Neler Yeni

Pcim kapadim daha da acilmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Doğukan Işık
Beyler ilk başta faremin algilamasi gitti sonra pcyi kapattim telrar actigimda acilmadi neden acil cözüm.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Beyler ilk başta faremin algilamasi gitti sonra pcyi kapattim telrar actigimda acilmadi neden acil cözüm.
Bios pilini çıkarıp 10 dk bekledikten sonra tekrar takın ve öyle açın.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Bios pili nerede ki
anakart bios pili ile ilgili görsel sonucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Doğukan Işık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben size soru iyice anlatayım pc de dolaşıyordum bi anda mouse calismamaya basladi isigi falan söndü ama pc acik calisiyor klavye kulaklik falan rgb si yaniyor ama pc donmuş sonra tuşuna basili tutarak kapadim ve buraz bekleyip calistirdim sonra acilmadi

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
Hocam ben size soru iyice anlatayım pc de dolaşıyordum bi anda mouse calismamaya basladi isigi falan söndü ama pc acik calisiyor klavye kulaklik falan rgb si yaniyor ama pc donmuş sonra tuşuna basili tutarak kapadim ve buraz bekleyip calistirdim sonra acilmadi
şuan tuşa bastığında klavye rgbleri kasa fanı falan dönüyomu

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
Evet pc aaciliyor ama görüntü gelmiyor
bro tıpatıp aynısı banada oldu 1 ay önce falan bende konu açtım ram tak çıkar baya bişey denedim olmadı şuan
bilgisayarını kapat sonra aç şifre varsa şifreyi gir yoksa bekle açılasığa kadar sonra alt+f4 ile bilgisayarı kapatmaya çalış görüntü yokken biraz zor ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Doğukan Işık
bro tıpatıp aynısı banada oldu 1 ay önce falan bende konu açtım ram tak çıkar baya bişey denedim olmadı şuan
bilgisayarını kapat sonra aç şifre varsa şifreyi gir yoksa bekle açılasığa kadar sonra alt+f4 ile bilgisayarı kapatmaya çalış görüntü yokken biraz zor ama
Haci klavye de gitti sadece kulakligin rgb si yaniyor ve pcnin ne yapmam gerek

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
Haci klavye de gitti sadece kulakligin rgb si yaniyor ve pcnin ne yapmam gerek
yani alt+f4 le kapatamıyosun şimdi bende sadece görüntü gelmiyordu bilgisayar çalışıyodu başka ekran kartı takıp çalıştırdım görüntü geldi ekran kartını garantiye yolladım ama eğer alt+f4 çekemiyosan nolduğunu bende bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani alt+f4 le kapatamıyosun şimdi bende sadece görüntü gelmiyordu bilgisayar çalışıyodu başka ekran kartı takıp çalıştırdım görüntü geldi ekran kartını garantiye yolladım ama eğer alt+f4 çekemiyosan nolduğunu bende bilmiyorum
kusura bakma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,684
Üyeler
153,598
Son üye
memolicankiymaz
Top Bottom