Neler Yeni

CS:GO Kırık Diş Operasyonu Kasası Fiyatı Artar mı?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Valla bende biraz stokladım ama hadı hayırlısı... Tamamen şans benim tahminimce biraz artacak 9 TL 10 TL ye falan sonra geri bi düşüş olacak gibi hissediyorum.

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Orçun Kaynar
valla bence yeni hafta geldiği gün biraz düşücek çünkü kasa alanlar artıcak ilan artıcak bu yüzden en fazla son hafta gelmeden önce satmanız

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
CS:GO Kırık Diş Operasyonu Kasası fiyatı artar mı?Artarsa ne zaman artar?
Çok çok çok uzun süre geçmesi lazım.
Şu anda HYDRA Operasyonu kasası 50₺ olmuş.
Ben Parçalanmış Ağ Kasasından aldım 2 tane onun fiyatının artmasını bekliyorum.
Bir 1-1.5 yıl bekleyeceksin fiyatının ciddi şekilde artmasını istiyorsan. :D

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ayberk Albayrak
operasyon bittikten 1-2 ay sonra artmaya başlar 10tl ve üstünü görür benim tahminimce, şimdi neden artar diye soracaksınız, bu operasyon kasasının içinde oyuna yeni gelen eldivenler var ve o eldivenler sadece bu kasanın içinden çıkıyor, bu eldivenlerden çıkartmak isteyenler mecbur bu kasayı almak zorunda o yüzden, operasyon sonuna doğru panic sellerlar elindeki kasaları op bittiği için elinde kalacağını düşünerek erkenden satmaya çalışacaklar ve piyasa düşük olucak, sonrasında tekrar fiyatları yükselişe geçer, ben 4 hesaba operasyon aldım 170 tane kasa stokladım, hesaplamasını siz yaparsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

operasyon bittikten 1-2 ay sonra artmaya başlar 10tl ve üstünü görür benim tahminimce, şimdi neden artar diye soracaksınız, bu operasyon kasasının içinde oyuna yeni gelen eldivenler var ve o eldivenler sadece bu kasanın içinden çıkıyor, bu eldivenlerden çıkartmak isteyenler mecbur bu kasayı almak zorunda o yüzden, operasyon sonuna doğru panic sellerlar elindeki kasaları op bittiği için elinde kalacağını düşünerek erkenden satmaya çalışacaklar ve piyasa düşük olucak, sonrasında tekrar fiyatları yükselişe geçer, ben 4 hesaba operasyon aldım 170 tane kasa stokladım, hesaplamasını siz yaparsınız.
ve bu kasa sadece op varken alınabiliyor, oyun sonu droplarından düşmediğini de hatırlatmak isterim.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
CS:GO Kırık Diş Operasyonu Kasası fiyatı artar mı?Artarsa ne zaman artar?
Her önüne gelen geçen kasa stoğu yapar ise malum ortalıkta ve arka planda dönen kasanın haddi hesabı yok birde sürpriz olup bilet fiyatı düşerse sen o zaman gör manzarayı. Şuan bile 250k pazarda kasa satışı mevcut.

yahya58

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Yahya AYAN
Bende 47 tane kasa aldım bekleyeceğim :D

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Çok çok çok uzun süre geçmesi lazım.
Şu anda HYDRA Operasyonu kasası 50₺ olmuş.
Ben Parçalanmış Ağ Kasasından aldım 2 tane onun fiyatının artmasını bekliyorum.
Bir 1-1.5 yıl bekleyeceksin fiyatının ciddi şekilde artmasını istiyorsan. :D
Hydra operasyon kasasında 1 ACC 50 kasa alma şansı yoktu bunu hatırlatırım ve bu etkinlikte 50 hesap kasan varken birde hileyle belki 100 hesap çıkartan varken hayalin ümidin hedefin zor bu döngüleri düşünürsek. Biraz gerçekçi ve mantıklı olmak gerekir.

Bende 47 tane kasa aldım bekleyeceğim :D
Yani işte demek istediğim bu herkeste en kötü 50 kasa var :) Fiyat artışı beklemeyin.

yahya58

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Yahya AYAN
Hydra operasyon kasasında 1 ACC 50 kasa alma şansı yoktu bunu hatırlatırım ve bu etkinlikte 50 hesap kasan varken birde hileyle belki 100 hesap çıkartan varken hayalin ümidin hedefin zor bu döngüleri düşünürsek. Biraz gerçekçi ve mantıklı olmak gerekir.

Yani işte demek istediğim bu herkeste en kötü 50 kasa var :) Fiyat artışı beklemeyin.
Aynen öyle bakalım :D

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Operasyon bitmesine saatler kala fiyatları artcak

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası