Arama sonuçları: *

1. CHADE GİGAD

pc çalışma koltuğu önerisi

arkadaşlar gün içerisinde pc başında çok fazla vakit geçiriyorum rahat taşıma kapasitesi yüksek bir koltuk önerir misiniz? bütçe 2 3k civarı
  2. CHADE GİGAD

ram önerisi yaparmısınız

arkadaşlar beinm şuan kullandığım ram bu aynısından bulamadım 3200 mhz olanı var onu alsam sorun olurmu veya aynısını bulan birisi link atabilirmi https://www.vatanbilgisayar.com/kingston-8gb-hyperx-fury-black-ddr4-2666mhz-cl16-1-2v-pc-ram.html
  3. CHADE GİGAD

Sizce hangi makine ve lensi almalıyım?

arkadaşlar 2 set arasında kaldım sizce hangisini almalalıyım Sony a7iii ve sigma 100-400 mü yoksa Fujifilm xt5 ve fujinon 70-300 mü
  4. CHADE GİGAD

adobe paramı vermıyor

arkadaşlar adobe 24 hazıranda 260 TL para kesti aynı gun içinde aboneliği iptal ettirdim canlı destek bana paranın en kısa sürede gelceğini söyledi ama hala yatmadı şimdi tekrar bağlandım ama bana böyle bir ödeme görmediklerini yani adobeye para gitmediğini söylüyor yardımcı olurmusunuz
  5. CHADE GİGAD

Canon 200d ekran gitme sorunu

Arkadaşlar geçen hafta canon 200d aldım shutter daha 3000 de bugün çekim yaparken şöyle birsey başıma geldi çekim yaparken veya menüde iken ekran aniden sapsarı veya pespembe oluyor makineyi kapatsam bile düzelmiyor tek çare pili çıkarmak oluyor daha önce başına gelen varsa veya bu konuda...
  6. CHADE GİGAD

Laptop önerisi yaparmisiniz

Arkadaşlar bütçem 7-8k zaten masaüstü sistemim var laptopu boşver masaüstü al demeyin işlemcisi güzel bı laptop önerir misiniz?
  7. CHADE GİGAD

Ram almak istiyorum anakartim bu öneriniz varmı

https://www.incehesap.com/foxconn-g41mxe-g41-ddr3-ses-vga-glan-16x-fiyati-12996/ Arkadaşlar 4 GB ram almak istiyorum şunu buldum uygunmudur öneriniz varmı
  8. CHADE GİGAD

PC mavi ekran hatasi vermeye başladı

Arkadaşlar her zamanki gibi pc yi aştım oyuna girerken arkada Kaspersky etkileşim kodu istedi bende kaldirmak istedim kaldirirken mavi ekran hatasi verdi aynı şeyi 3 kere yaşadım yardımcı olur musunuz
  9. CHADE GİGAD

Bileşenlerime OC yapmak istiyorum

arkadaşlar imzamdaki sistemime OC yapmak istiyorum tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabılırlermı
  10. CHADE GİGAD

Bu monitörü kaç TL ye satabilirim?

Arkadaşlar 2 aylık bir Monitörüm var asus tuf gaming vg259qr ürün sıfırdan farksız kozmetikler hasarı hiç yok garantisi 22 ay daha var kaç TL ye satabilirim
  11. CHADE GİGAD

Bu sistem ne kadar eder?

Arkadaşlar kendi sistemini satıyorum ne kadar eder ölücü olmadan bilgili arkadaşlar ürünlerin güncel fiyatına göre söylerse sevinirim
  12. CHADE GİGAD

GTA 5 nereden bulabılırım?

Arkadaşlar selam artık hiçbir oyun sarmıyor bende gta 5 oynamak ıstedım malum uzun zaman önce gta 5 ücretsiz verildi gta 5 verebılecek veya ucuz fiyata satan birisi varmı?
  13. CHADE GİGAD

Bu uzantı hangi programa ait

Arkadaşlar merhaba sonunda böyle bir yazı yazab mail var bu ne oluyor hangi ülke veya uzanti
  14. CHADE GİGAD

Oyun Önerisi Olan Varmı?

Arkadaşlar merhaba pc alalı 3 yıl oldu ilk başlarda cs oynuyordum valorant çıktıktan sonra hep onu oynamaya başladım 3 yıl içerisinde toplam 2 adet hikayeli oyun bitirdim doom eternal ve dying light herkesın beğendiği oyunlar dikkatimi çekmıyor hıkayeli oyunları zar zor beğenıyorum artık oyun...
  15. CHADE GİGAD

Valorant hakkında yardım lazım?

Merhabalar şuanda platin 3 40 kp yim takımıma sürekli çocuk ve toxic gelerek zar zor solo kastım şimdi düşmek istemiyorum dia olmama yardim edebilecek smurf arkadaşlar varmı ücretli boostlara baktım fıyatlar çok fazla geldiği için burya yazıyorum şimdidden teşekkürler
  16. CHADE GİGAD

House Flipper İçin Türkçe Yama Varmıdır?

Arkadaşlar xbox gamepass üzerinden house flipper indirdim türkçe desteği yok yama lınkı olan varmı?
  17. CHADE GİGAD

Fotoğraf Makinası Önerisi Yaparmısınız

Merhabalar amatör şekilde vivo v21e cihazından fotoğraf çekıyorum çok sevdiğim için bir makina almak ıstıyorum daha çok gece fotoğraf çekıyorum öneri yapabılecek tecrübeli arkadaşlar varmıdır şunu buldum ama nasıldır bılmıyorum max bütçe 6k civarı...
  18. CHADE GİGAD

Bir site kurmak istiyorum isim önerisi?

Merhaba arkadaşlar bir site kurmak ıstıyorum oyunlarda eş/pre bulmaya yönelik bir site olacak isim önerisi olan varmı find a game mate gibi şeyler çok klişe olacak biliyorum ama başka bişe gelmedı aklıma
  19. CHADE GİGAD

Bu Sistemi Ne Kadara Satabılırım

GTX 1650 İ5 9400f 8 GB hyperx 2666 mhz ram rampage sailor kasa H310M PRO anakart 480 gb sandisk A400 ssd asus 25 inch 165 hz vg259qr monitör philips 76 hz 21.5 inch monitör 900x400 ınca mousead logıtech g102 lıghtsync mouse km rx9 klavye
Top Bottom