Neler Yeni

CS:GO Kırık Diş Operasyonu Kasası Fiyatı Artar mı?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Reis bu operasyon kasası patlamayacak gibi. Yaban ateşi operasyonu kasası da mesela 40k ilan var fiyatı 2tl falan. Bu operasyondan kasa kasmak çok kolay. Herkes kasıyor.
Aynen sıkıntı o herkesi burada sallasan 500 400 kasadan bahsediyor. Durum böyle olunca ve pazarda bile anlık 250k ilan var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 250 200 k sayilarina çok güvenmiyorum kasalar bi anda hava gibi satilicak bence
Orası öyle fena al sat var kasa tarafında zaten günlük 50K alım satım oluyor zaten grafikten bakınca bunu görüyoruz haıyırlısı cidden. Büyük bir pazar ve pandemi sürecinde oyuncu kitlesi çoğaldı.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
En büyük destekçimiz unlost ona baya kasa açtirmaliyiz :)

Aynen sıkıntı o herkesi burada sallasan 500 400 kasadan bahsediyor. Durum böyle olunca ve pazarda bile anlık 250k ilan var.

Orası öyle fena al sat var kasa tarafında zaten günlük 50K alım satım oluyor zaten grafikten bakınca bunu görüyoruz haıyırlısı cidden. Büyük bir pazar ve pandemi sürecinde oyuncu kitlesi çoğaldı.
Sayi fazla diyoruz ama kasa açmak bizde lüks elin conisi 3 4 TL ye açiyo kasa sattiğim kişileri inceledim en kötu biri bile 4 5 tane açiyo

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hydra'nın olayını bilmiyordum.
Beklesin bakalım. :D
Şans işi.
Hesapta 18.50 TL var nasıl bı yatırım vb bişey önerebilirsin abi ? Bütün zuplar ve kart kasma oyunları var.(kaybetme riski düşük olsun yeter en azından kaybettiğimi geri alabileceğim bi yatırım/kazanç vb)

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ayberk Albayrak
Hesapta 18.50 TL var nasıl bı yatırım vb bişey önerebilirsin abi ? Bütün zuplar ve kart kasma oyunları var.(kaybetme riski düşük olsun yeter en azından kaybettiğimi geri alabileceğim bi yatırım/kazanç vb)
Bf Kasası alabilirsin, elindeki miktar az olduğu için çok bir kaar ettirmez ama alınabilir.
2.RMR Kapsülleri alınabilir, rmr kapsülleri bir zamandan sonra oyundan kalkacak ve fiyatı 2x 3x 4x belki daha fazla artacak(biraz uzun süreli yatırım)
3.Kırık Diş Çıkartma Koleksiyonundan holo veya parlak ucuz stickerlar alınabilir.Kırık Diş Çıkartma Koleksiyonu için tıkla

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
O işlerden hiç anlamıyorum ya. :(
Kıyıda köşede dursun diye almıştım.

MustafaR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Ruhi
750 tane kasa stokliyan ben mesajlari mutsuzca okurken
Mutsuz olmamalısın.. İnan buradaki yazılanları parçalanmış ağ kasası içinde söylüyorlardı dostum ve ben aldırış etmeden 4-5.50 TL arası aldığım p. ağ opers. kasalarını 2020 haziran ayında 17.50 TL den sattım.Şuan kırık diş kasası + savaş görmüş parlak) sticker olabildiğince stokladım.Ne olursa olsun envanterinin totelinin max %15 ile girmelisin riskleri bölmen gerekiyor ama söylediğim gibi piyasayı fadlayanlar her zaman oldu aldırış etme araştırmanı yap korkmayacağın parayı yatırım yap.Sevgiler..

Top Bottom