Arama sonuçları: *

1. Dogukanisik

Pc de dolasirken bir anda dondu ve daha acilmadi

Beyler pc de dolasiyordum bir anda dondu biraz bekledikten sonra tuştan kapattım. Sonra bundan günler öncede pcim bi güncelleme yapmaya calisiyordu yap dediğim zamanda hata veriyordu. Windowsum crackli bu neden olabilir mi? Biosa girebildim bi ara ve her seyi tam görüyordy.
  2. Dogukanisik

logitech g203 lightsync alınır mı?

Beyler mediamarkt tan alacağım 155 tl alınır mı?
  3. Dogukanisik

Bu fiyata bu sistem alınır mı?

Beyler bu tür bi sistemin fiyatı ne olmalı peki sadece kasa ama 1614325467 Kendim içinnsormuyorum
  4. Dogukanisik

Bu fiyata bu sistem alınır mı?

https://www.google.com/amp/s/www.letgo.com/tr-tr/amp/i/i7-4790k-maximus-vi-gene-geforce-gtx-980-acil_53b5ed3b-66f9-440e-b920-b7db42846f1b Alınır mı beyler
  5. Dogukanisik

PUBG New State İnceleme

J7 prime 2 kanka ama ben tel den oynamicam sadece reldeki google hesabömdan kayıt olmak istiyom
  6. Dogukanisik

PUBG New State İnceleme

Hocam benim android sürüm 9 ama girdiğim zaman cihazinız bu sürümle uyumlu değil diyor ne yapmam lazım lütfen yardım et
  7. Dogukanisik

Pc yeniden başlatılıyor

Beyler pcyi aciyorum yeniden başlatılıyor diyor neden? Biosa girdiğim zaman herşeyi eksiksiz görüyor ama pc sürekli yeniden başlatılıyor diyor
  8. Dogukanisik

Pcim kapadim daha da acilmadı

Haci klavye de gitti sadece kulakligin rgb si yaniyor ve pcnin ne yapmam gerek
  9. Dogukanisik

Evet pc aaciliyor ama görüntü gelmiyor
  10. Dogukanisik

Hocam ben size soru iyice anlatayım pc de dolaşıyordum bi anda mouse calismamaya basladi isigi falan söndü ama pc acik calisiyor klavye kulaklik falan rgb si yaniyor ama pc donmuş sonra tuşuna basili tutarak kapadim ve buraz bekleyip calistirdim sonra acilmadi
  11. Dogukanisik

Bios pili nerede ki
  12. Dogukanisik

Beyler ilk başta faremin algilamasi gitti sonra pcyi kapattim telrar actigimda acilmadi neden acil cözüm.
  13. Dogukanisik

Ekran kartı yanmış mı sizce

Pc im bir ara acildi ama rami 8 gb döndü girişlerde sikinti yok kablo ve monitörde 1 haftalık sizce yanan ekran kartınım rgbsi yanıp fanlarıda döner mi?
  14. Dogukanisik

Ekran kartı yanmış mı sizce

Beyler pc i caliaiyor ama ekrana görüntü gelmiyor ekran kartının da rgbsi yaniyor ve fanları dönüyor sizce ne olmus olabilir?
  15. Dogukanisik

Görüntü gelmiyor pc den

Hocam pc acildi bi baktım ram 8 e düşmüş sonra dedim bi acayim actim ramlerin yerini değiştir bu sefer klavye ve fare ye güç gitmiyor ama kulaklığa gidiyor ve pc yeniden acilmadi
  16. Dogukanisik

Görüntü gelmiyor pc den

Tamam bekliyorum 1610894451 Hocam şuan ranleri sokemedim ekran kartı emgel oluyor onuda sökmeye korkuyorum ama şey diyeceğim yani ramde sorun varsa windows gelmez ya ama ben alt+f4 çelebiliyorum
  17. Dogukanisik

Görüntü gelmiyor pc den

Gskil ramler ddr3 anakartta asus h61
  18. Dogukanisik

Görüntü gelmiyor pc den

Ekran kartına
  19. Dogukanisik

Görüntü gelmiyor pc den

Reis televizyonla da denedim 2 farkli hdmi ile girişlerde sorun olabilir mi acaba?
  20. Dogukanisik

Görüntü gelmiyor pc den

Beyler bütün parçalar çalışıyor fanları dönüp ışıkları aciliyor hemen monitörümde calisiyor ama no signal diyor. Hdmi kablosu denedim 2 farklı ama yine çözülmedi. Benim düşüncem ekran kartının hdmi girişlerinde sorun var. Not: Pc calisiyor alt+f4 çekip kapatabiliyorum ama monitörde no signal...
Top Bottom