrencisi için tablet önerisi

Merhaba bu sene tekrardan YKS sınavına hazırlanmaya karar verdim genelde kütüphanede takılacağım için şarj sıkıntı olmasın istiyorum saatler boyu yapacağım şeyler ise sadece YouTube üzerinden ders videosu izleyip kitapların video çözüm uygulamasından çözüm izlemek, istediğim şartlar aşağıda...
  12. Valve

Champions 2022 set değerlenir mi ?

Yatırım tavsiyesi istemiyorum yazacaklarınız yatırım tavsiyesi olmasın lütfen sadece fikrinizi soruyorum ilerde bunun değeri artar mı artarsa kaç yıla artar.
  13. Valve

Bu internet konusunda ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar öncelikle lafı fazla uzat mıyım? Ben 3 ay önce yeni bir binaya taşındım binada 200 Mbps fiber altyapı desteklendiğini Vodafone site üzerinden öğrendim. Taşınmadan önce de eski evimde 100 Mbps fiber kullanıyordum ama orada fiber kablo vardı ve ping değerlerim sürekli 2,3 çıkıyordu...
  14. Valve

İtopya İle Yaşadığım Zorlu Garanti Süreci.

Merhaba bundan yaklaşık 8-9 ay öncesinde İtopya üzerinden Philips marka bir mekanik klavye aldım klavye ilk aylarda iyiydi hoştu gayet memnundum. Ardından klavye temassızlık yapmaya başladı ve garantiye gönderdim bana sorun yok denilip klavye geri gönderildi. Ardından 2 ay boyunca o bozuk...
  15. Valve

Valorant Gece Pazarı 7 Nisan'da geliyor!!!

Arkadaşlar haberdar etmek için paylaşıyorum. Oyunun kaynak kodlarında 7 Nisan olarak gözüküyor.
  16. Valve

Minecraft herşeyi değişen premium

Minecraft herşeyi değişen premium satın almak istiyorum aynı zamanda mailide değişen. Ucuza nereden bulabilirim.
  17. Valve

Monitörler Göze Çok Zarar Verir Mi ?

Merhaba subaylık istiyorum seneye ve ders çalışırken sürekli ekrana bakıyorum. İlerde göz sorununa neden olabilir mi yoksa kullandığım monitör buna karşı önlem almış mıdır ? Ayrıca gözlük kullanmıyorum. Monitör:MSI G241
  18. Valve

7.1 Surround ses seçince kayıt sırasında masaüstü sesleri kaydedilmiyor

Merhaba Razer BlackShark V2 X modelini kullanmaktayım. Kulaklık jak girişli olduğu için anakarta bağladım ve Razer'in 7.1 yazılımını kurunca hoparlör kısmında 7.1 Surround diye bir hoparlör seçeneği çıktı ve onu seçtiğim zaman masaüstü seslerini almıyor. Ama Realtek adlı hoparlörü seçince...
  19. Valve

BlackShark V2 X sesi az geliyor

Merhaba James Donkey 711 modelinden blackshark V2 X'e geçtim ve eski kulaklığıma nazaran ses daha az geliyor çözümü nedir? (Kulaklığı kutudan çıkaralı 3 saat oluyor)
  20. Valve

Razer BlackShark v2 x driver ?

Arkadaşlar 1 saat önce Razer BlackShark V2 X sipariş verdim sonra da bunun yazılımını aradım ama bulamadım. Yazılımının linkini bilen biri verebilir mi ?
Top Bottom