Arama sonuçları: *

• Users: Equa
  • Order by date
  1. E

İnceleme Victus 16 sen necisin hacı ?

60w da 16k 95w da 17k-18k arası alıyor bende
  2. E

Bu laptoplara 330w çok gereksiz kalıyor zaten asus bile rog strix g16 13650hx ve 4060lı versiyonuna 280w koymuş
  3. E

Fanlar maxta ama ara ara aksiyon yapıp 100w veriyor nerdeyse sabit 95w verdi bazen anlık 70w yapıp çekti ama hala 17500 puan rekorumu alamıyorum 🥲
  4. E

Güncel cinebench r23 skorları ara ara 100wda çekti (TURBO MOD AÇIK FAN MANUEL MAXTA)
  5. E

Aynısını kullanıyorum merak ettiğin soru varsa sorabilirsin
  6. E

Attım ya konuya nitro 16yı
  7. E

Oyunun sorunu olduğu gerçeği var en basitinden 16gb ram ile bu oyunda kesin drop yaşanır bir oyunun işlemciye çok kulannması işlemciyi test etmek için iyi olduğu anlamınada gelmez ekran kartını düzgün kullanamıyorsa yine drop yer . Online oyunlarlada işlemci testi yapmak saçmadır internetinde...
  8. E

Beamng optimizasyon bakımından iyi bir oyun değil test için mantıklı değil
  9. E

Belki renderda fark edebilir masaüstü ile mobil arası tek fark saat hızları onuda oc ile halledebilirsinizki ben denedim ve o hali ilede 100w görmedi oyunda
  10. E

140w 4060 pazarlamaktan başka bir şey değil masaüstünde bu kartın tdpsi 115w zaten ki diğer mobil ekran kartları gibi çekirdek sayısı veya vram gibi yerlerden kısılmamış bir kart mobil 4060
  11. E

Yazılana örnek amaçlı 7840hs kullanan arkadaşların laptopları 60-70w çekebiliyorsa üstüne gerek yok gereksiz ısıdan başka bir şey değil 4060 içinde 100w çekiyorsa iyidir üstü için voltaj limitli zaten bu kartlar .
  12. E

Prime 95 testinde 60w sabitliyor peak 80 derece görüp 60-70 derecelerde takılıyor turbo modunda
  13. E

90watt işlemci 100-110w ekran kartı verdi ilk attığım testte alttalarında değerleri var tüm çekirdekler %100 olunca 4.2-4.4 ghzde dolaşıyor 1712248115 Victusun 4060 modelinde stok gpu mem hızı kaç
  14. E

Bende her şey güncel acerin yeni bir bios ayarlaması gerek gibi eve geçtiğim zaman bir format düşünüyorum zaten her şeyi sıfırdan kurucam 1712243952 Test esnasında ilk yaptığım teste üçlü prizden güç çekiyordu ikinci teste direkt prizden güç çektim onunda etkisi olabilir
  15. E

Müsait olduğum an yapmaya çalışırım gücü çok dengesiz ayarlıyor bir bios güncellemesi gerekebilir bunun için 1712243759 Ayrıca ekran kartında termal macun var diye biliyorum ona göre sıcaklık iyi gibi
  16. E

fanlar maxken cpu stres test fanları oto moda alıp devam ettirdim testi ve power test bu sefer işlemciye 90w vermedi ekran kartına 140w verdi (fanlar max) ilk test çok garipti bu daha doğru denilebilir istenilen test varsa yazın müsait olunca yaparım @Ruffian @PoeNk @vampirelf 1712243275...
  17. E

vidaya yeni ağız lazım boşa dönüyor tornavida 1712240738 elektrikli tornavida çözmez
  18. E

vidanın yalaması dediğim ağzı bozuldu vida sapa sağlam duruyo keşke oynatabilsem
  19. E

Bir yere vermeme gerek yok kendimde bu işleri yapabiliyorum zaten laptopla fpsi kısıtlayarak oyun oynayan biriyim yüke sokmamak için yazında laptopla oynamıyorum bir bilgisayarım daha var şuanda yurttayım garanti işleri ile uğraşacak vaktimde yok yazın hem yalama olan vidası hem bakım hem ikinci...
Top Bottom