Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 Undervolt Nasıl Yapabilirim?

inzilbeth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
pc donanım, öneri, tavsiyeler
Instagram
emirsekman_
Discord
inzilbeth4u
sistemimi tek tek geliştiriyorum sıra cpuya gelmişti ve satın alıp kasama monteledim fakat stok soğutucu ile yeterli soğutmayı sağlayamayacağını biliyordum ve sağlamıyor şu anda sistem kendi kendini kilitliyor ve
kasa üzerinden reset switche basmadan geri dönüşü olmayan bir şekilde donuyor özetle undervolt için yardım edebilir misiniz bilirkişiler yanıtlarsa sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

detaylar

mesela bu işlemcinin base speedi 3.5 değil mi benim işlemcim 2. el önceki sahibi oc yaptımı bilmiyorum ama ben yapmadım eski ayarları değiştirene kadar kalıyormu mesela 4 küsüre kadar çıkıyor

Ekler

• cjh.png
    cjh.png
    85.3 KB · Hit: 24

inzilbeth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
emirsekman_
Discord
inzilbeth4u
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam işlemcilerimiz bu video çeken arkadaşınkiyle farklı her şey farklı ben bunun yaptığı ayarları geçirirsem biosuma kasa kendisini balkondan aşşağı atar :d

ben buna bakarak yapmıştım işe yarıyor
hocam işlemcilerimiz bu video çeken arkadaşınkiyle farklı her şey farklı ben bunun yaptığı ayarları geçirirsem biosuma kasa kendisini balkondan aşşağı atar :d

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Precision boost overdrive advanced yap, power limit manual yap, limitlere 60-60-60 gibi düşük bir değer deneyebilirsin.

inzilbeth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
emirsekman_
Discord
inzilbeth4u
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
henüz beceremedim dcden tarif edebilecek varmı step by step

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,242
İsim
Hacı
sistemimi tek tek geliştiriyorum sıra cpuya gelmişti ve satın alıp kasama monteledim fakat stok soğutucu ile yeterli soğutmayı sağlayamayacağını biliyordum ve sağlamıyor şu anda sistem kendi kendini kilitliyor ve
kasa üzerinden reset switche basmadan geri dönüşü olmayan bir şekilde donuyor özetle undervolt için yardım edebilir misiniz bilirkişiler yanıtlarsa sevinirim.

detaylar

mesela bu işlemcinin base speedi 3.5 değil mi benim işlemcim 2. el önceki sahibi oc yaptımı bilmiyorum ama ben yapmadım eski ayarları değiştirene kadar kalıyormu mesela 4 küsüre kadar çıkıyor
İnstagram: haci_sofu yazın DC paylaşayım yapalım şimdi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,520
Üyeler
143,666
Son üye
charm_caster
Top Bottom