Neler Yeni

1660 SUPER INNO 3D FANIN 1'İ DÖNÜYOR DİĞERİ DÖNÜYOR DURUYOR ( fazla bilgim yok yardım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert şentürk
Merhabalar yeni sistem aldım. ekran kartı masa üstünde 46 derecede 1 fanı sabit hep dönüyor. diğeride dönüyor 3 4 sn sonra duruyor sonra 1 sn sonra yeniden çalışıyor 3 4 sn sonra duruyor. Ekran kartına sıcaklık testi yaptığımda 66 derece 2 fanda güzelce dönüyordu 46 derece'de ise 1 tanesi sabit diğeri 3 4 çalışıp duruyor sonra tekrar çalışıyor kararsız gibi. Fazla bilgim yok bu konularda. 46 derecedeki dönüp duran fanın böyle olması normal midir? her hangi bir sorun var mıdır? 66 derecede gördüğüm kadarıyla 2side güzelce çalışıyor? sıkıntılı bir durum mu yardımcı olabilir misiniz?

Emre Baş

80+ Gold
Sıcaklığa göre kendini ayarlar sessizlik açısından sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert şentürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklığa göre kendini ayarlar sessizlik açısından sorun yok
yani 46 derecedeyken 1'i sabit diğer çalışıyor duruyor çalışıyor duruyor kart sıkıntılı değil demi? normal bişey mi

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Hocam kart kendini sıcaklığına göre ayarlar isterseniz yük altına sokun eğer 70 derecelere çıkarsa deli gibi dönmeye başlar. Yani kısacası dert etmeyin bir sıkıntı yok kartınız da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert şentürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kart kendini sıcaklığına göre ayarlar isterseniz yük altına sokun eğer 70 derecelere çıkarsa deli gibi dönmeye başlar. Yani kısacası dert etmeyin bir sıkıntı yok kartınız da.
anladım hocam çok teşekkürler. Birinin çalışıp diğerinin arada durması garip gelmişti.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Top Bottom