Arama sonuçları: *

• Users: Alakeseli
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Ege Üniversitesi konaklama

Herkese selam ege üniversitesi tıp fakültesini kazandım izmirde olup konaklama için bana yardımcı olabilecek var mı ? yurt bulmaya çalışlıyorum olmazsa kira tutmayı düşünüyorum
  2. A

Yardım 2022 MODEL LAPTOP FİYATLARI

Herkese merhaba Üniversite için laptop almayı düşünüyordum haftalarca araştırma yapıp hem f/p olması hem 2022 model olması nedeniyle MSI ALPHA 15 B5EEK modelini sepete eklemiştim ki videoları yapılmaya başlanıp popüler olunca önce 19K dan 26K ya ardından(şu anda) 32K ya fırlamış bulunmakta...
  3. A

Casper Excalibur G900 vs Msi Alpha 15 B5EEK

casper 4k daha pahalı bunu göz önünde bulundurarak fikirlerinizi belirtir misiniz? https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g900-1180-bf60x-b-intel-core-i7-11800h-16gb-1tb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000B7WTK?magaza=Hepsiburada...
  4. A

Öneri ABRA A7 V11.4 veya V11.5 alınır mı?

Ram i 16 yapınca 19,300 e geliyo sizin fikirlerinizi merak ediyorum aklıma takılan şeyler: Isınma sorunu yaşar mıyım ? (tabii ki de her notebook ısınır fakat 85-90 larda takılması çok saçma olur) mosnter ın teknik servisi ve gönderdiği laptopların sıkıntılı olduğunu söyleyenler var sizin başınıza...
  5. A

Çözüldü✓ Monster Laptop ikilemde kaldım

Herkese selam . Üniversiteye gidicem ve laptop almak şart oldu. Ben de biraz araştırdım en son monster almaya karar verdim. Clevo kasa kötü çok ısınıyor diye duydum ben de toufang a baktım (yanlışım varsa düzeltin) 17.3 den de vazgeçmeyince fiyatlar 18.5 dan başlıyo. Ram i 16 yapıyorum harddisk...
  6. A

Anakartın eski BIOS-UEFİ destekliyor mu?

Herkese merhaba 1 hafta önce ASUS PRİME B450M A 2 VE SAMSUNG 970 EVO PLUS aldım. ssd ye UEFİ windows atacağım ama bazı anakartların UEFİ desteklemediğini duydum anakartımın UEFI destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenebilirim anakart ...
  7. A

DDR4 3200veya3600 Mhz 2*8Dual ram önerisi

Merhabalar herkese . Başlıkta belirttiğim gibi DDR4 3200 YADA 3600 Mhz 2*8 DUAL ram önerir misiniz . Bütçem 1000 civarı fazla esnemese güzel olur Ayrıca biliyorsunuz ki ramlar ömürlük parçalar o yüzden güzel şeyler önerirseniz çok mutlu olurum
  8. A

Amd am4 anakart önerisi

Herkese merhaba Şuan elimde amd ryzen 3 1300x ve 2x4gb ddr4 2400mhz ramlar var anakartı değiştirmeyi düşünüyorum . Ramlari zaten her türlü desteklenir de hem elimdeki işlemciyi destekleyecek hemde ilerde Ryzen5-7 3000 serilerini de destekleyecek bir anakart önerir misiniz : m2 olması önemli -...
  9. A

m2 ssd alıcam fakat m2 ssd yerim yok

Herkese selamlar Anakartta m2 ssd yeri yok ama sata çevirici alıp (https://www.hepsiburada.com/akasa-m-2-ssd-to-pci-e-gen3-x4-sogutuculu-donusturucu-adaptor) sataya takmayı düşünüyorum samsung evo 970 plus -- 980 --- 980 plus arasında kalıyorum . 980 plus ın iyi olduğunu biliyorum fakat düşük...
  10. A

Anakartta desteklenen ram frekans değeri ve max ram frekans değeri

Herkese merhaba 2x4GB Gskill RipjawsV 2400 mhz ramlarim var ve bunları 2x8 Gskill RipjawsV 3000 mhz ile değiştirmeyi düşünüyordum lakin anakartıma baktığımda; desteklenen frekanslar: 2133-2400-2667 max frekans :3200 olarak gördüm . İnce (fazla detaylı) ayar gerektirmeden basit overclock ile...
Top Bottom