Arama sonuçları: *

1. K

10 bin tl ye kadar yazılım için laptop önerebilir misiniz ?

Buyrun hocam size 9000 TL fiyata Ci7 10750H işlemcili 16 GB ramli bir gamebook tavsiye ediyorum. gerek visual studio .NET developming için, gerek üzerine linux kurup unix tabanlı kodlama yapabilme için, İsterseniz gerekli emülatör platformlarını kurarak Mac ve Adroid tarafı içinde yazılım...
  2. K

İntel 12. Nesilde Toparlar Mı ?

Bir işlemci firması yeni üretmiş olduğu bir nesilde neden eski neslinden kötü olsun yada aynı performansı versin? 11. nesil şöyle kötü böyle parformanssız sözlerine kesinlikle katılmıyorum. Intel i5 11400F biraz araştırma yaparsanız mevcut en iyi fiyat performans işlemcisi olarak karşımıza...
  3. K

intel i9 10850k vs ryzen 5 5600x hangisi daha iyidir oyun performansı olarak

Bence 10850K işlemciyi tercih edersen daha stabil ve üst cofig. ekran kartını çok daha iyi besleyen bir işlemciye sahip olursun dar boğaz vs. derdin olmaz. i9 10850K = Fiyatına göre performans :) işlemcisi.
  4. K

Bu laptop alınır mı?

Bu fiyata bu sistem gayet alınır. bence 8 gb ram de sizi bir süre götürür bence alır almaz masraf etmeyin daha sonra da ekleyebilirsiniz bir 8 Gb ram daha.
  5. K

Fiyat önerisi istiyorum

Bence 7K fiyat bu model için gayet iyi alınabilir piyasanın içinde olduğu durumu düşünürsek bu fiyata kaçırmamak lazım diyebilirim.
  6. K

Çözüldü✓ i9 10900k vs i9 10850k vs i7 11700k vs r7 5800x

Kesinlikle 11700K diyorum 11. nesildeki performans farkları inanılmaz bir kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim fiyatta daha uygun.(y)
Top Bottom