Neler Yeni

Instagram İnstagram sayfa için yardım

BartuuD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bartu Dinç
Merhaba ben bir Instagram sayfası açıp sayfayı büyütüp reklamlar aracılığıyla ek gelir elde etmek istiyorum. Ama nasıl bir sayfa almalıyım emin değilim. Mizah sayfası açsam zor gelişim şarkı ve lyrics açabilirim ama tutmaz gibi geliyor. Sizce ne yapmalıyım. Ve isim önerebilir misiniz?

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,512
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Merhaba ben bir Instagram sayfası açıp sayfayı büyütüp reklamlar aracılığıyla ek gelir elde etmek istiyorum. Ama nasıl bir sayfa almalıyım emin değilim. Mizah sayfası açsam zor gelişim şarkı ve lyrics açabilirim ama tutmaz gibi geliyor. Sizce ne yapmalıyım. Ve isim önerebilir misiniz?
Sarki ve lyricler tutabiliyor

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Lirik işini herkes yaptığı için öne çıkamazsın, benimde vardı ilk başlarda çok iyiydi sonra yavaş yavaş öldü. Kalitesiz birçey yap geç daha çok tutar.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Siyahi kalçası hesabı açabilirsin açarsan bana da link atarsın takip ederim 😋

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,863
Üyeler
153,303