Arama sonuçları: *

1. Frequency5GHz

Adata XPG SX8100 yavaş çalışıyor

Ben de benzer sorun yaşıyorum, SX6000PRO 512GB modeline sahibim, Win11'e geçtim dün temiz kurulum ile, eskiden böyle bir sorun yoktu veya ben farkında değildim, okuma hızı 1500-2200 arası normal sayılır yani, yazma ise 150-400 arası, bu bir sorun ve düzgün hiçbir cevap bulamadım..
  2. Frequency5GHz

SX6000 Pro 512 GB format sonrası yavaşlama

Selam, dün bilgisayarıma temiz kurulum Windows 11 format attım. Windows'um lisanslı, tüm Windows güncellemelerini yaptım, gerekli asgari programlarımı kurarken bugün bilgisayarımın tepkiselliğinde bir yavaşlık sezdim ve Görev Yöneticisi'nden Windows'un kurulu olduğu ve programlarımı kurmaya...
  3. Frequency5GHz

Corsair Vengeance 8 GB XMP 3000 MHz'de çalışmıyor

1,5 yıl önce, çok yakın bir dostuma, benim yönergelerim ile dizilmiş bir sistem bu. Henüz geçen hafta dostumdan satın aldım. Söylediğinizde kısmen haklısınız ancak şu noktayı kaçırmamanızı isterim; single kit şeklinde 2 ayrı RAM satın aldık daha uygun fiyata geliyordu o sırada. Birlikte dual...
  4. Frequency5GHz

Sorun çözüldü, çözümü aşağıya bırakıyorum. Benzer sorun yaşayanlar olursa diye mutlaka çok dikkatli arasınlar sorunu. Saatlerce farklı yerde aradım, gözümden kaçan basit bir hata sebebiyle. Ekleme: Sorun, gözümden kaçan RAM frekansıymış. Single kit şeklinde 2x8 kurulmuş sistem, seri numaraları...
  5. Frequency5GHz

Yeni kurduğum sistemde performans sorunları yaşıyordum, sorunun RAM frekansından kaynaklandığını düşünüyorum. Bugün fark ettim, BIOS üzerinden XMP 2 seçtiğim halde (2933MHz) RAM'lerim 4 farklı programdan teyit ettiğim kadarıyla 2133 MHz'de çalışmakta. Zaten XMP Profile 2 seçip Save-reboot...
  6. Frequency5GHz

Sevmenin Anlamı Nedir?

Merhaba, yıllardır burası ve birçok forum sitesinin üyesiyim. Kimi öğrencilik zamanlarımda çokça vakit geçirdim. Bazen yardımcı oldum insanlara bazen soru sordum. Bugün şu anda hayatımın bir dönüm noktasındayım ve bir şeyler karalamak istedim. 27 yaşındayım ve hayatımda ilk kez gerçek anlamda...
  7. Frequency5GHz

BU SİSTEM OYUN OYNATIRMI ??

Elbette çok güzel şekilde oyun da oynanabilir bu PC ile. Yayın PC'si yazmasına takılmayın. Ekstra olarak ona da uygun olduğu belirtilmiş R5 3600'ün gücü sayesinde. Kasadaki PSU birinci tercihim olmazdı ancak bu dolar kurunda fena fiyat değil gibime geldi.
  8. Frequency5GHz

RX 570

Benim size önerim İncehesap Cuma indirimlerinde 1300TL'e kadar fiyatı düşebilen XFX 5500XT 4GB kartını almanızdır. O bütçede gücü ile çok iyi bir kart. Eğer 1300TL'e çıkabilirseniz ve indirime girerse kaçırmamanızı öneririm.
  9. Frequency5GHz

İ7 8700K OC Tavsiyesi

Neden OC? Gerek yok ki. RX580 kartınızdan çok daha güçlüsünü bile stok hızları ile besleyebilir. Gereksiz fazla güç tüketimi ve sıcaklık (beraberinde ses) neden istiyorsunuz? Ona göre daha doğru şekilde yanıt verebilirim.
  10. Frequency5GHz

MSİ GG CORE Frozr S Model Fan

Doğru voltaj değeri ve gerekli işlemler sonrası da 4.2 görmeyebiliyor. X570 Taichi'ye de takılsa işlemcide yoksa 4.2 yoktur.
  11. Frequency5GHz

MSİ GG CORE Frozr S Model Fan

Mesele sadece işlemci soğutucusu değil. Silikon şansı var. Bir dostumun 4.2 stabil olabiliyor ama diğerinin olmuyor. Benim 4 bile görmüyor. Şans işi. Her 1600 AF 4.2 olmuyor.
  12. Frequency5GHz

Merhaba bu SSD iyi mi?

Samsung>WD>Sandisk>Kingston üzmez. 860EVO/ WD GREEN/ ULTRA 3D/ A400.
  13. Frequency5GHz

Mi POCO F2 Pro Tanıtılma Tarihi Açıklandı!

Kasım 2018'den beri POCO F1 kullanmaktayım. Çok memnunum. Tek eksiği bence Amoled ekrandı. POCO F2'de Amoled ekran ve belirtilen hızlı şarj + batarya ile vs. gelirse ve fiyatı makul olursa tadından yenmez. İşin kötüsü ben indirimler ile 2400TL civarına almıştım. Şimdi POCO F2'nin 4800'den aşağı...
  14. Frequency5GHz

NOCTUA NH-D15 Hakkında

NH-D15'in kendi fanlarını mı sevmediniz? Chromax NH-D15'in soğutamadığı bir işlemci yok bilginiz olsun. 32Core ve üstüne gelindiğinde doğal olarak yetersiz kalabilyor OC karşısında ancak 3960X'e bile yetebilen bir soğutucu. Ayrıca soğutucu seçerken kasanızın durumuna dikkat ediniz. Yüksekliği...
  15. Frequency5GHz

Bu kasa güzel mi

https://www.incehesap.com/gamepower-helios-fiyati-36894/ Fena değil ancak ben almazdım. Normal mid tower ve ön paneli mesh olan kasalar tercihimdir. Zevk meselesi elbette.
  16. Frequency5GHz

Bu değerler normal mi ?

Normal. Hatta iyi.
  17. Frequency5GHz

ReviOS kullanan var mı ?

Sadeleştirilmiş Windows10. Yakın zamanda yeni parçalarım gelince bunu kuracağım. Yayıncı SoPrecious, 6 aydan fazla süredir kullandığını ve sorun yaşamadığını belirtmiş.
  18. Frequency5GHz

INNO3D Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

Arkadaşım 1.5 yıldır Inno 3D 1660Ti modelini kullanmakta. Ben önermiştim ve almıştı çok uyguna. TR'de bilinmese de alınabilir bir marka.
  19. Frequency5GHz

AOC 24G2U İyi Midir

IPS panel tercih edecekseniz çok güzel bir monitör. Ben VA kullanıyorum. Ben yerinizde olsam o bütçeye C24G1 alırdım VA panel olduğu için.
  20. Frequency5GHz

İşlemci soğutma önericekler

Bence işinizi görür. Ben yerinizde olsam ya 34 DUO alırdım ya da Silent 12 veya 14. Siz bilirsiniz, Frozr S de üzmez.
Top Bottom