Neler Yeni

Uygulama önerisi (IPTV)

_EgeGVN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ege Güven
Arkadaşlar IPTV var ancak android TV'ye hangi IPTV programını yüklesem karar veremedim. SS IPTV iyi diyorlar öneri alabilir miyim?

Bahadır07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Bahadır07
SS IPTV kurabilirsin bende onu kullanıyorum

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,968
İsim
Mert Can Ergün
Arkadaşlar IPTV var ancak android TV'ye hangi IPTV programını yüklesem karar veremedim. SS IPTV iyi diyorlar öneri alabilir miyim?
Ss ip tv kurma iyi değil sorun çıkartıyormuş

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,968
İsim
Mert Can Ergün
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
Bu IP TV için illa Android özellikli TV mi olması lazım? Bende LG var ama Android değil kendi yazılımı üzerinden çalışıyor. webOS mu ne galiba. Ben de almayı düşünüyorum ama Android olmazsa olmaz mı yani?

José Mourinho

80+ Silver
Bu IP TV için illa Android özellikli TV mi olması lazım? Bende LG var ama Android değil kendi yazılımı üzerinden çalışıyor. webOS mu ne galiba. Ben de almayı düşünüyorum ama Android olmazsa olmaz mı yani?
Android olmazssa istediğini yükleyemessin ss iptv varsa onu kullanırsın atıyorum türkiye iptv uygulamasını yükleyemessin tv şirketin yazılım atıp öyle kullanırsın anca

CumCum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cuma Doğanay
Ben IPTV BOX PRO nun uygulamasını kullanuyorum. Kendilerinin programı ve müşterileri için özel stabil bir program. Onu kullanmanızı öneririm ama onların müşterisi olmanız gerekiyor. Dilerseniz bir deneyin

Top Bottom