Arama sonuçları: *

1. Berkay1__

Yardım Sisteme kaç w psu gerekli

Hocam az önce farkettim anakart 8 pin benim psu 4 pin çıkışlı taksam sorun yaratır mı
  2. Berkay1__

Hocam elimde 500 w power vardı arızalandı garantiye gönderdim bir iki hafta idare edecek bir power buldum 350 w oluyorsa onu takacağım
  3. Berkay1__

Masraf etmek istemiyorum eski kasamdan vardı sağlam Asus 350 w eğer yeterse onu kullanacagim
  4. Berkay1__

Merhaba Elimde 350 w power supply var sistem için yeterli mi bilmiyorum. Bileşenler Ryzen 5 2600 b450 anakart Asus GTX 1650 Phoenix ekran kartı güç girişi yok 1 sata SSD 2 adet laptop hdd 3 adet kasa fanı 2x 8gb ram
  5. Berkay1__

Yardım PC açılmıyor görüntü yok

Merhaba daha dün bir sorunu yoktu.Şu an kasa çalışıyor elektrik geliyor ama görüntü yok.Kasa güç düğmesine basılı tuttuğumda.Kasa kapanmıyor.Psu nün arızalı olma ihtimali nedir
  6. Berkay1__

Hepsijet kargo problemi

Kargo hareketlerini güncellememe gibi bir ihtimal var mı
  7. Berkay1__

Hepsijet kargo problemi

Hepsiburada üzerinden ekran kartı aldım pazartesi günü. Aynı gün içinde ö.s 03:00 da kargom kargo şirketine teslim edildi.Ama 2 gündür Anadolu TM aktarma merkezinde hiç bir hareket yok.Sizce müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeli miyim ?
  8. Berkay1__

Windows 10 USB ile format atma

1644252092 Boot device priority kısmından flashini sec
  9. Berkay1__

Ekran kartı aldım darboğaz olurmu

1650 aldım 1644237785 Bende de rx570 vardı rog strix çok sorun yaşadım bende o yüzden Nvidia aldım
  10. Berkay1__

Zaten bende Nvidia nin yazılımına güvendiğim için Nvidia aldım yoksa 6500xt alacaktım
  11. Berkay1__

Dediğim gibi işlemcide AMD nin üstüne tanımam ama gerek masaustu gerek mobil ekran kartları baştan sona problem çıkarıyor
  12. Berkay1__

Fanboylukla alakası yok
  13. Berkay1__

Eminim driver falan çok denedim olmadı yapacak bir şey yok yenisini aldım
  14. Berkay1__

AMD markasının işlemcilerine diyecek yok ama AMD ekran kartı kullandım gördüm o yüzden AMD den uzak duruyorum
  15. Berkay1__

Daha önceden rx570 vardı fivem oynayamiyordum çok sıkıntılıydı bunda fivem oynarken sorun yaşamam değil mi
  16. Berkay1__

Merhaba az önce Hepsiburada üzerinden ekran kartı aldım GTX 1650 işlemcim r5 2600. Darboğaz olurmu sizce.ikisi bir arada performanslı çalışırımı? Darboğaz olmasın diye bir tane de ram aldım
  17. Berkay1__

Sistem tamamen kurulu fakat görüntü vermiyor

Rami çıkart başka slota tak
  18. Berkay1__

Gaming gecesi ekran kartı

Ryzen 5 2600 işlemcim var onerebileceginiz PCI 4 anakart varmı
  19. Berkay1__

Gaming gecesi ekran kartı

Öncelikle merhabalar.ekran kartı almayı planlıyordum.Bugün günlerden cuma ince hesapta gaming gecesine denk geldim.Ve xfx 6500xt modelini gördüm.sizce 4.500 lira civarına alınabilir mi.Alırsam sorun yasarmiyim teşekkürler
  20. Berkay1__

Bu zamanda ekran kartı alınır mı??

Evet hocam suanki sistemde ryzen 5 2600 var açıkçası çok para vermekte istemiyorum
Top Bottom