Arama sonuçları: *

1. E

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Ekran kartı almak istiyorum ama benim kısıtlı bütçem var. Rx 560 4GB bile sıfır fiyatı 1800-2000 olsun hemen almak istiyorum. Lütfen yardım et be abi.
  2. E

ASUS Tuf Gamıng H5 Lıte Essence Nasıldır ?

cooler master ch321 alabilirsin
  3. E

Cooler Master CH321 hala alınır mı?

rampaga yerine rempage yazmışım kusura bakma benim hatam ama hocam ben tavsiye etmiyorum bu da benim görüşüm çoğu kişinin elinde kalmış sadece benim değil zaten çinden alınıp marka basan kulaklığa neden güvenilsin ki kalitesine. bu arada bende everest kullanıyorum rampaga ile aynı diye biliyorum...
  4. E

sadece bende olmadı git araştır kaç kiş şikayetçi Çin'den alıp marka basan kulaklığa mı güvenecem bide *** gidin araştırın 1621592974 modelini kullandım zaten 2 3 hafta sonra elimde kaldı zorlamadığım halde sonra araştırdım çoğu kişinin elinde kalmış aldığına pişman olmuş technopat a bak git...
  5. E

rempage kaliteli bir marka değil çinden alıp marka basıyorlar ben rempage comfort aldım ses kaliteli mic i felan güzel evet ama 2 hafta sonra elimde kaldı zorlamadığım halde ve ch321 fiyatına göre en iyi kulaklıklardan ch321 alınmaz deyip rempage tavsiye etmesi çok saçma
  6. E

gayet alınır ve alınmaz deyip rempage markasını göstermen cahilliğini gösterir
Top Bottom