Arama sonuçları: *

1. emrahclkl

ASGARD RAM GÖRÜNTÜ GELMİYOR!

İkinci elden ram aldık.Temiz gözüküyor bayağı kutulu falan.Asgard 3600MHZ VMA47UG-MEC1U2AV5 modelli ramler.Corsair ramlerle görüntü verirken bilgisayar asgard rami takınca hiç görmüyor.Işıkları yanıyor ama bir türlü görüntü alamadım.Bios güncellemesini en son güncelleme yaptım.Anakartım MAG...
  2. emrahclkl

Miningli 3070Tİ MSİ SUPRİM X ALINIR MI?

Bakalım aldık değerlerine falan bakarım.Sıkıntı hissedersem iade ederim zaten.70 dereceyi geçmezse benim için pek sıkıntı yok.Uygun bir fiyata aldım zaten.7500 Msi Suprim X 3070Ti.Sıkıntısı varsa veririz geri.
  3. emrahclkl

Korkutmayın lan aldık kartı testlerini yapıcaz haftaya :D
  4. emrahclkl

O kolay değişir ya 1677698858 Fan değerleri gözüküyor.Onda sıkıntı yok.
  5. emrahclkl

Denicem bunuda gelince
  6. emrahclkl

Dolaptan aldım deneme sürem var sonuçta testlerini ben yapıp hatalı ürün diye geri yollayabilirim.
  7. emrahclkl

Padler değiştirilmiş ya derecesi 15 dakikada yüzde 49 fanda 64 derece
  8. emrahclkl

Neye dayanarak peki?Sıkıntı yaşatmaz mı diyorsun? 1677692553 2021 EYLÜL faturalı 7500 e anlaştım.Sence alınır mı? 2 ay mining yapıldı dedi ama. 1677692611 O dönemlerde tam mining zamanları.2 AY dan fazla yapıldığına eminim ama furmark değerlerini istedim soğuk çalışıyorsa almak istiyorum 7500...
  9. emrahclkl

Arkadaşlarım merhaba.MSİ SUPRİM X 3070 Tİ 8500-10000 aralığında fiyatları var.Miningli olduğunu düşünüyorum ve biliyorum.O yüzden bu kartlar alınır mı?Miningli diyenden almanın daha sağlıklı olduğu görüşündeyim.Kartın iç bakımını yapabilecek teknik bilgimde var.Furmark dereceleri çok abartı kötü...
  10. emrahclkl

1050ti 'li Laptop Ani̇ Fps Düşüşü

Laptobum monsterın eski serisi 1050ti lı bir laptop.Valorantta ani fps düşüşü ve bazen takılmalar yaşıyorum.Sıcaklık değerleri normal.Ram 8 gb olduğu için mi yapar bunu?Yoksa herhangi bir işlemci arızası falan olabilir mi?Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
  11. emrahclkl

Yardım İşlemci sıcaklığım 104 dereceye çıkıyor?!

Termal macunu THERMAL GRİZZLY KYRONAUT al.Sorunu bir nebze azaltır.Ama OC yapıyorsan kesinlikle soğutmanın stok olmaması lazım.Sıvı soğutma veya iyi bir kule tipi soğutmayla yap.Yoksa sistemi o derecelerde kullanırsan yakarsın.
  12. emrahclkl

Monitör Seçememek...

VA paneller oyunlarda daha iyi bir performans sunuyor diye biliyoru.IPS panelleri genelde photoshopçular kullanıyor renkler daha canlı olduğu için.Eğer oyun için alıyorsan kesinlikle curved bir ekran öneriyorum.İkisinide deneyimlemiş biri olarak curved ekranlar daha çok oyunun içine çekiyor.Onun...
  13. emrahclkl

Red Switch Klavye Önerisi

Rampage Hydra Rgb Red Switch çok uzun zamandır kullanıyorum,hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım.Ses butonu,ışıkları tuşları çok güzel.Bütçenede uygun bence düşünme bile.
  14. emrahclkl

Termal Macun mu Yoksa Karbon Termal Pad mi?

Arkadaşlar merhaba normalde Cooler Master Mastergel Nanopartiküllü Termal Macunu kullanıyorum.Fakat biraz araştırdığımda Thermal Grizzlynin karbon nanopadlerini gördüm.63w/k iletkenliği var padlerin kullanan var mı? Termal macuna göre daha yüksek soğutma sağlar mı? Yaklaşık 15 sene ömrü var...
  15. emrahclkl

ÇİFT SLOT RAM TAKINCA GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Asus A320m-h R5 2600X ramler adata xpg d10 ve d30 8gb 3000mhz cl 16 modelleri
  16. emrahclkl

2 side tek tek ayrı slotlarla görüntü alıyor.Fakat beraber çalışmıyorlar.
  17. emrahclkl

Arkadaşlar merhaba.Yeni ram aldım 8gb önceden vardı.8 daha aldım ve taktığımda diğer slota görüntü alamıyorum.Bios pilini çıkarıp denedim fakat yine görüntü alamadım.Sorunu yaşayıp çözen var mı ?Ramlerin cl değerleri aynı marka modelde aynı.Mhzlerinde ufak bir farklılık var fakat düşük olan...
  18. emrahclkl

LAPTOP FAN SESİ SORUNU

Speedtest fanı görmüyor kardeşim
  19. emrahclkl

LAPTOP FAN SESİ SORUNU

Arkadaşlar merhaba.Eski bir laptobum var ve fan sesi aşırı yüksek çıkıyor.Rahatsızlık veriyor büyük ölçüde.Aslında fanın o şekilde çalışmasına gerek yok fakat herhangi bir rpm ayarı yapmıyor kendisine çalışırken.Çok yüksek bir modda çalışıyor.Bios ayarlarından bir şeyler yaptım bilgisayar...
  20. emrahclkl

Sizce Atatürkün Cumhuriyeti kurduktan sonra yaptığı en büyük hata neydi?

Kuranın anlattığı şey çok büyük bir şey değil.Bu kadar karmaşa yaratmaya gerek yok.İyi insan olmaktan bahsediyor.Yani hepimizin değer yargılarından.Arapçada çok farklı anlamlar olabilir fakat kastedilen anlam önemlidir.Türkçeye çevrilmesinde bir sıkıntı yok o yüzden.
Top Bottom