O

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• O
      O-DESTAN-O, Sistem parça önerileri başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Şu anda kafamdaki sistem : Game Master F-7 Akvaryum 7 ARGB Fanlı Kumandalı Siyah ATX F7 Oyuncu Bilgisayar Kasası ( elimde var ) MSI PSU MPG A850G PCIE5...
    • O
      Çıkabilirsem ekran kartında ti S kartlara çıkacağım. ram markası hakkında pek iyi şeyler okumadım o yüzden tercih etmedim. anakart markası iyiymiş onu...
    • O
      Önerileriniz için teşekkürler. Anakarta bakacağım, pek duymadığım bir marka. O işlemciyi sistem 1080 de bile darboğaz yaşamasın diye seçtim değiştirmeyi şu...
    • O
      ssd önerisi için teşekkür ederim fakat fiyat arttırmamak için zaten elimde olan depolamaları kullanacağım muhtemelen. Ekran kartı içinse şunuu...
    • O
      daha önce severek kullandığım bir marka msi ama dediğiniz karta da bakacağım.
    • O
      Bu ramler olur mu ? Corsair Vengeance RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 AMD EXPO DDR5 Ram 1714065710 tam aynısını atmıştım :D
    • O
      hocam bütçe 70.000 zaten 1714065540 hocam zaten anlamıyorum diye attım sıkntı buldunuz teşekkürler. Önerilere açığım.
    • O
      O-DESTAN-O, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde Sistem parça önerileri başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba arkadaşlar yakın zamanda yeni bir pc toplama kararı aldım ve aklımdaki parçaları yazıyorum. Bunlar içerisinde şu anda yalnızca kasa ve depolamalar...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,112
Üyeler
140,771
Son üye