Neler Yeni

Çözüldü✓ Blade-6600 Sistem Alınır mı?

Makif113

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Akif
Eyvallah kanka önümüzdeki ay monitör sipariş vercem sonraki ayda veya monitör ile beraber psu siparişi veririm olmazsa yapcak bişey yok

aytu_esol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Aytuğ Eşol
Reis psu kötü bu arada umarım bunu bilerek almışsındır.
En kısa sürede psu değişmelisin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis psu nun kötü olduğunu söyledinmi adama ?
Kardeşim bronz sertifika pcu arıza çıkartıp çıkarmayacağını kimse bilemez , ayrıca bi pcu içinde indirimli sistemi kaçırmak olmaz aynı sistemi ikimizde aldık eğer bir sıkıntı çekersek yazarız buraya .

Kullananlar var sıkıntı çekmedim diyor kullanmayanlar insanların içine kara düşürüp duruyor anlamış değilim .

Makif113

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Akif
Kardeşim bronz sertifika pcu arıza çıkartıp çıkarmayacağını kimse bilemez , ayrıca bi pcu içinde indirimli sistemi kaçırmak olmaz aynı sistemi ikimizde aldık eğer bir sıkıntı çekersek yazarız buraya .

Kullananlar var sıkıntı çekmedim diyor kullanmayanlar insanların içine kara düşürüp duruyor anlamış değilim .
Dediğin gibi kanka sistemlerimiz gelsin bi bakalım kullanalım arkadaşın dediği gibi olursa hak veririm arkadaşa ama şuan böyle bi sistemi gerçekten kaçırmak istemedim dün akşam sen aldıktan sonra baya bi düşündüm karamsar kaldım en son aldım bi sıkıntı çıkarsa ya garantiye yollarım yada yeni psu alırım o mesele değil sonuçta 2.el ürün almıyoruz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,357
Üyeler
149,546
Son üye
Sorry
Top Bottom