Arama sonuçları: *

• Users: Berkay1__
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Berkay1__

Yardım Sisteme kaç w psu gerekli

Merhaba Elimde 350 w power supply var sistem için yeterli mi bilmiyorum. Bileşenler Ryzen 5 2600 b450 anakart Asus GTX 1650 Phoenix ekran kartı güç girişi yok 1 sata SSD 2 adet laptop hdd 3 adet kasa fanı 2x 8gb ram
  2. Berkay1__

Yardım PC açılmıyor görüntü yok

Merhaba daha dün bir sorunu yoktu.Şu an kasa çalışıyor elektrik geliyor ama görüntü yok.Kasa güç düğmesine basılı tuttuğumda.Kasa kapanmıyor.Psu nün arızalı olma ihtimali nedir
  3. Berkay1__

Hepsijet kargo problemi

Hepsiburada üzerinden ekran kartı aldım pazartesi günü. Aynı gün içinde ö.s 03:00 da kargom kargo şirketine teslim edildi.Ama 2 gündür Anadolu TM aktarma merkezinde hiç bir hareket yok.Sizce müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeli miyim ?
  4. Berkay1__

Ekran kartı aldım darboğaz olurmu

Merhaba az önce Hepsiburada üzerinden ekran kartı aldım GTX 1650 işlemcim r5 2600. Darboğaz olurmu sizce.ikisi bir arada performanslı çalışırımı? Darboğaz olmasın diye bir tane de ram aldım
  5. Berkay1__

Gaming gecesi ekran kartı

Öncelikle merhabalar.ekran kartı almayı planlıyordum.Bugün günlerden cuma ince hesapta gaming gecesine denk geldim.Ve xfx 6500xt modelini gördüm.sizce 4.500 lira civarına alınabilir mi.Alırsam sorun yasarmiyim teşekkürler
  6. Berkay1__

Bu zamanda ekran kartı alınır mı??

Öncelikle merhaba. Doların yüksek olduğu , çip krizinin olduğu bu zamanda ekran kartı almak mantıklı mı? Ekran kartım arızalı. Şimdi düşünüyorum apu sisteme mi dönsem ryzen 5600G alıp, yoksa ekran kartı mı alayım çok darda kaldım yardımcı olurmusunuz.
  7. Berkay1__

Yardım Asus rog strix rx570 oc yüksek sıcaklıktan kapanıyor

Selamlar elimde bir tane Asus rog strix rx570 4gb oc ekran kartı var. Kartın önceden termal macunları değişmiş kart 85 dereceleri geçtikten sonra kapanıyor.1 ay garantisi kaldı sizce termal macunları duzeltsem cozulurmu problem.yoksa garantiye mi gondermeliyim.belki termaller kalitesiz olduğu...
  8. Berkay1__

Bluetooth kulaklık önerisi varmı

İyi günler oyun oynamak için kablosuz kulaklık alacağım ara sıra bellki müzik dinlerim.kulak üstü kulak içi farketmez.aklimda jbl ,t500bt veya t560bt var nasıl sizce iyi mi? bütçe 400 TL
  9. Berkay1__

Lenovo tablet Office yükleme

Lenovo android 10 bir tabletim var nasıl Office yükleyebilirim.google olay üzerinden indiriyorum etkinleştirme key i olmadığı için kullanmama izin vermiyor.yarfimci olurmussunuz
  10. Berkay1__

Apple iPhone SE 2020 !!

Selamlar,iPhone SE 2020 cihazımda PUBG mobile son güncellemeden sonra ateş etme tuşuna iki kere bastıktan sonra çalışıyor.Sorun ne olabilir.Simdiden teşekkürler
  11. Berkay1__

Cep telefonu taksiti

Cep telefonları için taksit neden yok, Ne zaman cep telefonları için taksit gelir
  12. Berkay1__

Poco X3 Pro iPhone 7 plus

Merhaba arkadaşlar 2 aydır poco X3 Pro kullaniyorum telefondan memnun değilim .fazla oyun oynayan birisi değilim max.3 saat PUBG oynuyorum poco x3 Pro dan iPhone 7 plusa geçmek mantıklı olur mu kafa kafaya 1628275322 Hiçmi fikri olan yok
  13. Berkay1__

İphone 8 plus alınır mı?

Merhaba arkadaslar cihazim poco x3 pro.Çok fazla ısınıyor memnun değilim satıp üstüne para ekleyip iphone 8 plus alinırmi sizce
  14. Berkay1__

Poco x3 pro ısınma sorunu

İyi günler arkadaşlar.Cihazım poco x3 pro 256/8 türkiye cihazı son günlerde oyunlarda aşırı ısınıyor 50 dereceyi gördüm.Sizce normal mi ? Ne yapılmalı miui 12.5.1
  15. Berkay1__

hattımı vodafona taşıdım memnun kalırmıyım

Hattımı vodafona taşıdım faturasıza oyunlarda beni üzermi internet
  16. Berkay1__

Hattımı vodafone a tasıdım memnun kalirmiyim

iyi günler hattımı vodafona tasidim memnun kalirmiyim PUBG oynuyorum
  17. Berkay1__

Poco x3 Pro Artı ve eksi yönleri

Merhaba arkadaşlar, 3 Haftadır Poco X3 Pro 256/8 modelini kullanmaktayım.Bu Telefon Oyun canavarı bir telefon.3000-4500 TL lik telefonlar arasından her yönüyle bir numaradır.Telefonda oyun anlamında Gayet memnunum.Kağıt üstündeki değerler bire bir aynı olmayabiliyor.Mesela Telefonu alırken...
  18. Berkay1__

Poco x3 pro Antutu puanı

Cihazım poco x3 pro 256/8 modelidir. 565.000 Antutu puanı alıyorum sizce iyi mi?
  19. Berkay1__

poco x3 pro şarj sorunu

Cihazim poco x3 pro iki hafta önce aldım son günlerde dikkatimi yavaş şarj olması çekti . Ampere diye bir uygulama indirdim max. 3050 mah gördü youtubede falan izledim 5000 mah den daha fazla değer veriyor orjinal şarj ve kabloyu kullanmaktayim sorun ne olabilir
  20. Berkay1__

9.sınıf sorumluluk sinavlari

lise 9.sinifta bazi sebeplerden dolayi sorumluluk sinavina giremedim okul sinavlarin bittiğini söyledi bu durumda ne yapmam gerekir
Top Bottom