Arama sonuçları: *

• Users: Laurâs
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Laurâs

Yardım Left 4 Dead 2 Açılmıyor

Merhabalar, Arkadaşlar öncelikle oyunu Steam üzerinden satın aldım daha 2 hafta öncesinde sorunsuz oynuyabiliyordum. Fakat şu an da Steam'den oyunu açmak istediğimde herhangi bir tepki vermiyor ve durdur yazdıktan sonra tekrar oyna yazıyor, oyun açılımıyor. Oyunun dosta bütünlüğünü yaptım driver...
  2. Laurâs

Left 4 Dead açılmıyor

Merhaba, Oyunu Steam'den başlatıyorum ancak oyunu başlatmadan kapatıyor yani kısacası açılmıyor. Oyun dosyalarının bütünlüğünüde doğruladım hatta oyunu silip tekrar yükledim fakat sonuç aynı. Process Monitor ile hata raporu oluşturdum yardımcı olursanız sevinirim. Hata raporu aşağıdaki linkte...
  3. Laurâs

MacOS Monterey kurulum hatası

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar, Lenovo laptopum var i3 4010u, HD4400 ve 12gb ram'i var. Bu cihaza macOS Monterey kurmak istiyorum fakat şöyle bir hata alıyorum hata aşağıda bulunmaktadır.
  4. Laurâs

Kernel Power 41 Hatası ve HWMonitör değerleri

Merhaba arkadaşlar, Her gün bilgisayar kendiliğinden durmadan kapanıyor ve olay görüntüleyicisinde "Kernel Power 41" hatası yazıyor. HWMonitör ile voltaj değerlerine bakmak istedim değerler ektedir sizce bu değerler normal mi?
  5. Laurâs

Sevdiğim kıza ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum

Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi sosyaller herkese. Üniversiteden tanıştığım bir kız arkadaşım oldu yaklaşık 1 ay oldu. Onunla çıktık birbirimizi daha yakından tanıdık ve son olarak artık ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum. Fakat son 1 haftadır yazdığım mesajlara bakmadı ve geçen pazar...
  6. Laurâs

Mavi Ekran - MiniDump

Merhaba, Bilgisayarımda sürekli mavi ekran hatası almaya başladım yardımcı olursanız sevinirim. MiniDump dosyası ekte mevcuttur.
  7. Laurâs

8GB RAM TAVSİYESİ

Merhabalar, Bilgisayarıma mevcut olan 8GB Ram'i 16GB'ye çıkartmak istiyorum. CL değerleri ekte mevcuttur yardımcı olursanız sevinirim.
  8. Laurâs

Microsoft Visual Hatası

Merhaba, Dün Epic Games'ten indirdiğim Fall Guys'ı açtığım zaman Micorsoft Visual C++ 2015-2022 kurulumu istiyor kurlumu yaparken şöyle bir şey ile karşılaşıyorum ok dediğimde ise kurulum başarısız oldu diyor çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden.
  9. Laurâs

Laptop durmadan kapanıyor

Arkadaşlar merhaba öncelikle, benim kendi şahsi bir laptopum var ve açıldıktan 10 dk veya 2 saat sonra durmadan kapanıyor ısı vs. yok nedeni ne olabilir laptopu bataryasız kullanıyorum.
  10. Laurâs

İnternet hızınıdan tam verim alamıyorum.

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom internet kullanıyorum altyapım 63mbps destekliyor ben 50'lik paket aldım ama ethernet kullanmama rağmen max 47mbps hız alıyorum. Modem arayüzünde ki hızım böyle ama tam verimi alamıyorum. Speedtest verisi de böyle uygulamadan yaptım daha verimli olsun diye...
  11. Laurâs

Çözüldü✓ Monitör hoparlöründen sesi nasıl alırım?

Merhaba arkadaşlar, Elimde ASUS'ün eski VW220S modeli bir monitör var ve ben bu cihazdan ses almak istiyorum arkasında VGA ve bir tane jax yuvası bulunuyor bu cihazın hoparlöründen nasıl ses alabilirim. Teşekkür edeerim.
  12. Laurâs

Mavi Ekran Mavi ekran hatası - Minidump

Merhaba, Yaklaşık 2 haftadır bazı günler bilgisayar mavi ekrana düşüyor MiniDump dosyası oluşturmuyordu fakat bugün oluşturdu. Yardımcı olur musunuz?
  13. Laurâs

Hepsiburada iade sorunu

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 gün önce bir sweatshirt sipariş ettim bugün elime ulaştı beklediğimden çok kötü geldi o yüzden iade etme kararı aldım fakat siparişlerim bölümünden iade etmek istediğim ürünü seçtikten sonra "ürün teslim edildikten sonra iade talebi oluşturabilirsiniz" diyor ne...
  14. Laurâs

Hepsiburada'dan telefon alınır mı

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki linkten telefonu alıcaktım sizce güvenilir mi satıcısı falan güvenilir mi onu demek istiyorum. https://www.hepsiburada.com/iphone-11-64-gb-p-HBV0000120X66?url_src=and-product-detail
  15. Laurâs

Papara para iade sorunu

Merhaba bugün sabah saatlerinde Akbank Kavacık şubesinden 120TL para çektim bankamatik parayı vermedi ve bir sorun oluştuğu ve parayı bana iade ediceğini söyledi ama paramı iade etmedi. Sizce ne yapmam gerekiyor banka açık değildi o yüzden gidemedim ve stajda olduğum için yine gidemiyorum...
  16. Laurâs

ACİL cüzdanım kayboldu ne yapmam lazım

Merhaba arkadaşlar Şile Merkez Cami'de denize giderken cüzdanım kayboldu içinde papara arka yüzünde ( Meryem Uslu ) annemin ismi yazıyor ve PTT kartı ve nakit 105₺ para vardı eger Şile'de oturan varsa eğer duyarsanız bu olayı bana buradan ulaşabilirsiniz ve ne yapmalıyım.
  17. Laurâs

Windows kendi dosyalarıma erisemiyorum

Merhaba arkadaşlar öncelikle sorunum şu Bilgisayarı açtığımda kendi dosyalarıma erişemiyorum.Bilgisayar açılırken merhaba ekranında şöyle bir yazıyor; Bundan sonra ise sanki bilgisayar sıfırlanmış gibi açılıyor kendi dosyalarımı bulamıyorum ve açtıktan sonra boyle bir hata daha alıyorum...
  18. Laurâs

Oyun laptop önerisi.

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı. Yeni laptop almayı düşünüyorum ama çok arada kalıyorum sizin laptop öneriniz varsa söyler misiniz? tercih ettiğiniz yada memnun kaldığınız laptoplar varmı bütçe: 12500TL
  19. Laurâs

2 Laptop Arasında Kaldım

Merhaba arkadaşlar yeni laptop alıcam şu iki laptop arasında kaldım biri HP Pavilion gaming biri Lenovo IdeaPad Gaming 3.HP nin monitörü 60hz olması kötü ama işlemcisi Lenovo'ya göre çok iyi Lenovo'nun da 120 hz olması iyi.HP de 60hz olduğu için herhangi bir oyunda 60 fps üstü bir fps alsam...
  20. Laurâs

İstanbul'da deprem oldu

İstanbul'da 3.9 deprem oldu. Şimdide Sultanbeyli 4.2 şiddetinde.
Top Bottom