Neler Yeni

1 PC 2 Bağımsız Kullanıcı - İşine Yarayacak Olanlar İçeri

Darkbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yusuf Balcı
Merhaba arkadaşlar yakın zaman içinde bir program keşfettim elimde boşta monitör klavye fare vs vardı kuzenlerim geliyordu sürekli onlarlada takılayım oyun oynuyayım diye bir araştırma yaptım araştırmanın sonucunda bir program buldum fakat 1 aylık deneme sürümü veriyor ben lisansı satın aldım 1 ay deneyip beğenen olursa lisans satın alabilir.

Elinizdeki boşta monitör klavye fare'yi değerlendirmek için güzel bir program açıkcası bir yandan farklı bir yandan farklı işlemler yapabilirsiniz

Not: Deneme Sürümünde 12 Tane Kullanıcı hakkı veriyor.

Kısacası anlayamanlar için: Tek PC Kasası ve Tek İşletim Sistemiyle 2-12 Bağımsız Kullanıcı ile 2. bir pc varmış gibi kullanmak.

Programın Adı: İbik Aster v7 Multiseat PC

Denemek isteyenler için link: https://www.ibik.ru/downloads-free-trial

Program Önizleme:
r4gq1458rbg41.png

Benim ortamım 2-3 Tane daha monitör var onlarıda aktif edeceğim yakında Telefonum kamera lensi sıkıntılı olduğu için net görünmüyor

188656919_324109842443101_8123895467147968220_n.jpg

İsteyen Arkadaşlara Kurulum Yapabilirim.

Son düzenleme:

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,965
İsim
HBE
Merhaba arkadaşlar yakın zaman içinde bir program keşfettim elimde boşta monitör klavye fare vs vardı kuzenlerim geliyordu sürekli onlarlada takılayım oyun oynuyayım diye bir araştırma yaptım araştırmanın sonucunda bir program buldum fakat 1 aylık deneme sürümü veriyor ben lisansı satın aldım 1 ay deneyip beğenen olursa lisans satın alabilir.

Elinizdeki boşta monitör klavye fare'yi değerlendirmek için güzel bir program açıkcası bir yandan farklı bir yandan farklı işlemler yapabilirsiniz

Not: Deneme Sürümünde 12 Tane Kullanıcı hakkı veriyor.

Kısacası anlayamanlar için: Tek PC Kasası ve Tek İşletim Sistemiyle 2-12 Bağımsız Kullanıcı ile 2. bir pc varmış gibi kullanmak.

Programın Adı: İbik Aster v7 Multiseat PC

Denemek isteyenler için link: https://www.ibik.ru/downloads-free-trial

Program Önizleme:
Alıntıyı görüntüle

Benim ortamım 2-3 Tane daha monitör var onlarıda aktif edeceğim yakında Telefonum kamera lensi sıkıntılı olduğu için net görünmüyor

Alıntıyı görüntüle

İsteyen Arkadaşlara Kurulum Yapabilirim.
İlginç bir olay. Devamını merakla bekliyorum.

Top Bottom