Arama sonuçları: *

1. M

OYUNLARDA FPS DROP VE DÜŞÜK FPS SORUNU

1.slot'um işlemci fanına çok yakın olduğu için 2. ve 4. slotları kullandım acaba sorun bundan veya direk ram'in kenidisinden kaynaklı olabilirmi tek kanal çalışmıyor olabilirmi ...
  2. M

OYUNLARDA FPS DROP VE DÜŞÜK FPS SORUNU

Öncelikle herkese merhabalar.. Sorunum'u video kaydına alıp youtube yükledim izleyip fikir sahibi olmanız açısından konuyla alakalı yardımcı olurmusunuz nerdeyse bütün oyunlarda bu sorunu yaşıyorum 4 veya 5 aydır.
  3. M

Sürekli mavi ekran hatası alıyorum

Hata kodunu atıyım direk 1673271919 İşletim sistemim ssd'deydi ama bilmiyorum bakcam biraz daha kurcalıyım 😂
  4. M

Sürekli mavi ekran hatası alıyorum

Öncelikle selamın aleyküm Bilgisayarıma dün win11pro kurdum lisans için internette satılan bi lisans aldım dün her şey güzel gidiyordu bugün bilgisayarı açmaya çalışıyorum sürekli mavi ekran hatası alıyorum başlangıç onarıma giriyor yine mavi ekran hatası alıyorum format usb'sini takıyorum...
  5. M

RX 6600 Sistemlerden Hangisi Alınır (Itopya)

Ben efe uygaç nebula sistem sipariş verdim kanka kargoya verilmiş bugün kimisi diyor pahalı kimisi diyor rezalet sistem ben ve forumdan bi arkadaş aynı anda aldık youtube kanallarının paylaşım yaptığı ürünler gerçek fp olanlar az stok sorunundan alamıyorsun o yüzden strese girmemek için aldık biz
  6. M

Çözüldü✓ Blade-6600 Sistem Alınır mı?

Dediğin gibi kanka sistemlerimiz gelsin bi bakalım kullanalım arkadaşın dediği gibi olursa hak veririm arkadaşa ama şuan böyle bi sistemi gerçekten kaçırmak istemedim dün akşam sen aldıktan sonra baya bi düşündüm karamsar kaldım en son aldım bi sıkıntı çıkarsa ya garantiye yollarım yada yeni psu...
  7. M

Eyvallah kanka önümüzdeki ay monitör sipariş vercem sonraki ayda veya monitör ile beraber psu siparişi veririm olmazsa yapcak bişey yok
  8. M

Niye kötü kanka bide çok sıkıntı yaparmı 2 ay idare etsin sonrada değiştirebilirim çok sıkıntı yapmiycaksa
  9. M

Bi hinlik öğrendim onunla alıyorum 😂😂 1667995778 Sonunda kanka h.o alırım artık 😂😂
  10. M

Tamam hallettim monitörde ekliyorum siparişi veriyorum
  11. M

Alamıyorum kanka itopya benim Kuveyttürk kartına mastercard'a taksitlendirme yapmıyor ve 3d secure sayfasında hata veriyor müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz diyor. Diğer gaming.gen'den ise taksit farkı koyuyor 😢
  12. M

Aynen bende öyle oldum ödeme sayfasına geldim bekliyorum site çöktü 10 15 dakika bekledim öyle sonra stok bitti dedi sepetimdende sildi herkesten önce sepetime ekledigime emindim bide
  13. M

Shdhdhdhfkfksjs V6'yıda kaçırdık zaten
  14. M

İtopyadan alırım ya garanti olaylarında itopya biraz daha güven veriyor
  15. M

Kanka ben fps oynamam hikaye tabanlı rdr2 gibi oyunlar oynarım
  16. M

İşlemciyide değiştirdimeden veriyimmi sipariş son attığını alıyım