Neler Yeni

10K Bütçe İle Hangi Ekran Kartı Mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Akgün
Bütçe
10000
Agalar öncellikle iyi akşamlar uzun zamandır kendime ekran kartı bakıyorum malum bekledikçede fiyatlar artıyor. Akakçe gibi sitelerden baktığımda şuan en mantıklı f/p olarak Arc A750 gibi duruyor ama bilemiyorum. RTX fiyatları desen aldı başını gidiyor. AMD kategorisinede pek bulaşmak istemiyorum açıkçası, çevremdeki birçok insan sıkıntı yaşadığını belirtiyor. Sizce ne almalıyım. Genellikle oyun odaklıyım ara sıra da render alıyorum.
Sistem:
MSI B460M Pro-Vdh
I5-10400F
24GB DDR4 Ram
650W Sharkoon PSU

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
yağız ahmet özdemir
Agalar öncellikle iyi akşamlar uzun zamandır kendime ekran kartı bakıyorum malum bekledikçede fiyatlar artıyor. Akakçe gibi sitelerden baktığımda şuan en mantıklı f/p olarak Arc A750 gibi duruyor ama bilemiyorum. RTX fiyatları desen aldı başını gidiyor. AMD kategorisinede pek bulaşmak istemiyorum açıkçası, çevremdeki birçok insan sıkıntı yaşadığını belirtiyor. Sizce ne almalıyım. Genellikle oyun odaklıyım ara sıra da render alıyorum.
Sistem:
MSI B460M Pro-Vdh
I5-10400F
24GB DDR4 Ram
650W Sharkoon PSU
2.el rtx 3060ti yada 0 4060

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Sistem:
MSI B460M Pro-Vdh
I5-10400F
24GB DDR4 Ram
650W Sharkoon PSU
2. El ekran kartı bakabilirsin bu fiyata Rtx 3070 ti var .uyguna bulursan palit 3080 GP oc modelide bulunabiliyor bu 2 modeli onerebilirim 2. El olarak. Eğer sıfır almak istersen işin biraz zor olur çünkü ekran kartı fiyatları böyle bir ortamda pek düşecek gibi durmuyor ve alsan bile ne kadar ihtiyacını karşılayabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirkan Yavaş
Bütçene 10k ve amd ye bulaşmak istemediğini biliyorum. Bugün bu fiyata bu kartı görmüştüm https://app.hb.biz/7Ee07f82P8Sg bi bakıp araştırmanı öneririm bu arada ben amd kullanıyorum rx 6650 xt bi sıkıntım olmadı şükür.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Gorkem Yavuz
Sistem:
MSI B460M Pro-Vdh
I5-10400F
24GB DDR4 Ram
650W Sharkoon PSU
Rx6700

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
Sistem:
MSI B460M Pro-Vdh
I5-10400F
24GB DDR4 Ram
650W Sharkoon PSU
2. El almayacaksan AMD den başka şansın yok gibi. Kendimi bildim bileli AMD kullanıyorum 1 kere hayvan gibi kurcalamam sonucu yazılım hatası aldım birdahada zerre bir hata almadım. Bu sıkıntı yaşayanlar kartla ne yaşıyorlar

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
sezer adıgüzel
Yıllardır amd kullanıcısı olarak söylüyorum ki bi daha amd almam 😂😂😂 şaka maka dolaptan rtx 3080 aldım 12 k ya aldığım kartın mining falan görmediğini iddia etsede denediğimde 83 dereceyi görüyordu pubgde eminim kart çiftlikten çıkma. Tertemiz olmasını geçtim çizik yok görüntü çıkışları bile tertemiz 😂😂 500 TL'ye kaliteli termal pad aldım aliexprestende yeni fanlar sipariş ettim. Güzel bir bakım yapacağım Çünkü kartın performansı hala canavar gibi. Uzun süre daha hizmet verecektir. 2. Ele düşersen bu ihtimalleri göz önünde bulundur. Yorulmuş karta denk gelebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Akgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yıllardır amd kullanıcısı olarak söylüyorum ki bi daha amd almam 😂😂😂 şaka maka dolaptan rtx 3080 aldım 12 k ya aldığım kartın mining falan görmediğini iddia etsede denediğimde 83 dereceyi görüyordu pubgde eminim kart çiftlikten çıkma. Tertemiz olmasını geçtim çizik yok görüntü çıkışları bile tertemiz 😂😂 500 TL'ye kaliteli termal pad aldım aliexprestende yeni fanlar sipariş ettim. Güzel bir bakım yapacağım Çünkü kartın performansı hala canavar gibi. Uzun süre daha hizmet verecektir. 2. Ele düşersen bu ihtimalleri göz önünde bulundur. Yorulmuş karta denk gelebilirsin.
2. El kısmı korkutmuyor değil açıkçası nvidia dışına çıkmak istemiyorum. Gidişat 2. El alacağız gibi gösteriyor

Top Bottom