Arama sonuçları: *

1. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Yurtdisindan telefon getirtmek

Merhaba komşumuz Almanya'da 14promax istedim kendim için getirmesi için. Ama pasaport sıkıntı olur mu onun orada kendi adına mı pasaport kayıti yapmasi gerekir bildiğim kadari ile yalnızca pasaport kaydı yapılan kişi hatları o telefonda geçerli. Komşumuz telefonu alsa Türkiye'ye gelince ben...
  2. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Haber Canlı Kanalları

Butun haberlerın tek ekranda oldugu sıtenın ısmı neydı?
  3. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Öneri Displayport Kablo Önerisi

merhaba 3060ti var çimenler titreme sorunu var denemek için f/p displayport onerisi lazim
  4. DoğruYoldayımPekiYaSiz

2METRE KABLO VS 5 METRE

merhaba ethernet kablosu alacağım 2 metre almaktansa az bir fiyat artırarak 5 metre alim dedim aslında gerek yok ama hız farkı çok olurmu 5metrede düşer mi hiz alacağım kablo buUgreen CAT7 F/FTP Ethernet Kablosu 5 Metre...
  5. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Turknet Modem Kurulumu

merhaba yarin eve turknetten fiber kurmak için gelcekler kabloyu kendileri çekecekler. Benim odamda İnternet girişi yok sadece priz var odama modemi kurabilirler mi yoksa İnternet giris olan başka bir odaya mi kabloyu çekmek zorundalar?
  6. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Yardım Bu Monitörde Ghosting ve Isik Sizmasi Var mi?

Dostlar dellg2422hs aldım monitörde ghosting var mi ben gozle görülür derece ciddi bisi göremedim (response time ayarı var ilki en düşük diğerleri extremede extremede en yüksekte kullanmak zarar verir mi?) videolar bunlar ghosting var mi? Buda ışık sızması fotoları gozle görülür ben cok...
  7. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Stres Testi Sonuclari Nasil

Hazir sistem aldim, sistemde 12400F (stoksogutuc) ve 3060 Ti var SSD'm ise PX500 2000 1600. Aldığın değerler nasıl kotu mu? Yardımcı olursanız sevinirim. 1675443539
  8. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Yardım Anakart Kablolama Olmus Mu?

Dostlar kablolama ilk fotodaki gibiydi çok gergin olduğu için ordaki kelepçeyi cikartrm ve plastik demir ile 2. fotodaki gibi yaptım bir sıkıntı var mıdır?
  9. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Öneri Akim korumali Priz Önerisi

Dostlar bütçe 200 300 arası çok kaliteli ise asabilirim tercihim uygun fiyatlı f/p PC için kullanilacak
  10. DoğruYoldayımPekiYaSiz

SSD Soğutucu Önerisi

Anakatım msı h610m e ssdım goodramin 500gb ssdsi buna uygun soğutucu blok ne alabılırm ?
  11. DoğruYoldayımPekiYaSiz

M9 SISTEM GELDI YARDIM

dostlar sistemim geldi çok anlamadığım için size kabloma ile ilgili fotoğraf atıyorum nasil bir sıkıntı var mi arti olarak anakarti kontrol ettim bu kablolar sıkıntıli geldi gözüme bu kablolar çok sıkı özellikle ilk fotoğraftaki milim kıpırdamıyor hernahngibir sıkıntı varmi ve anakarta hangi...
  12. DoğruYoldayımPekiYaSiz

4K Fiyata Monitör Önerisi (lütfen yardım)

Merhaba dostlar, 3060 Ti 12400F sistem aldım buna uygun 4K fiyat civarı nasıl bir monitör alabilirim? Hikaye ve FPS oyunları karışık oynayacağım herhangi bir kriterim yok. Lenovo G2420 ve Dell önerdiler hangisi daha iyidir? Vs bilgi verirseniz sevinirim.
  13. DoğruYoldayımPekiYaSiz

GAMEGARAJ Bu Sistem Alınır mı?

[FIYAT 18K]Bu sistem bu özelleştirmeler ile alınır mı kasayı ve ssdyi bilmiyorum sıkıntı yaratır mı gelecek için?
  14. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Hangi Sistemi Almalıyım ?

Sizce Hangi Sistemi almalıyım? İlkincisi Gaminggen den 16.2k fiyatı ikincisi GameGaraj 15k ya geliyor sizce hangisi alınmalı ya da bu fiyat aralığına hangisini almalıyım? 1- AMD 5600 - ASUS Prime B450M K II 4400MHZ - ASUS radeon 6700xt dual - adata xpg 3600mhz 8x2 cl18 - adata legend 710 -...
  15. DoğruYoldayımPekiYaSiz

5600 vs 5600x Arada ki Farka değer mi?

Hazır sistemde arada ki fark 670tl sizce 670tlye değer mi 5600x alıp uzun ömürlü olsun istyorum büyük ihtimalle 6700xt ile kullancağım.
  16. DoğruYoldayımPekiYaSiz

3060 8gb vs 3060 12gb v2

Hazır sistem topluyorum arada 650tl fark var almısken 650tl daha verıp 12gb olan modelı almak daha mı mantıklı uzun ömür açısından?
  17. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Bu Sistem alınır mı?

Bu sistemi 5600x yapıp alacağım siz nasıl anakart fln ilerleynler upgrade zamanlarda idare eder mi öneriniz var mı? https://www.gaming.gen.tr/urun/204601/mantis-6700xt-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-oc-16gb-ram-500-gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  18. DoğruYoldayımPekiYaSiz

15 16 k bütçeye ne alınır?

15 16k bütçeye şuan nasıl br sistem alabilirim ya da beklemem lazım indirm vs.
  19. DoğruYoldayımPekiYaSiz

Hangi Sistem Alınır ve ya Başka Öneri?

Hangisi alınır ve ya bu fiyat aralığına öneriniz var mı ? Eğer çok bir fark yok ise mantisi alacağım. https://www.gaming.gen.tr/urun/221769/tuna-t1-intel-i5-12400f-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  20. DoğruYoldayımPekiYaSiz

LG 24GN600-B Monitör Alınır mı?

Bu alınır mı yoksa bu fiyata yakın öneri var mı monitör piyasasını bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim. https://www.itopya.com/lg-238-24gn600-b-144hz-1ms-2xhdmi-dp-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u12058
Top Bottom