Arama sonuçları: *

1. Furkan Akgün

Çözüldü✓ 10K Bütçe İle Hangi Ekran Kartı Mantıklı

2. El kısmı korkutmuyor değil açıkçası nvidia dışına çıkmak istemiyorum. Gidişat 2. El alacağız gibi gösteriyor
  2. Furkan Akgün

Çözüldü✓ 10K Bütçe İle Hangi Ekran Kartı Mantıklı

Agalar öncellikle iyi akşamlar uzun zamandır kendime ekran kartı bakıyorum malum bekledikçede fiyatlar artıyor. Akakçe gibi sitelerden baktığımda şuan en mantıklı f/p olarak Arc A750 gibi duruyor ama bilemiyorum. RTX fiyatları desen aldı başını gidiyor. AMD kategorisinede pek bulaşmak...
  3. Furkan Akgün

Steam Oyunları Gamepad Görmüyor

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben yaklaşık 1-2 aydır Hadron HD-306 markalı gamepadimi kullanıyorum. İlk başta problemsiz bir şekilde kullanıyordum ama Forza Horizon 4'e girdiğimde tuşların yeri karışıyordu. Düzeltmek için Steam'in kontrolcü ayarlarına girdim fakat nasıl olduysa şimdi hiç...
  4. Furkan Akgün

Pcmi satıyorum, ortalama kaç para eder

Laptopa geçiceğim için PC'mi satmaya karar verdim, ortalama bir fiyat verirseniz teşekkür ederim. Sarı sitede benzerleri 7 bin Tl civarındaydı ama sizce ne kadar eder? Sistem: Kasa: Sharkoon RGB Lit 100 ARGB Kasa PSU: Sharkoon 650W 80+ Güç kaynağı Anakart: MSI B460M Pro-Vdh İşlemci: İntel...
  5. Furkan Akgün

Çözüldü✓ Apu Sistemimde VGA Ledi Yanıyor

Akrabamda 760Ti var onu aldım teşekkürler cevap veren herkese :)
  6. Furkan Akgün

Evet knkm keşke 10400 olsa. Etrafımdaki herkesin yanlış bilgi verdiğini öğrendim :/
  7. Furkan Akgün

Arkadaşlar öncelikle merhaba, yeni sistem topladım. Ve monitör kablolarını takmama rağmen vga ışığı yanıyor ve görüntü gelmiyor, sizce sorun nedir? Anakart: MSI B460M Pro-vdh İşlemci: İntel Core İ5 10400F. PSU: Sharkoon SHP V2 650W 80+ Ram: Patriot Viper Steel 8GB 3000Mhz
Top Bottom