Arama sonuçları: *

1. B

25k civarı sistem önerisi

https://www.incehesap.com/southpaws-hazir-sistem-fiyati-56848/?utm_source=youtube&utm_medium=influencer&utm_campaign=pchocasi&utm_term=13.09.2024-pc-hocasi-sistem buna bir bakın derim
  2. B

HP Victus Detaylı Bilgi Bulamadım

Çoğu marka için var öyle konular monster neden alınmaz diye yaz mesela çoğu forumda konusu açılmıştır. Ben on numara demiyorum kötü yanları var tabii ki
  3. B

Aynen bi de o yanı kötü ya aldın mı 1 tb alacaksın ram 16 uzun bir süre götürür diye tahmin ediyorum ilerisi için önemli detaylar.
  4. B

Hocam ben alalı 2 hafta oluyo 16 var bende 4060 r7 7840 şu ana kadar hiçbir sıkıntı yok makina on numara arada sıcaklığa bakıyorum max gördüm 72-73 cpu da gpu 50 yi anca geçiyor normal günlük kullanırken fanı hissetmiyorsunuz sadece oyunda fark ediliyor fan öyle aşırı sesli değil her...
  5. B

Mimarlık İçin laptop önerisi

Mimarlık 1.sınıf öğrencisiyim iki bilgisayar arasında kaldım bu ikisinden hangisi veya başka önerebileceğiniz cihazlar var mıdır arkadaşlar. https://www.epey.com/laptop/acer-nitro-5-an515-58-nh-qm0ey-009.html https://www.epey.com/laptop/monster-tulpar-t7-v20-8.html
  6. B

Hem İphone hem de PC için gamepad önerisi

Şöyle sağla bi gamepad almak istiyorum bilgisayar için almışken de telefona da bağlansın geforce nowda takılmak için var mı bildiğiniz böyle bi gamepad.
  7. B

Refet Bele Proje Ödevi

Refet Bele hakkında proje ödevi yapan var mı beyler power point şeklinde word'da da olabilir
  8. B

Telefon Şarjı Yarılardayken Yeniden Başlatınca 100 Oluyor

iphone 11 aldım ben alalı daha 3 hafta olmadı. Arada oluyor sabah bakıyorum telefona şarjı 50-60 şarja takıyorum doluyor 5 dakika sonra falan telefonu kapat aç yapıyorum şarjı fulleniyor direk. Ne yapmalıyım bir çözümü var mı? Şarj makinesi 5-6 sene önceki iphone 6s den gelen şarj makinesini...
  9. B

Steam'da gamepad ile dualsense butonlarıyla oynama

Benim gamepad dualshock değil ama gamepadin üstündeki butonlar dualshock butonları, steamda xbox butonu şeklinde gözüküyor nasıl düzeltirim bunu?
  10. B

İ5-3470 işlemciye hangi ekran kartı olur

İkinci el almalı mıyım msi falan
  11. B

İ5-3470 işlemciye hangi ekran kartı olur

1500 lira bütçem var en iyi ekran kartı sizce hangisi 8gb ram gt430 var şu an yükseltmek istiyorum dishonored 2 oynayacağım 15fps oynanmıyor oyun orta grafiklerde 60 fps oynayayım o da yeter
  12. B

İnternet takılıyor

Lol oynarken oyun takılıyor. Sorun bilgisayarda değil oyunda fps drop vesaire olmuyor ms anlık yükselip iniyor mahvediyor oyunu. Wifi adaptörü ile bağlıydım masaüstü kullanıyorum dedim herhalde adaptörde sıkıntı vardır modemi bilgisayarın yanına taşıdım internet kablosunu bağladım hala takılma...
  13. B

Uygun ekran kartı, işlemci ve psu lazım

Benim sistemde şu an gt430 var çoğu oyuna yetmiyor, yeni ekran kartı alacağım o da i3-3240 ile darboğaz yapıyor, PSU 250W. İ3-3240 ile olacak veya uygun bi işlemci ile ekran kartı önerebilecek var mı. PSU da değişir ona göre, 2. el almayı düşünüyorum. Anakartı değiştiresim ayrı bi masraf. Sistem...
  14. B

Rx 570 ekran kartına işlemci önerisi

2500
  15. B

Rx 570 ekran kartına işlemci önerisi

Ekran kartını değiştireceğim de onun yerine rx 570 alacağım, şu an bende i3-3240 var. Ekran kartı falan da aşağıda; Rx 570 ekran kartını bu anakart işlemci felan taşıyabilir mi ben pek bilmiyorum 1500 liraya bi tane 2. El rx570 buldum onu düşünüyorum
  16. B

1500-2000 arası bisiklet önerisi

3.700 den aşağı yok 0 Decathlona da bi bakmak istiyorum sonra
  17. B

bi sorunu yoksa neden olmasın
  18. B

27 sanırım
Top Bottom