Arama sonuçları: *

• Users: inzilbeth
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. inzilbeth

15.000₺ BÜTÇEYE ALINABİLECEK EN MANTIKLI LAPTOP

iyi forumlar, bütçe; 15.000₺, bu bütçeye alınması en mantıklı orta ayarda lol oynayıp altta discord açıkken fps düşmeyecek bir ayarda pc arıyorum tavsiyelerinizi altta bekliyorum. sizce bu ürün nasıl? (cpu'da dahili gpu)
  2. inzilbeth

1-1,5k Bütçe ile en doğru kulaklık tavsiyesi

merhaba arkadaşlar bütçe belirtildiği gibi 1-1,5k tavsiyeleriniz varsa bekliyorum iyi forumlar.
  3. inzilbeth

6K BÜTÇEYLE 3060Tİ ALINIR MI 2. EL

kart soğuk ortamda mining görmüş bir süredir yatıyormuş, furmarkta 74 dereceyi görüyor dostlarım, düşünceleriniz neler? galax marka
  4. inzilbeth

35k bütçeyle en mantıklı laptop tavsiyesi?

arkadaşlar bir pc buldum bu bütçede daha iyi tavsiyesi olan varsa belirtebilir mi gpu 100w değerinde laptop
  5. inzilbeth

700-800 TL tavsiye kulaklık

merhaba arkadaşlar yeni bir kulaklık arıyorum, piyasada çok farklı markalar var fakat ben rampage v.s markalardan uzak kalma taraftarıyım, bu bütçede rampage de olsa elde tutulabilecek bir kulaklık önerebilir misiniz?
  6. inzilbeth

Türknet 600tl Kurulum Ücreti almasına rağmen modem vermiyor!

Müşteri hizmetleriyle başvurumu onaylayıp kurulum personelinin aramasıyla bu detayı vermeleri canımı sıktı tavsiye edeceğiniz internet sağlayıcılarını konu altında bekliyorum.
  7. inzilbeth

6000 Bütçe İle En Mantikli 2. El Gpu?

aktif olarak 1660s kullanıyorum, bu kartı elimden çıkarıp üzerine de 3-3.5 k ekleyip bi gpu satın almak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
  8. inzilbeth

Bu anakart'la bu SSD uyumlu çalışır mı?

Asus PRIME B450M-K Crucial P3 2TB CT2000P3SSD8
  9. inzilbeth

Hangi PSU Daha Doğru Bir Seçenek?

1. - NZXT 750W C750 80+ Bronze Yarı Modüler 2. - SHARKOON WPM-GOLDZERO-750W tam şu anda satın alacağım 2 ürün arasında kaldım tavsiyeleriniz nelerdir?
  10. inzilbeth

PSU SATIN ALACAĞIM TAVSİYELER?

Evet şimdi bir psu satın alacağım tavsiyeler nedir bütçe max 1.5 - 2k fp bir şey olması lazım 750w olması lazım.
  11. inzilbeth

Çözüldü✓ Mavi Ekran, Tamamen Donması v.b sorunlar.

SİSTEM; GPU; Asus TUF GeForce GTX 1660 Super CPU; RYZEN 5 5600 SOĞUTUCU; D-COOLING SE-224-XTS RAM; XPG Gammix D30 8GB 3200 MHz DDR4 CL16 SSD M2; MLD 500GB M300 SSD SATA; Kingston 128 GB ANAKART; Asus PRIME B450M-K PSU; PowerBoost BST-ATX500R SİZCE SORUN NE OLABİLİR ŞUNU YAP BUNU YAP...
  12. inzilbeth

Ram Bellek Satın Alacağım Tavsiyeye İhtiyacım Var.

Merhaba arkadaşlar benim bir ramim vardı önceden satın aldığım 1x8gb 3200mhz cl16 ve yakın dönemde bir adet daha satın aldım aynı sanarak ama farklılıkları varmış aslında sorun yaratmaması gereken farklılıklar xmp docp ayarlarını düzenlesem de uğraşsam da yeni aldığım ram sıkıntı çıkartıyor...
  13. inzilbeth

BİLGİSAYAR TAMAMEN DONUYOR 😩

arkadaşlar ramlerim bunlar her şey aynı cl değeri frekansı v.s çok küçük farklılıklar var bilgisayarımı donduruyor tek çözüm reset atmak kalıyor sebebi nedir yardımınızı bekliyorum 1692298433 yok mu ram master arkadaşlar :D
  14. inzilbeth

Kasama Temperli Cam Bulabilir Miyim?

kasa; POWER BOOST VK-P3301B ölçülere bakarak yardımcı olabilmeniz adına modeli buraya bırakıyorum.
  15. inzilbeth

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 Undervolt Nasıl Yapabilirim?

sistemimi tek tek geliştiriyorum sıra cpuya gelmişti ve satın alıp kasama monteledim fakat stok soğutucu ile yeterli soğutmayı sağlayamayacağını biliyordum ve sağlamıyor şu anda sistem kendi kendini kilitliyor ve kasa üzerinden reset switche basmadan geri dönüşü olmayan bir şekilde donuyor...
  16. inzilbeth

11.299,00TL bütçe ile bundan daha iyi bir monitör seçeneği var mı?

ASUS TUF Gaming VG279QM 27" arkadaşlar bunu satın almayı düşünüyorum amaç fps oyunları fikirlerinizi alabilirmiyim?
  17. inzilbeth

Çözüldü✓ ARKADAŞLAR YARDIM EDİN CPU DEĞİŞTİRDİM EKRAN BÖYLE OLDU

r5 1600af vardı r5 5600 taktım sonuç bu anlayan varmı arkadaşlar
  18. inzilbeth

BU PSU SİSTEMİ BESLEYEBİLİR Mİ?

ASUS PRIME B450M-K AMD RYZEN 5 5600 ASUS TUF 1660S RAM 2X8 CL16 3200MHZ SSD SATA 1X KİNGSTON 128GB SSD M2 MLD M300 KASADA 4 ADET RAINBOW FAN VAR 120MM KASA DA BU 1690979645
  19. inzilbeth

asus prime b450m-k ile r5 5600 kullanabilir miyim?

arkadaşlar ben araştırmadan işlemcimi bu işlemciye upgradeledim fakat uyumlu mu değil mi bilmiyorum bilgili biri varsa yanıtlarmısınız bazı forumlarda kullanılır bazılarında kullanılmaz diğerleride kullanılır ama oc yapma demişler oc merakı olan biri değilim yardımlarınızı bekliyorum 1690967485...
  20. inzilbeth

2. elden sıvı soğutucu alınır mı?

selamlar donanım arşivi Ryzen 5 5600 satın aldım ve stok soğutucunun yetersiz olduğunun bilgisindeyim bu sebeple bir soğutucu arayışındayım . Cooler master Lite 240 model bir soğutucu buldum fakat 2. el temize benziyor satıcı arkadaş fanlarını değiştirmiş ve ürünü tamamen beyaz'a boyamış sizce...
Top Bottom