Arama sonuçları: *

1. Corsair Hs50 Pro (Sıfır ürün)  SATILIKK!!

Corsair Hs50 Pro (Sıfır ürün) SATILIKK!!

Ürün garantide 0'ı ile değişmiştir. Kutusunu bile açmadım. Alan ilk sahibi olacaktır. Faturası mevcuttur. 2 aylık bir garantisi mevcuttur. Fiyatı 330tl'dir.
  2. M

Kulaklığım paslanmaya başladı, garantiye girer mi? ( Corsair hs50 )

Ürünü alalı yaklaşık 1 yıl oldu. (Corsair hs50) Kenarlarında ufak ufak paslanmalar başladı. Beni rahatsız ediyor. Acaba bu garanti kapsamına girer mi?
  3. M

1660 SUPER INNO 3D FANIN 1'İ DÖNÜYOR DİĞERİ DÖNÜYOR DURUYOR ( fazla bilgim yok yardım)

sağolun hocam yardımlarınız için içimi ferahlattınız eksik olmayın.
  4. M

1660 SUPER INNO 3D FANIN 1'İ DÖNÜYOR DİĞERİ DÖNÜYOR DURUYOR ( fazla bilgim yok yardım)

anladım hocam çok teşekkürler. Birinin çalışıp diğerinin arada durması garip gelmişti.
  5. M

yani 46 derecedeyken 1'i sabit diğer çalışıyor duruyor çalışıyor duruyor kart sıkıntılı değil demi? normal bişey mi
  6. M

Merhabalar yeni sistem aldım. ekran kartı masa üstünde 46 derecede 1 fanı sabit hep dönüyor. diğeride dönüyor 3 4 sn sonra duruyor sonra 1 sn sonra yeniden çalışıyor 3 4 sn sonra duruyor. Ekran kartına sıcaklık testi yaptığımda 66 derece 2 fanda güzelce dönüyordu 46 derece'de ise 1 tanesi sabit...
  7. M

Finally , FPS Tahmini?

dostum merhaba. bende bu ürünü almayı düşünüyorum. ürünü satın aldın mı? aldıysan bana ulaşabilir misin
  8. M

4800 TL sistem toplanin

https://www.gamegaraj.com/aquarius-5an/ bu ürünün ekran kartını 1660 super yapıp 8 ram ekleyip yarın sipariş edeceğim 4650 civarına geliyor bunu alabilir 150'de cebine kalsın :)
  9. M

4100₺ pc sizce iyi mi?

c4 nedir
  10. M

4100₺ pc sizce iyi mi?

dostum nasıl yani anlamadım açıklayabilir misin? öyle şey mi olurmuş
  11. M

4100₺ pc sizce iyi mi?

anakartı yazmış arkadaş ve psu'yu gamegaraj kendi üretiyormuş 550w 80+ sertifikası varmış ama çok bilgi bulamadım psu hakkında
  12. M

Yeni minimum fiyat maksimum performans sistemi gelecek mi???

https://www.gamegaraj.com/aquarius-5an/ bu ürünü 1660 super yapıp 8 ram eklemeyi düşünüyorum 4.6k'ya geliyor bana gayet uygun geldi daha iyi bir önerin var mıdır bu fiyata. Ayrıca psu'ya güvenemedm pek 550w 80+ kendi üretimleriymiş detaylı bilgi bulamadım aklım karıştı fiyat güzel geldi ama...
  13. M

4100₺ pc sizce iyi mi?

bana sistem güzel geldi. 1660 super yapıp + 8gb ram ekleyip almayı düşünüyorum tam 4.6k'ya geliyor. Ama psu ve kasayı gamegaraj üretiyormuş bu konuda şüphelerim var. Tam detaylı incelemeleri bulamadım fiyatlar iyi geldi şahsen. Güvenilir bir site midir bilmiyorum. Pazartesi müşteri hizmetleriyle...
  14. M

Gamegaraj'dan alışveriş yapan oldu mu? Güvenilir midir ?

GameGaraj'dan hazır sistem almayı düşünüyorum. Güvenilir olup olmadığını bilmiyorum. Daha önce alışveriş yapan oldu mu olduysa nasıl bir süreç yaşadı. Daha önce alışveriş yapan olduysa ya da bilgi sahibi olan biri varsa bilgilendirebilir mi? teşekkürler.
  15. M

Gamegarajdan hazır sistem alınır mı? tavsiyeleri bekliyorum efenim.

bütçe tam 5k ve taksitle 5k olmak zorunda ucu ucuna 1660 super'lı kasayı tek burda bulabildim. bakalım umarım daha önce burada alışveriş yapan çıkar
  16. M

dostum detaylı bilgi alamıyorum psu'da kendi üretimleri mi ? söylediğim sistem uygun geldi ama güvenemiyorum ne yapmalıyım ?
  17. M

dostum 1660 super 8x2 3200 mhz ram b450 r5 2600 550w 80+ psu 4.6'ya geliyor daha iyi bir önerin var mı ? gayet uygun geldi bana ?
  18. M

Merhabalar. Gamegarajdan hazır sistem almayı düşünüyorum. Game garaj güvenilir midir? Daha önce ürün alan ve problem yaşayanlar oldumu? olduysa bu süreç nasıl sonuçlandı. Gamegarajla ilgili fazla bilgi bulamadım açıkcası güvenilir mi bilmiyorum ? Bu linkteki ürün ekran kartını 1660 super ve ramı...
Top Bottom