Arama sonuçları: *

• Users: Biancha
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Biancha

Steam'e giremiyorum beyler yardım

Agalar pc'den şifremi değiştirdim mail geldi onaylarak devam ettim şifreyi yeniledim fakat sonra hesaba girmeye çalışıyorum bu sefer de telefona quard gelmiyor kodu okutuyorum hata veriyor telefondaki steam mobilden çıkış da yapamıyorum tavsiyesi olan var mı ? (şifreyi yenileyince telefondaki...
  2. Biancha

Sizce garantiye girer mi ?

Dostlar selam bundan tam 1 sene önce itopyadan rival 3 wireless satın almıştım ve scroll tuşunda sorun oluşmaya başladı üstüne tıkladığımda arada algılıyor arada algılamıyor. Bunun yanında ileri geri döndürdüğümde ise bazen 1 kere çevirmeme rağmen 2 defa falan dönüyor normalde pek sorun teşkil...
  3. Biancha

2023 Taahhütlü mü yoksa Taahhütsüz internet mi ?

Dostlar selam eve internet almayı düşünüyoruz (ev kendimizin ,kira değil). Öncelikle Vdsl altyapıya sahibiz ve 100 mb paket almayı düşünüyorum, bu bağlamda araştırdım ve en mantıklı Netspeed'i buldum 100 mb download, 8 mb upload aylık 159 TL. Fakat babam yine zam yapılacağını düşündüğü için...
  4. Biancha

Rival 3 Wireless Bağlantı Sorunu

kullanım esnasında ışığı yanıp sönmeye başlıyor ve ardından bir anda bağlantı kesiliyor sorunun çözümünü bilen var mı acaba ?
  5. Biancha

Sizce CS:GO Kırık Diş Operasyonu Kasasının Fiyatı Daha Fazla Artar mı?

En düşük değerlerinin ardından yeniden yükselişe geçti sizce kaçları görür?
  6. Biancha

CS:GO Kırık Diş Operasyonu Kasası Fiyatı Düşüşü.

Bildiğiniz gibi Snakebite kasasının çıkmasıyla Kırık Diş Operasyonu Kasası ciddi bir düşüş yaşamıştı ardından biraz yükseldi ve şu anda çıktığından bu yana en düşük fiyat aralığında (4.45) sizce tekrardan artar mı? Artarsa kaçları görür, fikirlerinizi almak isterim dostlar.
Top Bottom