Arama sonuçları: *

1. VorsueQx

Motovlog aksiyon kamerası

Motovlog için kamera önerilerinize ihtiyacım var, mikrofon bağlantısı olan kameralardan olursa daha iyi olur Aktif olarak sjcam 4000 kullanıyorum
  2. VorsueQx

sjcam sj4000 dual screen 4k wifi hkn.

Kendim kullanıyorum, güvenlik kamerası tarzında kullanmak istersen kullanabilirsin ama motovlog için çok da uygun bir kamera değil Kameta kalitesini görmek istersen motor üstünde bu şekilde
  3. VorsueQx

Bluetooth kulaklık önerisi

Selam, 100-200TL bandında orta seviye kulak üstü bluetooth kulaklık arıyorum. Hangi marka ve modelleri önerirsiniz?
  4. VorsueQx

8-9k arası RTX'li sistem önerisi

Selamlar yeni bir bilgisayara ihtiyacım var, RTX'i bir şeyler almak istiyorum ama aradığım fiyat aralağında ne alacağımı bilemedim, DA-G3'ü almayı planlıyordum fakat stokta yok olarak gözüküyor, önerilerinizi tavsiyelerinizi alabilir miyim?
  5. VorsueQx

ACER NITRO 5 AN515-54-52QQ + RTX 2060 alınır mı?

Peki sence yayın ve sürekli oyunlar içerisinde olduğumda nasıl olur bu dediği Lenovo? Oyun oynarken nasıl bir deneyim alıyorsun?
  6. VorsueQx

ACER NITRO 5 AN515-54-52QQ + RTX 2060 alınır mı?

Masaüstü bilgisayarımın eskimesi ve benim artık stabil olarak evde kalamamam sebebiyle kendime yeni bir bilgisayar alıyorum, internette araştırdığımda gözüme en düzgün gözüken Acer Nitro 5'ti, ara sıra arkadaşlarla zevkine yayın yapıp çok sık oyun oynayan birisiyim. Sizce bu bilgisayar mantıklı...
Top Bottom