Neler Yeni

CS:GO Kırık Diş Operasyonu Kasası Fiyatı Düşüşü.

Biancha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan
Bildiğiniz gibi Snakebite kasasının çıkmasıyla Kırık Diş Operasyonu Kasası ciddi bir düşüş yaşamıştı ardından biraz yükseldi ve şu anda çıktığından bu yana en düşük fiyat aralığında (4.45) sizce tekrardan artar mı? Artarsa kaçları görür, fikirlerinizi almak isterim dostlar.

bruhmettin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
ard
şahsen operasyon bittiği için kasayı daha alma şansımız yok insanlar kasa açtıkça kasa azalacak ve azalan şey de değerlenir bence ileride büyük bir artış olabilir kasanın adeti azladıkça (şahsi görüşüm ytd)

Biancha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şahsen operasyon bittiği için kasayı daha alma şansımız yok insanlar kasa açtıkça kasa azalacak ve azalan şey de değerlenir bence ileride büyük bir artış olabilir kasanın adeti azladıkça (şahsi görüşüm ytd)
Ben de artacağını düşünüyorum ama sanırım bir süre beklememiz gerekecek

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Bildiğiniz gibi Snakebite kasasının çıkmasıyla Kırık Diş Operasyonu Kasası ciddi bir düşüş yaşamıştı ardından biraz yükseldi ve şu anda çıktığından bu yana en düşük fiyat aralığında (4.45) sizce tekrardan artar mı? Artarsa kaçları görür, fikirlerinizi almak isterim dostlar.
Piyasada o kadar çok var ki Bir ağ operasyonu kasasından yanından yarısı olarak bile geçemez.

Swords

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Berat Yapıcı
Operasyon bitti oralarda dolanır

Biancha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Piyasada o kadar çok var ki Bir ağ operasyonu kasasından yanından yarısı olarak bile geçemez.
Cidden pazarda 400.000 adet satışta kasa var şu anda anca bu sayı yarıya falan düşerse artar diye düşünüyorum

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Operasyon bitti oralarda dolanır

Herkese YTD adı altında kasa birikitirin denirse olacağı budur. Her hesap 50 tane aldı geçti zengin olma sevdasına. ama ağ operasyonundan yola çıkarak orada herkesin 8 tane alabilldiğini unuttular sanırsam bu YTD diyenler. :D

Swords

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Berat Yapıcı
Herkese YTD adı altında kasa birikitirin denirse olacağı budur. Her hesap 50 tane aldı geçti zengin olma sevdasına. ama ağ operasyonundan yola çıkarak orada herkesin 8 tane alabilldiğini unuttular sanırsam bu YTD diyenler. :D
Ben YTD mi dedim ?

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Operasyon yeni bittiği için fiyatı düşmüştür. Bir de yeni kasa geldi onun da bir etkisi var.
Biraz zaman geçmesi lazım.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Cidden pazarda 400.000 adet satışta kasa var şu anda anca bu sayı yarıya falan düşerse artar diye düşünüyorum
Emin ol günlük 200k satılıyor o kasadan ve event başından beri 375k ortalama'da seyretti bir ara 500k oldu ve şu bir gerçek eğer geçen senenin ağ operasyonuna bakmış olsanız onun 100k ortalama da hep pazarda satıldığını bilirsiniz. Bu bırak 200k olmayı sonuç ortada ve ağ operasyonu bu fiyatlara hiç düşmedi bazıları burada 20 TL olmasınıı bekliyordu 3 sene beklesinler belki olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben YTD mi dedim ?
Lafım sana değil genel bir olay vardı.

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
ben kapsül açtım battım şimdi kasa siparişi verdim umarım satın alırım

Biancha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan
ben kapsül açtım battım şimdi kasa siparişi verdim umarım satın alırım
Kapsül işi büyük şans istiyor bi arkadaşım snakebite çıkar çıkmaz düşürdü 100 TL ye sattı ardından 50 tane kapsül açtı ama kayda değer hiçbir şey çıkmadı

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
Kapsül işi büyük şans istiyor bi arkadaşım snakebite çıkar çıkmaz düşürdü 100 TL ye sattı ardından 50 tane kapsül açtı ama kayda değer hiçbir şey çıkmadı

bende bu zamana kadar şans olmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,093
Üyeler
140,767
Son üye
estqxopXl
Top Bottom