Arama sonuçları: *

1. _EgeGVN_

NVIDA GeForce Experience Donma Hatası

Arkadaşlar merhabalar GeForce Experience programı üzerinden ekran kartı güncellemelerimi yapıyorum. Başarılı şekilde yüklendi bildirimi alıyorum, bildirimi kapat tuşuna basınca PC tamamen donuyor güç tuşundan kapatıp açıyorum windows onarılıyor ekranı geliyor ve sıkıntısız ve kurulmuş bir...
  2. _EgeGVN_

Uygulama önerisi (IPTV)

Google Play Store'da bulamadım. APK mı indirmek gerekli? Var mı başka önerebileceğin?
  3. _EgeGVN_

Uygulama önerisi (IPTV)

Arkadaşlar IPTV var ancak android TV'ye hangi IPTV programını yüklesem karar veremedim. SS IPTV iyi diyorlar öneri alabilir miyim?
  4. _EgeGVN_

Öneri 650 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Razer BlackShark V2 n11'de şu an 578₺.
  5. _EgeGVN_

Mi TV Stick Alınır mı?

Sadece Youtube, Netflix, Exxen, Beinconnect uygulamalarını kullanmayı düşünüyorum yeter mi?
  6. _EgeGVN_

Mi TV Stick Alınır mı?

Mi TV Stick almayı düşünüyorum kullananlar memnun mu?
  7. _EgeGVN_

Yardım Güvenli Bağlantı Sorunu

Up+++
  8. _EgeGVN_

Yardım Güvenli Bağlantı Sorunu

Öncelikle merhabalar bazı sitelere girerken "Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor" hatası alıyorum. Sorunun modemin güvenlik modundan (WPA2-PSK, WPA-PSK) olduğunu düşünüyorum nasıl çözebilirim? Şu anki güvenlik ayarlarım; Güvenlik Modu: WPA2-PSK Şifreleme: AES
  9. _EgeGVN_

Öneri Netflix Dizi Önerisi

İzlerken hayran kaldığınız, defalarca izlediğiniz, etkisinde kaldığınız Netflix dizileri önerebilir misiniz?
  10. _EgeGVN_

Sizce Logitech G203 Alınır mı?

Arkadaşlar Logitech G203 almayı düşünüyorum alınır mı?
  11. _EgeGVN_

PS4 Oyun Kolu Tavsiye

Yüksek ihtimal bu ürünü alacağım. :D
  12. _EgeGVN_

PS4 Oyun Kolu Tavsiye

200 - 250₺ civarında düşünüyordum ancak bunu da aklımda bulunduracağım, teşekkürler.
  13. _EgeGVN_

PS4 Oyun Kolu Tavsiye

Merhabalar, orjinal olan dualshock 4 cihazımın L2 tuşu bozuldu ve 6 yıldır kullandığım için tuşlarda aşınma meydana geldi. Yeni cihaz almak istiyorum orjinal olması şart değil, PS4'e uyumlu olması yeterli. Önerisi olan var mı?
Top Bottom