Neler Yeni

Yardım Asus rog strix rx570 oc yüksek sıcaklıktan kapanıyor

Berkay1__

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Berkau
Selamlar elimde bir tane Asus rog strix rx570 4gb oc ekran kartı var. Kartın önceden termal macunları değişmiş kart 85 dereceleri geçtikten sonra kapanıyor.1 ay garantisi kaldı sizce termal macunları duzeltsem cozulurmu problem.yoksa garantiye mi gondermeliyim.belki termaller kalitesiz olduğu için çok ısınıyor olabilir.sizce ?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Selamlar elimde bir tane Asus rog strix rx570 4gb oc ekran kartı var. Kartın önceden termal macunları değişmiş kart 85 dereceleri geçtikten sonra kapanıyor.1 ay garantisi kaldı sizce termal macunları duzeltsem cozulurmu problem.yoksa garantiye mi gondermeliyim.belki termaller kalitesiz olduğu için çok ısınıyor olabilir.sizce ?
MSI Afterburner indirip sıcaklık limitine bakar mısınız?

Berkay1__

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Berkau
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MSI Afterburner indirip sıcaklık limitine bakar mısınız?
Hocam anakart işlemci değiştiriyorum sistemi soktum şuanda cumartesi işlemcim ve kartım geliyor.ama çok yüksek bir oyunda ultra grafiklerde oynuyor abim onda oluyor ne oluyorsa

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam anakart işlemci değiştiriyorum sistemi soktum şuanda cumartesi işlemcim ve kartım geliyor.ama çok yüksek bir oyunda ultra grafiklerde oynuyor abim onda oluyor ne oluyorsa
Büyük ihtimal sıcaklıktan kapanıyor.
Kapanmadan önce görüntüde bozulma oluyor mu?

Berkay1__

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Berkau
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimal sıcaklıktan kapanıyor.
Kapanmadan önce görüntüde bozulma oluyor mu?
Hayır bir anda sönüyor termal istettim cumartesi gelince değiştireyim mi yoksa müdahale etmeden garantiye mi göndereyim diye düşünüyorum.onceden sürdükleri termaller dandik olabilirmi acaba

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hayır bir anda sönüyor termal istettim cumartesi gelince değiştireyim mi yoksa müdahale etmeden garantiye mi göndereyim diye düşünüyorum.onceden sürdükleri termaller dandik olabilirmi acaba
Olabilir, kurumuş da olabilir.
Garantisi bozulmuştur zaten daha önce garanti dışı bir yerde değiştiyse termal macunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe
Bende rx 480 var çok ısındığında kendini kapatıyor bende power limiti düşürmek zorunda kalıyorum.

Top Bottom