Arama sonuçları: *

1. KIVANÇ NOYAN

FORUM SAYFASI YAZMAK İÇİN NELERİ BİLMEM GEREKİYOR?

Esenlikler dilerim, ben tarihe de, bilgisayara da ilgi duyan birisiyim. Bu iki ilgi alanını birleştirip tarihi olayların tartışıldığı, tarih konulu video oyunlarının üzerine konuşulduğu, tarihi yapıların incelendiği ve dahasının olduğu bir forum sayfası yazmak istiyorum yalnız nasıl yazacağımla...
  2. KIVANÇ NOYAN

Eternal Fire formasının sırt kısmında yazı yazıyor mu?

Esenlikler dilerim, Eternal Fire forması alacağım da, bu ürünü alan varsa şunu sormak istiyorum: Sırt kısmında yazı yazıyor mu? Ürünün görsellerine baktığımda sırt kısmında "CALYX" yazdığını görüyorum. Ürünün bağlantı adresi: Eternal Fire Pro Kit 2023 Season Jersey
  3. KIVANÇ NOYAN

[REHBER] CS:GO'da günümüzde kazanılamayan başarımlar programsız nasıl kazanılır?

Hepinize esenlikler dilerim. Bu rehberimde sizlere CS:GO'nun günümüzde elde edilemeyen başarımlarını Idle Master gibi programlar kullanmadan nasıl elde edebileceğinizi anlattım, umarım yardımı dokunur. Adım 1) Steam kütüphanemize girelim. Adım 2) Ekranmızın solunda oyunların yer aldığı...
  4. KIVANÇ NOYAN

Mount & Blade Warband'de grubumdan çıkarmam gereken bir yoldaşım var mı?

Hepinize esenlikler dilerim. 80 kişilik bir grubum var ve bu grupta Borcha, Jeremus, Marnid, Ymira ve Katrin olmak üzere 5 tane yoldaşım var. Aşağıya oyundaki bazı grup yeteneklerini ve yoldaşlarımın bu yeteneklere kaç puan değerinde sahip olduğunu yazdım. İnceleyip yanıt verirseniz çok memnun...
  5. KIVANÇ NOYAN

Bu DNA testlerinden hangisini yaptırmalıyım?

Öncelikle hepinize esenlikler dilerim. Ben son zamanlarda hangi ırktan olduğum konusuna bayağı bir kafayı taktım. Yanlış anlaşılmak istemem, benimki ırkçılık vs. değil, yalnızca meraktan. Okuldan arkadaşımla ara ara ailemizdeki insanların E-Devlet üzerinden soy ağacı bilgilerini göz önünde...
  6. KIVANÇ NOYAN

İLANDAKİ PS3 ALINIR MI?

Merhabalar. Ben aşağıdaki ilandaki PS3'ü almayı, Türkiye ekonomisinin gidişatıyla doğru orantılı olarak konsol piyasalarında belli bir miktarda fiyat artışı yaşandığı zaman PS3'ü satmayı planlıyorum. İlan...
  7. KIVANÇ NOYAN

Ekran kartımdaki şeyler nasıl oluşmuş olabilir?

Hepinize selam. 21 Ocak 2022 tarihinde elime ulaşan incehesap.com üzerinden satın almış olduğum hazır sistemin ekran kartının üzerine telefonumdaki flaşla ve makro kamerayla baktığımda, aşağıdaki fotoğraflarda ekran kartının üzerindeki ızgara benzeri şeylerin üzerinde gördüğünüz kar tanelerine...
  8. KIVANÇ NOYAN

SİSTEMİMDE WINDOWS 11 PRO 21H2 Mİ KULLANMALIYIM, WINDOWS 10 PRO 21H2 Mİ?

Selamlar, 21 Ocak 2022'de elime ulaşan incehesap.com üzerinden almış olduğum hazır sistemin içinde Windows 10 PRO kuruşu olarak geldi. Birkaç gün Windows 10 PRO kullandıktan sonra arkadaşımın tavsiyesi üzerine Windows 11 yükleme yardımcısı ile sistemimi Windows 11 PRO'ya yükselttim. Yükseltmenin...
  9. KIVANÇ NOYAN

OYUN EDİTÖRÜ OLMAK İÇİN ÜNİVERSİTE OKUMAM GEREKİR Mİ?

Merhabalar, ben şu anda lise 1'e (9. sınıf) gidiyorum ve ileride oyun editörlüğü yapmak istiyorum. Oyun editörlüğü ve bu mesleği yapmak için gerekenler hakkında araştırmamı yaptım ve bu mesleği kendime uygun buldum. Oyun editörlüğü hakkında deneyimim de var. Yazdığım yazıya buraya tıklayarak...
  10. KIVANÇ NOYAN

MOUNT & BLADE: WARBAND İNCELEME

Selam millet! Bu yazımda sizlere özellikle de Türk oyuncularının çok sevdiği oyun serisi olan Mount & Blade'in sevilen oyunu Mount & Blade: Warband'den detaylı bir şekilde bahsedeceğim. Kılıcınızı, kalkanınızı kuşanın ve arkanıza yaslanın. Keyifli okumalar dilerim. GENEL BİLGİLER İlk piyasaya...
  11. KIVANÇ NOYAN

ORİJİNAL MAFIA 2 AÇILMIYOR

Merhaba, bugün Steam üzerinden Mafia 2 Definitive Edition satın aldım. Fakat amacım Mafia 2'nin klasik versiyonunu oynamak. Mafia 2 artık kendi başına satılmıyor ve almak için tek yöntem Mafia 2 Definitive Edition almak. Çünkü oyunun Definitive Edition versiyonunu alanlara oyunun klasik...
  12. KIVANÇ NOYAN

4000 TL SİSTEM ÖNERİSİ

Merhaba, bir bilgisayar toplamak istiyorum ve 4000 TL bütçem var. Nasıl bir sistem toplayacağım konusunda sizlerden yardım almak istedim. Bütçeye yalnızca bilgisayarın çalışması için gerekli olan ana parçalar dahil olursa sevinirim. Aklımda Intel Core İ3 10105f ve GT 1030 kullanmak var fakat...
  13. KIVANÇ NOYAN

2000 TL bütçe ile PS4 FAT Mİ, PS4 SLİM Mİ, PS3 SUPER SLİM Mİ?

BİRAZ GEREKSİZ UZUN ÖNSÖZ Merhaba, Bu sene liseye başlayacağım ve çok daha çalışkan ve disiplinli bir öğrenci olmaya gayret göstereceğim. Yanlış anlamayın, tembel ve başarısız bir öğrenci falan değilim. Hatta ortaöğretim başarı puanım, 100 üzerinden 95,16. Sınavlarım 80, 90'dan aşağıya gelmez...
  14. KIVANÇ NOYAN

BU BİLGİSAYARLA GTA IV'DE KAÇ FPS ALIRIM?

Merhaba. Yarın İninal kartıma para yatırıp, Steam üzerinden GTA IV: COMPLETE EDITION satın almayı planlıyorum. Fakat GTA IV'ün optimizasyonunun kötü olduğunu biliyorum. Eğer bu oyunu satın alıp indirirsem, ultra grafiklerde ve 720p/1080p çözünürlükte aşağıda özelliklerini verdiğim bilgisayarımda...
  15. KIVANÇ NOYAN

2600 TL BÜTÇEYLE BU PC TOPLANIR MI?

Merhaba, bugün kumbaramın içindeki parayı saydım ve 1865 TL olduğunu gördüm. Bu parayla nasıl bir oyuncu bilgisayarı toplayabileceğim hakkında biraz düşündüm, biraz araştırdım, fakat çok da iyi bir bilgisayar toplayamayacağıma karar verdim. Yine de, üzerine ailem de biraz para yardımında bulunsa...
  16. KIVANÇ NOYAN

BU SİSTEMLE HANGİ PES OYUNUNU OYNAMALIYIM?

Merhaba, bugün nedensizce içimde bir futbol oyunu oynama isteği belirdi. Sistemim pek iyi olmadığı için FIFA'nın güncel oyunlarını ve birkaç yıl önce çıkmış oyunlarını yüksek performans ile oynayamam. Bu yüzden ben de PES oynamaya karar verdim. Steam kütüphanemde PES 2021 Lite var fakat...
  17. KIVANÇ NOYAN

BİLGİSAYARIMDA HANGİ WINDOWS'U KULLANMALIYIM?

Merhaba, aşağıda özelliklerini verdiğim bilgisayarımda sizce hangi Windows'u kullanmalıyım? Şu anda Windows 10 kullanıyorum fakat yakında Windows 11 çıkacak. Sizce bu sistemle Windows 11'e geçmeli miyim, Windows 10'da kalmalı mıyım, yoksa daha eskimiş olan Windows 7, 8 veya 8.1 mi kullanmalıyım...
  18. KIVANÇ NOYAN

Aşağıda verdiğim linkteki 2. el 1 TB'lık Xbox One S alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-xbox-one-s-plus-kutulu-oyun-plus-gamepad-931417781/detay
  19. KIVANÇ NOYAN

4 Yıl Yeni PC İçin Beklemek

Öncelikle merhaba. Dün LGS'ye girdim ve her ne kadar sözelim iyi olsa da sayısal için aynı şeyi maalesef söyleyemem. Sayısalım iyi olmadığı için LGS'den 340 civarı bir şey alırım muhtemelen. Bu yüzden OBP ile liseye gireceğim. Eğer sınavdan 400 üstü bir şey aldaydım 3200TL civarında bir PC...
  20. KIVANÇ NOYAN

3300 TL'YE AMD RYZEN 3 3200G SİSTEM TOPLANIR MI?

Öncelikle merhaba, yakın zamanda bir APU sistem toplamayı planlıyorum. Aklımda bir sistem var, özelliklerini aşağıda belirttim. Fakat bu sistemin fiyatının daha altına veya bu civarlardaki bir fiyata daha iyi performans veren ve geleceğe dönük bir sistem toplanır mı bilmiyorum. Ayrıca...
Top Bottom