Arama sonuçları: *

• Users: Darkbey
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

i7 7700K sistem aniden kilitleniyor

i7 7700K 4.20GHz 4C/8T/8MB işlemci. ASUS Z270-A Prime anakart. Gigabyte 120 GB SATA SSD. 2x8 16 GB G.Skill Ripjaws 3200 MHz DDR4 DIMM. MSI GTX 1060 6 GB 192 bit ekran kartı. Zoko 600W +80 PSU. Sorunum şu şekilde: YouTube veya oyunda vs oynarken aniden ekran kilitleniyor 5-10 saniye sonra...
  2. D

İşlemci çekirdek sıcaklığı hk

merhaba arkadaşlar stok işlemci soğutma üzerinde modifikasyonlar yapıyorumda bu çekirdekler bana çok ısınıyor gibi geldi boşta iken normal birşeymi 25-35 derece çekirdek sıcaklıkları ? termal macunu yeniledim
  3. D

İşlemci Sıcaklık Rekorumu Kırdım

Merhaba arkadaşlar 2 gündür boşum bu sebeple işlemci sıcaklığını ne kadar düşürebilirim diye stok fan üzerine modifiyeler yaptım aldığım sonuç boşta iken bu şekilde sizce dahada düşebilirmi :d İşlemci: Xeon X3440 4C/8T 9MB Önbellek
  4. D

Forza horizion 4 loading ekranından sonra oyundan atması

Merhaba arkadaşlar, Forza 4'e giriş yaptıktan sonra devam et butonuna basıyorum loading ekranı geliyor ve 15 20 sn sonra otomatik atıyor oyundan ne yaptım ne ettiysem bir türlü çözemedim bu hatayı ekran kartı driveri en son güncel durumda işletim sistemindendir diye şüphelendim 0 format attığım...
  5. D

Samsung 860 EVO 250 GB SSD'nin yazma ve okuma hızları düşük

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum SSD'yi ilk defa test yapayım dedim değerler böyle çıktı neden bu kadar düşük? BIOS güncel ve sürücüler güncel, sorun ne olabilir? Windows AHCI olarak kurulu.
  6. D

SSD Sağlığı ile ilgili soru

Merhaba arkadaşlar bu gün hdd sağlık testi yapayım dedim %95 civarına felan düşmüş yaklaşık 3,5 yıldır kullanıyorum sizce normalmi %5 azalması SSD: Samsung Evo 860 250GB Sata3/6GBs
  7. D

HD 6870 vs GTX550 Ti

Merhaba arkadaşlar ekran kartı alacağızda HD 6870 vs GTX550Ti ikisi arasında kaldık sizce hangisi alınmalı
  8. D

Bu Soğutucu alınır mı??

Merhaba arkadaşlar kule tipi soğutucu alacağız bunu bulduk en uygun şekilde sizce alınır mı?
  9. D

Aliexpress Ürün Vergi Hakkında HK

Merhaba arkadaşlar aliexpressten bu ürünü alacağız ne kadar vergi çıkar bilmiyoruz daha önce bu fiyatlarda ürün alan varmıdır ne kadar vergi ücreti çıkar bilgilendirirseniz sevinirim.
  10. D

Ryzen 5 3500X + RTX 2060 sistemimin ederi nedir?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımızı satmayı düşünüyoruz fakat piyasasını bilmiyoruz fiyat önerisi verebilirmisiniz
  11. D

160 TL RGB Mekanik Klavye

https://urun.n11.com/klavye/rgb-mekanik-oyuncu-klavye-P471844251 160 TL ye satılıyor kullanan varmı aranızda tuşlarda hoş görünüyor
  12. D

İnca Şanslı Çark Bittimi

merhaba arkadaşlar bilen arkadaşlar vardır inca şanslı çark uygulamasını, kapandımı son durumu nedir uygulamayı açıyorum girişte takılı kalıyor
  13. D

Xeon X3440 Windows11

Merhaba arkadaşlar windows11 in geliştirme sürümünü yükledim gayet hızlı ve performanslı kuran arkadaşların düşünceleri nelerdir
  14. D

200TL Bütçe ile Kasa Önerisi

Merhaba arkadaşlar 150-200 TL arası üstten psu cam kasa önerir misiniz? rgb fanlı olmasına gerek yok
  15. D

150 TL Red Switch Mekanik Klavye

Merhaba arkadaşlar https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/amoi-c104-sifir-kapali-kutu-rainbow-red-switch-orjinal-gaming-mekanik-klavye_pdp_695869929?_sgm_campaign=scn_7f87c73beab40000&_sgm_source=695869929&_sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked bu üründen sipariş ettim sizce...
  16. D

1 PC 2 Bağımsız Kullanıcı - İşine Yarayacak Olanlar İçeri

Merhaba arkadaşlar yakın zaman içinde bir program keşfettim elimde boşta monitör klavye fare vs vardı kuzenlerim geliyordu sürekli onlarlada takılayım oyun oynuyayım diye bir araştırma yaptım araştırmanın sonucunda bir program buldum fakat 1 aylık deneme sürümü veriyor ben lisansı satın aldım 1...
Top Bottom