Neler Yeni

Çözüldü✓ Monster Laptop ikilemde kaldım

Alakeseli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Harun Çetin
Herkese selam . Üniversiteye gidicem ve laptop almak şart oldu. Ben de biraz araştırdım en son monster almaya karar verdim. Clevo kasa kötü çok ısınıyor diye duydum ben de toufang a baktım (yanlışım varsa düzeltin) 17.3 den de vazgeçmeyince fiyatlar 18.5 dan başlıyo.
Ram i 16 yapıyorum harddisk ekliyorum oldu sana başlangıç fiyatı 21.700
1) bana monster dışında önerebileceğiniz laptop var mı ? Yada 2)a7 11.4 ve a7 11.5 arasında kaldım rami falan kafaya takmayın 16 yapılıyo tek fark biri 3050 biri 3050ti 1500 liraya değer mi hangisini tercih etmeliyim. Dipnot:ram 17.3 harddisk derken zaten bütçemi aşalı çok oldu.
Şimdiden bana vaktini ayırıp fikrini söyleyen herkese thx

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,325
İsim
bilo
Discord
b1l0
dostum net bütçeni söylersen daha iyi olur ve sana şunu söyleyebilirim özelleştirmeleri kendin yap monster yaparsa çok pahalıya satıyor

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,562
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Hocam net bütçe ne kadar ona göre öneri yapıyım.

Alakeseli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Harun Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tabii ki oyun oynayacağım max bütçem 21k. Sunu söyleyeyim laptop u alıp sonradan özelleştirme yapma imkanım çok düşük hem uğraşmak istemiyorum hem de aileme bunu açıklayıncaya kadar dolar 30 olur alamam . 17.3 ve 16gb ram olan bi laptop söyleyebilirsiniz diğer özelleştirmeleri sonra yapabilirim belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca yaşadığım civarda gönül rahatlığıyla özelleştirme yapabileceğim bi yer yok

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,562
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Hocam tabii ki oyun oynayacağım max bütçem 21k. Sunu söyleyeyim laptop u alıp sonradan özelleştirme yapma imkanım çok düşük hem uğraşmak istemiyorum hem de aileme bunu açıklayıncaya kadar dolar 30 olur alamam . 17.3 ve 16gb ram olan bi laptop söyleyebilirsiniz diğer özelleştirmeleri sonra yapabilirim belki

Ayrıca yaşadığım civarda gönül rahatlığıyla özelleştirme yapabileceğim bi yer yok
Ekran önemliyse.

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Güzel öneri. Lenovo olarak da şunu önerebilirim:

Ekran önemliyse.
Buradaki Acer modeli yerine @Monique. nin önerdiği model daha iyi hocam.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,562
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Güzel öneri. Lenovo olarak da şunu önerebilirim:

Buradaki Acer modeli yerine @Monique. nin önerdiği model daha iyi hocam.
Hocam önerdiğim laptop işlemcisi iyi ondan önerdim.

TİTAN.

80+ Platinum
Herkese selam . Üniversiteye gidicem ve laptop almak şart oldu. Ben de biraz araştırdım en son monster almaya karar verdim. Clevo kasa kötü çok ısınıyor diye duydum ben de toufang a baktım (yanlışım varsa düzeltin) 17.3 den de vazgeçmeyince fiyatlar 18.5 dan başlıyo.
Ram i 16 yapıyorum harddisk ekliyorum oldu sana başlangıç fiyatı 21.700
1) bana monster dışında önerebileceğiniz laptop var mı ? Yada 2)a7 11.4 ve a7 11.5 arasında kaldım rami falan kafaya takmayın 16 yapılıyo tek fark biri 3050 biri 3050ti 1500 liraya değer mi hangisini tercih etmeliyim. Dipnot:ram 17.3 harddisk derken zaten bütçemi aşalı çok oldu.
Şimdiden bana vaktini ayırıp fikrini söyleyen herkese thx
Hocam ekranı bir kenara koyarsanız bunu almanızı tavsiye ederim

Yanına bir montiör alırsınız artan parayla mis gibi

Alakeseli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Harun Çetin
hocam işlemcisi ryzen olan laptop önerenin bilgisayar bilgisini sorgularım. Şuan benim masaüstünde de ryzen var ryzen intele her türli 1 milyon falan basar acımaz fakat inteli bile soğutamazken amd laptop öneriyosunuz onu kullanmam için obsidyen masa almam gerekir. acer i5 li olana baktım pek içimi açmadı. Şuan sadece 3050 ile 3050 ti arasındaki farka bütçemi aşmışken 1500 lira değer mi onu merak ediyorum

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Oyunlarda ortalama %8'lik performans artışı sağlar, değeceğini düşüyorsanız 3050 Ti olanı alabilirsiniz hayırlı olsun.

Top Bottom