Arama sonuçları: *

1. B

Yardım HTML ve CSS kurs tavsiyesi

Merhaba, web tasarım için HTML ve CSS öğrenmek istiyorum ama 0'dan öğrenmek için birkaç kaynak buldum ama karar veremedim. 1- BTK Akademi 2- Patika.dev BTK Akademi hakkında 0'dan başlayanlar için başlangıçta zorluk geçer diyorlar. Sizin önerebileceğiniz kaynak var mı ya da bunlardan hangisinden...
  2. B

Led'li çakar satışı yasak mı?

Merhabalar Instagram'da çok görüyorum oto aksesuar satan yerler çoğunlukla vantuzlu ve panjur içine çakar satıyorlar satışını yapmak yasak mı acaba veya izin vesaire birşeyler mi almamız lazım?
  3. B

Instagram yeni sayfa açılmalı mı?

Reels gibi paylaşımlarla şuanda hayla öyle büyüyorum
  4. B

Instagram yeni sayfa açılmalı mı?

Merhaba, benim önceden bir şey denemek için bot bastığım bir sayfam vardı onu şimdi gym, fitness konulu bir Instagram sayfasına çevirdim sayfayı 10k, 20k gibi takipçilere çıkardıktan sonra Trendyol affiliate gibi yerlerden yararlanmak istiyorum ama şartlarda bot takipçi yasak ibaresi var sizce...
  5. B

Instagram expo_wear.tr güvenilir mi?

:D eyvallah yeni farkettim pardon. Bencede güvenilir ama bazi yerlerde iyi yorumda var kötü yorumda karar veremedim.
  6. B

Instagram expo_wear.tr güvenilir mi?

Merhabalar arkadaşlar. Böyle bir Instagram sayfası bayadır takip ettiğim almak istiyorum ama güvenilir mi bilmiyorum daha önceden alan birisi varsa beni bilgilendirebilir mi ?
  7. B

Reddragon K617 Alınır mı??

Selam ben aliexpressten reddragon k617 alicam ama bi aliexpresste en popüler olan ürün var bide daha az satışı olan ürün var bi tane konuda az satışı olan ürünü öneriyor 2-3 haftada gelir diyor fiyat farkıda çok az hangisini aliyim? https://a.aliexpress.com/_mrMb27U...
  8. B

Bazi dosyalari yedekleme

Bilgisayara format aticam ama oyun vuruşlarımın silinmemesi lazım. Flash denedim ama bozulmuş flash başka bi bildiğiniz yöntem varmı?
  9. B

Antimalware servise executable ram sorunu

Yok olmadı kral
  10. B

Antimalware servise executable ram sorunu

Selam bilgisayarımda ntimalware servise executable bayabi ram yiyo ve yüzden valorant hata veriyor nasıl düzeltebilirim?
  11. B

Razer blackshark v2 x gözükmüyor

Selam kasayla uğraşırken yanlışlıkla işlemcinin fanina deydim ve bilgisayar kapandı açıldı sonra kulaklık seslerde gözükmüyor ses falan gelmiyor Razer uygulamasında takılı değil gözüküyor yardim eder misiniz?
  12. B

İnstagram Sayfa için yardım

Merhaba Instagram'da yabancı videoları Türkçeye çevirip atmayı planlıyorum ama isim bulamadım ve yabancı videoları nereden bulabilirim
  13. B

Instagram İnstagram sayfa için yardım

Tutabilir ama reklam almam gibi geliyor
  14. B

Instagram İnstagram sayfa için yardım

Merhaba ben bir Instagram sayfası açıp sayfayı büyütüp reklamlar aracılığıyla ek gelir elde etmek istiyorum. Ama nasıl bir sayfa almalıyım emin değilim. Mizah sayfası açsam zor gelişim şarkı ve lyrics açabilirim ama tutmaz gibi geliyor. Sizce ne yapmalıyım. Ve isim önerebilir misiniz?
  15. B

İnstagram isim fikri?

Olur
  16. B

İnstagram isim fikri?

Yeni bir Instagram mizah sayfası açacağım ama aklıma isim fikri gelmiyor güzel isim fikri var mı?
  17. B

mouse karar veremedim

knk valorant oynicam knk elim büyük mü bilmiyorum
  18. B

mouse karar veremedim

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-gladius-ii-origin-fps-12000-dpi-orgulu-kablo-oyuncu-mouse-pm-HB00000AL1VG https://www.n11.com/urun/asus-p507-rog-gladius-ii-core-aura-sync-oyuncu-mouse-1050308?magaza=artbilisim&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel...
Top Bottom