Arama sonuçları: *

1. T

Monitor standı lazım

Çok teşekkür ederim İyi akşamlar
  2. T

Monitor standı lazım

Öncelikle çok teşekkür ederim :) . Odan müthiş duruyo bu arada özenmedim değil güle güle kullanman dileğiyle. Ama aklıma takılan bikaç soru var ilk öncelikle nb4 modelini duvara nasıl monte ettin acaba. Bir de f150 modeli acaba büyük monitörümü taşıyamaz mı çünkü 10kg olarak gözüküyor verilerde...
  3. T

Monitor standı lazım

Biri 24inç diğeri 43inc olan 2 tane monitörüm var. Altlı üstlü konumlandırmam lazım 43inc i televizyon olarak kullanıcam çünkü. Çift kollu veya teker teker. Masaya bağlı yada duvara monteli olması fark etmez. Yardımcı olursanız çok sevinirim...
  4. T

Monitörmümde ekran gidip geliyo ve nedenini bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?

Teşekkürler. İyi günler :)
  5. T

peki sorun giderildi mi? ne kadar zamandır karşılaşmıyosun sorunla. (yani yeni değiştirdiysen sşansına denk gelmemiş olabilir mi acaba)
  6. T

Gamepower Bull T10 24' Ekran Kapanma Problemi

Aynı sorun bende de var kral çözüm bulabildiysen benimle de paylaşırsan çok hora geçer.
  7. T

Monitörü aldıktan kısa süre sonra oyunlarda veya hernagi bir zamanda monitörüm gidip gelmeye başlamıştı. Garantiye göndermeye üşendim ve kablosuyla oynayarak herhengi şeyler deniyerek çözüyodum. Yani dp kablosununun temassızlığından dolayı düşünüp kabloyla oynuyodum ara sıra geçiyodu ara sıra...
  8. T

CS2 İşlemcimi kullanmıyo

dediğin bi nebze doğru olabilir çünkü grafikleri yükselttikçe fps kaybı çok olmuyo ama zaten yüksekte oynuyorum oyunları
  9. T

CS2 İşlemcimi kullanmıyo

peki bunu gösterebilceğim sorunu test tespit ettirebilceğim biyer var mı?
  10. T

CS2 İşlemcimi kullanmıyo

senide yorudum ama mesela çok fazla gözle görülür bi fark olur mu ömründe tahmini 2 yıl kısalma falan
  11. T

CS2 İşlemcimi kullanmıyo

bişey daha sorucam mesela darboğazdan dolayı yapıyo bunu sisteme bi sıkıntısı olur mu uzun vadede
  12. T

CS2 İşlemcimi kullanmıyo

sağol yine de iyi geceler :)
  13. T

CS2 İşlemcimi kullanmıyo

ekran kartı asus rx6600 işlemci amd ryzen 5 5500 1715980269 yeni işlemci mi almam lazım
  14. T

CS2 İşlemcimi kullanmıyo

cs 2 de oynarken gereğinden düşük fps aldığımı düşündüm ve detaylı incelediğimde ekran kartını %100 işlemciyi %5 kullandığını gördüm fps kaybım bence bu yüzden ama nasıl düzelticeğimi bi türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. (Ekran kartını güncelledim windows u güncelledim düzelmedi)
  15. T

B450M A-II anakarta 3600mhz ram takılır mı

B450M A-II anakartım var ve 16gb ram eklemek istiyorum. Aslında 2 sorum var . Bu anakarta 3600MHz ram takılır mı? 2 ram 3200MHz 2 ram 3600MHz olursa bi sorun olur mu? Almayı düşündüğüm ram...
  16. T

Kulaklığımın kablosunda temassızlık var

Merhaba herkese öncelikle iyi bayramlar . Kulaklığımın kablosu birbirine katlanmış aşınma olup kabloları zarar görmüş 2 gündür kabloyu hareket ettirerek mikrofonumu çalıştırabiliyodum ama bugün tamamen gitti hiç bi türkü çalışmıyor kablosunu değiştirmem gerekicek ama nasıl yapabilirim?
  17. T

Kulaklığımın kablosunda temassızlık var

Merhaba herkese öncelikle iyi bayramlar . Kulaklığımın kablosu birbirine katlanmış aşınma olup kabloları zarar görmüş 2 gündür kabloyu hareket ettirerek mikrofonumu çalıştırabiliyodum ama bugün tamamen gitti hiç bi türkü çalışmıyor kablosunu değiştirmem gerekicek ama nasıl yapabilirim?
  18. T

Duvara monte edilir monitör tutucu önerisi var mı?

Hareketli olması lazım
  19. T

Duvara monte edilir monitör tutucu önerisi var mı?

Duvara monte edilir monitör tutucu almayı planlıyorum. Ama yukarı aşağı hareket etme fonksiyonu olması lazım. Bir öneride bulunursanız çok memnun olurum.
  20. T

Pişman olur muyum acaba

Katılıyorum ama 45 tl ye aldim
Top Bottom