Neler Yeni

7000 TL tablet önerisi

Valve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Berke Yıldız
Bütçe
7500
Merhaba bu sene tekrardan YKS sınavına hazırlanmaya karar verdim genelde kütüphanede takılacağım için şarj sıkıntı olmasın istiyorum saatler boyu yapacağım şeyler ise sadece kalemle soru çözmek YouTube üzerinden ders videosu izleyip kitapların video çözüm uygulamasından çözüm izlemek, istediğim şartlar aşağıda yazıyor şimdiden teşekkürler.
-Ekranı çok dandik olmasın rahatsız etmesin.
-Bataryası saatler boyunca sorunsuz götürsün.
-kalem desteği kesinlikle olmalı
-Büyük ekranlı olsun (minimum 10 inç)
Bütçe: Max 7500

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Okçu
ben 1 2 hafta önce bu tableti aldım şuan stoklarda mevcut değil +1 yıl ek garanti uzatma ile 8100 liraya almıştım yanında Kalem ve mouse de göndermişlerdi https://consumer.huawei.com/tr/tablets/matepad-11-5/buy/ ne zaman gelir bilmiyorum ama güzel tablet tek sıkıntısı işletim sistemi ders çalışmaya çok uygun olur mu bilmiyorum bazı uygulamalar yüklenemiyor apk lı indirmeniz gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Yüksel
Merhaba bu sene tekrardan YKS sınavına hazırlanmaya karar verdim genelde kütüphanede takılacağım için şarj sıkıntı olmasın istiyorum saatler boyu yapacağım şeyler ise sadece kalemle soru çözmek YouTube üzerinden ders videosu izleyip kitapların video çözüm uygulamasından çözüm izlemek, istediğim şartlar aşağıda yazıyo r şimdiden teşekkürler.
-Ekranı çok dandik olmasın rahatsız etmesin.
-Bataryası saatler boyunca sorunsuz götürsün.
-kalem desteği kesinlikle olmalı
-Büyük ekranlı olsun (minimum 10 inç)
Bütçe: Max 7500
Matepad 11.5 geçen hafta 7 k idi. Arada bir 500₺ indirim geliyor, belki yakalarsın.

Valve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Berke Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Matepad 11.5 geçen hafta 7 k idi. Arada bir 500₺ indirim geliyor, belki yakalarsın.
Bunun kalemli modeli var mı biliyor musunuz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben 1 2 hafta önce bu tableti aldım şuan stoklarda mevcut değil +1 yıl ek garanti uzatma ile 8100 liraya almıştım yanında Kalem ve mouse de göndermişlerdi https://consumer.huawei.com/tr/tablets/matepad-11-5/buy/ ne zaman gelir bilmiyorum ama güzel tablet tek sıkıntısı işletim sistemi ders çalışmaya çok uygun olur mu bilmiyorum bazı uygulamalar yüklenemiyor apk lı indirmeniz gerekiyor
Hocam bütçemi çok aşıyor şaka gibi geçen hafta ile bu hafta fiyat nasıl bu kadar oynayabilir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Yüksel
Bunun kalemli modeli var mı biliyor musunuz ?

Hocam bütçemi çok aşıyor şaka gibi geçen hafta ile bu hafta fiyat nasıl bu kadar oynayabilir ?
Kalem site alışında matepad air da set olarak alınca 1 ₺ ye geliyordu sanırım.

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Okçu
Kalem site alışında matepad air da set olarak alınca 1 ₺ ye geliyordu sanırım.
aynen mouse 1 TL kalem 1 TL ve tablet 7999 TL ye geliyordu ben alt kısımdan +1 yıl garanti ekledim fiyat 399 lira yazıyordu 89 TL alındı bende ilginç bir şekilde buga girdi sanırım veya gözükmeyen bi kampanya vardı

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam peki bütçeyi aşmayacak kalemli tablet öneriniz var mı ?
Matepad 11.5in 6GB RAM olan versiyonu, fiyat gayet iyi bence. Kalemi ayrıca alman gerek ama fiyata dahil değil.

aynen mouse 1 TL kalem 1 TL ve tablet 7999 TL ye geliyordu ben alt kısımdan +1 yıl garanti ekledim fiyat 399 lira yazıyordu 89 TL alındı bende ilginç bir şekilde buga girdi sanırım veya gözükmeyen bi kampanya vardı
Sepette 300TL indirim vardı her türlü düşecekti o.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Sadettin Y
Hocam peki bütçeyi aşmayacak kalemli tablet öneriniz var mı ?
Ben s6 lite kullaniyorum. Ama sifiri 7k olmuş, bence değmez. Kendim 3 ay once ikinci el 3bine almistim siz de arastirabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,582
Üyeler
141,316
Son üye
eray31
Top Bottom